Corel PaintShop Pro 2023 (ULTIMATE) Spolszczenie

Kmicic

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Listopad 2022
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
Sprawdziłem jeszcze raz dla pewności numer wersji. Podałem prawidłowo.
Dziękuję za odpowiedź. Uzbrajam się w cierpliwość i czekam (pewnie nie tylko ja) na uaktualnienie spolszczenia.
Aljot jak zdrówko? Nie choruj nam więcej - to takie życzenia... :))
Pozdrawiam

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
359
Reakcje/Polubienia
966
Miasto
Warszawa
Corel PaintShop Pro 2023 v25.1.0.32_64-bit

PSP-Plecak.jpeg


Oficjalnie nadal nie ma aktualizacji do PSP.
Posiadacze wersji 25.0.0.122 i 25.1.0.28, aby mogli aktualizować program PSP do wersji 25.1.0.32, powinni odinstalować PSP oraz pobrać ze strony wydawcy nowy instalator i zainstalować od nowa.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
A na końcu, można już spolszczyć do wersji 25.1.0.32

Spolszczenie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

demiurg1

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
8
Reakcje/Polubienia
3
Obecnie brak potwierdzenia ze strony producenta. Jak tylko pojawi się aktualizacja, zacznę tłumaczyć.
Ja też już mam tą wersję, bo zmieniłem kompa. Na poprzednim miałem v25.1.0.28 i do tego spolszczenia, a teraz na nowym kompie mam Corela w v25.1.0.32_64-bit, tak więc czekam z utęskinieniem na spolszczenie do tej wersji, przy okazji bardzo dziękuję autorowi spolszczeń za jego pracę. Wielki szacunek :)

Corel PaintShop Pro 2023 v25.1.0.32_64-bit

PSP-Plecak.jpeg


Oficjalnie nadal nie ma aktualizacji do PSP.
Posiadacze wersji 25.0.0.122 i 25.1.0.28, aby mogli aktualizować program PSP do wersji 25.1.0.32, powinni odinstalować PSP oraz pobrać ze strony wydawcy nowy instalator i zainstalować od nowa.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
A na końcu, można już spolszczyć do wersji 25.1.0.32

Spolszczenie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
SUPER. Właśnie zamierzam ściągnąć. :)
 

Kmicic

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Listopad 2022
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
Pobieranie, instrukcja, instalacja i działanie spolszczenia:
W skali 0-10
.... 12!
Nie chcę pokazywać palcem, ale ktoś tu wykonuje niesamowitą robotę.
Możecie pytać o kogo chodzi.... ale ja i tak ALIOT-a nie wydam! heh
A na poważnie:
Aliot... serdeczne dzięki. Działa super.
Pozdrowienia dla wszystkich bywalców!
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
29
Reakcje/Polubienia
0
Hejka @Aljot i spółka. Szybkie pytanko: działają u was skróty klawiaturowe po spolszczeniu wersji Corel PaintShop Pro 2023 v25.1.0.28_64-bit, możecie to sprawdzić? Nie wie, może coś robię nie tak, ale u mnie nie mogę ich aktywować. Pozdro, Rafał
 

Kmicic

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Listopad 2022
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
@rafibanek - W wersji jaką posiadam (25.1.0.32_64-bit) skróty działają. Czy na pewno stosowałeś się do wskazówek i uwag Aljota odnośnie instalacji wersji? Sprawdź na wszelki wypadek, i czy zainstalowałeś odpowiednią wersję spolszczenia do posiadanej przez Ciebie wersji Corel PSP.
Nie mam innych domysłów na temat niedziałających u Ciebie skrótów.
Pozdro
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
29
Reakcje/Polubienia
0
@Kmicic tak, wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją, spolszczenie działa bez problemu w PSP, natomiast, gdy chcę zastosować jakikolwiek skrót klawiszowy z wykazu, jaki pobrałem od @Aljot , np. SHIFT+S, żeby zmienić rozmiar obrazka, nic się nie dzieje, nie wiem, dlaczego. @Aljot może ty wiesz, o co kaman?

@Kmicic jeszcze jedno, wiesz może, czym różni się twoja najnowsza wersja PSP z końcówką 32 od mojej 28? Czy jest sens odinstalowywać starszą wersję i wgrywać najnowszą, czy zmiany są tylko kosmetyczne? Bo aktualizować automatycznie z pozycji programu nie mogę z oczywistych względów (tj. wgranego spolszczenia).
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35571
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
@Kmicic tak, wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją, spolszczenie działa bez problemu w PSP, natomiast, gdy chcę zastosować jakikolwiek skrót klawiszowy z wykazu, jaki pobrałem od @Aljot , np. SHIFT+S, żeby zmienić rozmiar obrazka, nic się nie dzieje, nie wiem, dlaczego. @Aljot może ty wiesz, o co kaman?

