Bulwersy, dziadostwo na świecie

Takie tam Dalajlamy i małego chłopczyka zabawy..
dalajlama.jpg
 
1. zrob film DOKUMENTALNY
2. umiesc w trailerze: nie obchodzi mnie czego cie uczyli w szkole ale Kleopatra (greczynka z pochodzenia) byla CZARNA

1+2= walenie w do...e bez gumy.

Uprzejmnie prosze uzyszkodnikow Netsyfa o nieczytanie, nie reagowanie i ignorowanie moich postow.
czulbym sie zazenowany z lekka piszac w zartobliwym i przyjaznym tonie do starznka z Auschwitz... nothing personal.

Trailer: i analiza z ktora sie w 100% zgadzam:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
1. zrob film DOKUMENTALNY
2. umiesc w trailerze: nie obchodzi mnie czego cie uczyli w szkole ale Kleopatra (greczynka z pochodzenia) byla CZARNA

1+2= walenie w do...e bez gumy.

Uprzejmnie prosze uzyszkodnikow Netsyfa o nieczytanie, nie reagowanie i ignorowanie moich postow.
czulbym sie zazenowany z lekka piszac w zartobliwym i przyjaznym tonie do starznka z Auschwitz... nothing personal.

Trailer: i analiza z ktora sie w 100% zgadzam:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
UPDATE:
po niejakim zastanowieniu z niecierpliwoscia czekam na emisje tego filmu DOKUMENTALNEGO.
Dlaczego?
spiesze wyjasnic.
W okolo 15% jestem Izraelita i jakkolwiek mam luzne podejscie do swojego pochodzenia, to odezwala sie do mnie organizacja... hmm... swiatowa, z sieziba w Nowym Jorku ktora zadala mi pytanie czy w przypadku emisji DOKUMENTU bylbym sklonny dolaczyc do pozwu zbiorowego za niewolnictwo Narodu Hebrajskiego przez Murzynow w rzadzonym przez Czrnoskorych Egipcie w okresie co najmniej 500lat, wg. Starego Testamentu.
Organizacja owa szacuje reparacje na poziomie 750 tysiecy USD (plus odsetki od 2400 roku p.n.e) na glowe obecnie zyjecego Izraelity (wliczajac w to kundelki jak ja) i proponuje swoje honorarium (pobierane tylko w przypadku wygranej) w wyokosci 25%.
Jako osoby prawne pozwane wystepowac beda wszystkie panstwa afrykanskie na polnoc od rownika.

Tak sobie sadze: a czemu niby nie?
Jesli czytacie co pisze, a mniemam ze kilka osob tu sie znajdzie to jestem urzeczony wizja prawnego aspektu przyznania przez Netflix ze Murzyni to antysemici...
lomatkobosko :szydera
 

To klatwa.
Mozecie nie wierzyc, ale organizatorem (od storny prezydenta) lotu do Smolenska byl niejaki Sasin.

Od tego sie zaczelo. Wybory, ostroleka, respiratory, maseczki, port lotniczy, agencja taka, sraka i owaka.
Mozna dywagowac a kraj sie wali na pysk.
Proponuje spalic na stosie i poczekac na wyniki. Jesli jest niewinny - na pewno trafi do nieba jako meczennik, Bog rozpoznaje swoich.

Jakis plebiscyt, referendum? Sasin, po przestawieniu jedynie kilku liter - daje JONASZ wiec moim zdaniem nie ma o czym mowic, nie? :D:D
 
Jak zostac ruska (i w tym miejscu znalazl sie opis charakteru - jak to mowia, prostytutka to zawod, a gwiazdki to charakter- ale mi skrypt zablokowal wiec napisze niemieccy czlonkowie
Katolickiej
Unii
Rownosci
Wyznaniowej d/s
Ateistow) , bedac kanclerzem (albo vice) Niemiec:
1. zamknij wszystkie swoje elektrownie atomowe
2. pare dni pozniej zyczliwie zaproponuj pakiet sankcji obejmujacy odbior odpadow promieniotworczych oraz pretow paliwowych
3. Sieg Putin, Hitler i wszyscy ideowi ojcowie, matki, zony i kochanki miemcuff...

PS: tekst zrodlowy:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

PPS: zamierzam wrocic do starego pomyslu, otworzyc firme w Polsce i robic tejze kryptoreklame na PZD.
Jak mi skrypt bedzie usuwal nazwe skrocona firmy (bom leniwy i pelna bede sie poslugiwal rzadko) to napisze do Rzecznika Dzieka Poczetego, napoczetego i wypoczetego.

PPPS: nazwa firmy to oczywiscie: Dystrybucja Uniwersalnych Produktow Amway'a ;)
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry