Co zamiast Malwarebytes

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Witam.
Skończył mi się Kaspersky internet Security, (zresztą z konkursu na forum za co serdecznie dziękuje) zainstalowałem Comodo internet security w wersji darmowej, zainstalowałem również Malwarebytes na razie jadę na trialu, ale nie wiem czy po skończeniu w dalszy ciągu przechodzi on na wersję darmową czy trzeba go wywalić?
1. Comodo chyba ok?
2. Jeśli macie lepsze propozycje co proponujecie zainstalować jako antywirus- lekki łatwy i przyjemny?
3. Jeśli po trialu wyłączy się Malwarebytes co innego proponujecie darmowego?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Witam.
Skończył mi się Kaspersky internet Security, (zresztą z konkursu na forum za co serdecznie dziękuje) zainstalowałem Comodo internet security w wersji darmowej, zainstalowałem również Malwarebytes na razie jadę na trialu, ale nie wiem czy po skończeniu w dalszy ciągu przechodzi on na wersję darmową czy trzeba go wywalić?
1. Comodo chyba ok?
2. Jeśli macie lepsze propozycje co proponujecie zainstalować jako antywirus- lekki łatwy i przyjemny?
3. Jeśli po trialu wyłączy się Malwarebytes co innego proponujecie darmowego?
Malwarebytes przejdzie w wersję darmową, na forum w promocjach jeszcze niedawno wrzucono promocję na 3 miesiące na Malwarebytes, zawsze to lepsze niż zwykły trial.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
oki dzięki, te 3 miesiące już nieaktualne :(
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Z antywirusem sobie poradziłem, Kasperskiego kupiłem na rok na allegro za niewielkie pieniążki, póki co działa. Malwarebytes przeszedł na darmochę, dla mnie ok w sumie nie lubię jak działa mi w tle z antywirusem, a wolę go sam raz na tydzień czy rzadziej załączyć. Dzięki
 
Do góry