@Kmicic jeszcze jedno, wiesz może, czym różni się twoja najnowsza wersja PSP z końcówką 32 od mojej 28? Czy jest sens odinstalowywać starszą wersję i wgrywać najnowszą, czy zmiany są tylko kosmetyczne? Bo aktualizować automatycznie z pozycji programu nie mogę z oczywistych względów (tj. wgranego spolszczenia).
Zaktualizuj do wersji z końcówką 32 czyli 25.1.0.32 , z tego co wyczytałem to spolszczenie było robione pod 25.1.0.32 więc nie ma co się dziwić że masz problemy.

tutaj masz spolszczenie do wersji z końcówką 28
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
29
Reakcje/Polubienia
0
Panowie, ja mam wersję PSP z końcówką 28 i do niej wgrałem spolszczenie "Corel PaintShop Pro 2023 v25.1.0.28_64-bit)-(Spolszczenie instalator v1.1) Aljot.exe", które udostępnił @Aljot we wcześniejszych wpisach. Zatem mam właściwą wersję spolszczenia do mojej wersji PSP i nie ma co tutaj mieszać. Zawsze mogę odinstalować tę wersję i pobrać nowszą z końcówką 32, jeśli oczywiście jest taka możliwość na stronie Corela (ja robiłem w grudniu upgrade z wersji PSP 2019 do PSP 2023).

Pytałem was tylko o to, czy jest sens aktualizacji, czy działają u was skróty klawiaturowe na wersji 28 i 32, bo u mnie nie chcą na wersji 28, mimo, że mam odpowiednie spolszczenie, o którym wspomniałem wyżej, a które możecie znaleźć na pierwszej stronie tego postu.
 

Kmicic

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Listopad 2022
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
Hej Wszystkim!
@rafibanek, ja zakupiłem od razu wersję 25.1.0.32 i zainstalowałem bezpośrednio spolszczenie do tej wersji. Jedyne co mogę potwierdzić, to to, że spolszczenie i skróty u mnie działają (aż miło...). Co do poprzednich wersji nie mam doświadczeń. Widzę, że z twoimi wersjami to troszkę "kombinacji" nastąpiło. Być może przyczyna niedziałających skrótów klawiszowych tkwi w upgrade-owaniu? Czy (przed upgrade-m) w wersji 2019 skróty działały? Czy po upgrade do wersji 2023 nadal działały? Czy przestały działać po spolszczeniu?
No i jeszcze jedno odnośnie:
"Zawsze mogę odinstalować tę wersję i pobrać nowszą z końcówką 32, jeśli oczywiście jest taka możliwość na stronie Corela (ja robiłem w grudniu upgrade z wersji PSP 2019 do PSP 2023)."
No nie wiem, czy to tak może być, że "ściągnę sobie ze strony.... i zainstaluję..."
Czy na pewno upgrade do nowszej wersji, to to samo co zakup najnowszej wersji danego programu? Nie jestem pewien, ale zakup upgrade różni się od zakupu licencji konkretnej wersji. I to nie tylko w procedurze i płatnościach, ale też w plikach instalacyjnych.
To wszystko to tylko moje domysły. Nie mam konkretnej recepty i pomysłu jak Ci pomóc.
Może ktoś bardziej doświadczony coś Ci poradzi?
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
29
Reakcje/Polubienia
0
Może masz rację @Kmicic, myślałem, że upgrade Paint Shop Pro Ultimate 2023 to to samo co najnowsza wersja tego programu, nieważne, czy elektroniczna, czy pudełkowa. Mam oryginalną wersję boxową PSP 2019 i zakupiłem na stronie Corela upgrade PSPU 2023 wraz ze wszystkimi innymi programai w pakiecie do pobrania - przy okazji, możesz mi któryś z nich polecić, jako dobre uzupełnienie PSP? Spolszczenie @Aljot oczywiście działa w moim programie, ale skróty nie, o dziwo w spolszczonej wersji 2019 skróty klawiaturowe są ok. Dziwna sprawa.
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
29
Reakcje/Polubienia
0
@Kmicic chyba rozwiązałem problem, okazuje się, że powód był błahy - w obszarze roboczym miałem ustawione na "fotografia", gdy zmieniłem na "kompletny" skróty nagle wróciły.... Niby drobiazg, ale komuś może się to przydać, gdyby miał podobną zagwozdkę w przyszłości. Przy okazji mam pytanko do kolegów, użytkowników Corela: czy z pakietu PSP Ultimate instalowaliście jeszcze coś dodatkowego, godnego uwagi, np. dodatkowe czcionki (fonts), czy CreativeCollection? I jeszcze jedno - nie macie może instrukcji Paint Shop Pro (dowolna wersja od 2020 wzwyż) lub filmików instruktażowych po polsku? Takich samych poradników w PL potrzebuję też do bliźniaczego produktu Corela do edycji wideo - Pinnacle Studio 26 Ultimate. Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie się tematem
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
29
Reakcje/Polubienia
0
Hej. @Aljot mam pytanko: czy zainstalowanie dodatkowych czcionek (PSP2023_Fonts), które otrzymałem w pakiecie z PSP 2023 Ultimate, będzie miało wpływ na Twoje spolszczenie wersji 25.1.0.28_64-bit? Zastanawiam się, czy w ogóle jest sens je instalować - jutro, 10 stycznia wygasa mi łącze do instalacji na stronie Corela, stad moje pytanie do Ciebie. Ewentualnie, co z pakietu Ultimate mógłbyś polecić ciekawego? Pozdro
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
359
Reakcje/Polubienia
966
Miasto
Warszawa
Witam
Instalacja czcionek nie wpłynie na spolszczenie, podobnie jak wtyczki.
Jeśli chodzi o programy dołączone do wersji Ultimate
To dla tych, którzy lubią rysować, warto jest polecić Painter essentials. Aftershot jest już połączony z PSP, więc chyba nie ma sensu go instalować. Co do reszty programów to rzecz subiektywna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry