Bulwersy, dziadostwo na świecie

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9982
Reakcje/Polubienia
10616
Miasto
Somewhere over the rainbow.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
jak prawo serii to prawo serii... 9latek powiesil sie w wyniku rasistowskiego przesladowania w szkole.
Przesladowala go grupa rowiesnikow z powodu koloru skory, temat zapewne urzeknie swa wymowa @ichito i podobnych pietnujacych rasistowskie zachowania w Europie.
(...)
:jaranko
Nie, nie urzeknie...i nie wiem, czemu mnie po raz któryś obrażasz. Jak zdążyłem zaobserwować, to właśnie Ty w swoich epickich wywodach często poruszasz ten temat, ale powiem Ci, że nawet nie próbuję zgłębiać zakamarków Twojego umysłu.
Pozostaje mimo wszystko z szacunkiem.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Posłanka PiS komentuje w publicznej telewizji sprawę ks. Jankowskiego i pedofilii wśród księży
lfvn96ma.png
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
24999
Miasto
Trololololo
ą
Wykop wykop wykop... i euroweek, czyli fundacja promujaca integracje (czasem chyba zbyt gleboka jednak) polskich malolatek z wolontariuszami z calego swiata (glownie mocno opalonego).
Na wykopie gownoburza, jedni sie oburzaja w te, inni we wte, organizatorzy oczywiscie zaprzeczaja, ze ich kursantki nie braly, nie dawaly itp.
Nie chce sie wypowiadac czy jest to autentyk czy nie. Pozwole sobie tylko przytoczyc sposob, w jaki euroweek zachwalany jest wsord drugiej strony, czyli wsrod wolontariuszy.
Jak sie reklamuje? Ano tak:
1544427397321.jpg


to co zaczyna sie od "If you...." po prostu urzeka swoja troska o integracje mlodych Polek.

Powiem tak... gdybym byl rodzicem, to prawdopodobnie juz bym siedzial po wizycie w ich siedzibie, a potem bym sprawdzal (jesli bym mial net w celi):jaranko
Trochę zamieszania w sieci jest tym tematem, przeglądałem zdjęcia i faktycznie większość prowadzących to typ urody - śniady książę - , podobno w sesemesach też wysyłali zdjęcia na golaska dla tych dzieci.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
x2cL6Cs
 
Ostatnia edycja:
Do góry