Bulwersy, dziadostwo na świecie

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2175
Reakcje/Polubienia
246
Miasto
okolice internetu
Tylko po co? Te parę krzykliwych idiotek ma takie pojęcie i tyle wspólnego z feminizmem, co ja z lotami w kosmos. Jaki zasięg ma ta heca, jakie znaczenie, że zaraz wielkie halo, wielka ideologia i rózne ...izmy latają? Liczy się efekt, event, zadyma, show. Obrazki z internetu do mnie jakoś nie przemawiają. Dawno przestał mnie kręcić ten z lekka głupawy temat, udowodnianie, że moja prawda jest prawdsza od twojej i uderzanie w triumfalne tony. Celem jest zawsze dyskusja, a nie rozjeżdżanie walcem.
Gdy emocje już opadną
Jak po wielkiej bitwie kurz
Gdy nie można mocą żadną
Wykrzyczanych cofnąć słów
Czy w milczeniu białych haniebnych flag
Zejść z barykady
Czy podobnym być do skały
Posypując solą ból
Jak posąg pychy samotnie stać
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
 
Ostatnia edycja:

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1126
Reakcje/Polubienia
1247
Miasto
Kraków
Niebezpieczne eksperymenty związane z biohackingiem - i jak może to zaszkodzić zdrowiu
WdyceCP.jpg

.........Biohacking to otwarta innowacja i ruch społeczny, który ma na celu dalsze wzmocnienie zdolności ludzkiego ciała. Obejmuje to ludzi, którzy próbują uzyskać
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
do
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, osiągają niezwykłe możliwości, a także poszukują nowych leków i leków na choroby poprzez promowanie samodzielnego eksperymentowania.......



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Uwaga drastyczne treści !
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Nie, nie wierzę...patrz się jak za oceanem źle się dzieje...u nas gwałcą delikatniej...pojedynczo, albo co najwyżej z krótką kolejką oczekujących...no i mają swojskie nazwiska...
Te poniżej są już "prawidłowe"?
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Popatrz...i nawet nie zwracam uwagi na to, jak multikulturowe ewentualnie jest źródło...
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
No wymiękłem...nie znam gangów co by "przez 7 lat...i tak dalej"...ani mnie ta dziedzina wiedzy specjalnie nie pasjonuje, ani nie zajmuje zawodowo...a nawet gdyby zawodowo, to tym bardziej nic na ten temat bym nie mówił. Masz szczególne gusta w poszerzaniu swojej i naszej wiedzy, ale szanuję je i choć bywam publicznie wyśmiewany, to nadstawiam "drugi policzek" - tak...Wielka Brytania leży na wodach niczyich...mówienie, że "za oceanem" było moim grubym niedopatrzeniem i ośmieszyłem się wręcz. Kanał La Manche zaś nie łączy ze sobą akwenów, z których jeden jest Atlantykiem, a drugi jest jego częścią.
Jak widzisz można próbować udowodnić niemal wszystko...wszystko jest kwestią interpretacji i punktu widzenia. BTW...widziałeś może film "7 uczuć"?...to nowa produkcja...pytam ze względu na zawartą w filmie scenę tłumaczenia czym jest teoria względności Einsteina...bardzo pouczające.
:hi
 
Do góry