Corel PaintShop Pro 2023 (ULTIMATE) Spolszczenie

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
361
Reakcje/Polubienia
973
Miasto
Warszawa
Corel PaintShop Pro 2023 ( ULTIMATE ) v25.0.0.122_64-bit

OKkatka-1.png


Spolszczenie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Rafał B.

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Październik 2022
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Witam, czy Pana spolszczenie będzie odpowiednie dla tej wersji PSP:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Dodam, że od 3 lat z powiedzeniem korzystam z Pańskiego spolszczenia do wersji PSP 2019, za co serdecznie dziękuję.
 

demiurg1

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
8
Reakcje/Polubienia
3
Corel PaintShop Pro 2023 ( ULTIMATE ) v25.0.0.122_64-bit

OKkatka-1.png


Spolszczenie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Kupiłem PaintShop Pro ULTIMATE 2023 i jest to wersja 25.1.0.28 x64. Czy udostępnione spolszczenie będzie działać na mojej wersji programu? Jeśli nie wiadomo, to jak duże jest ryzyko, że program się "rozsypie" lub "zawiesi"? Czy ewent. mam podesłać jakieś pliki pozwalające "przerobić" spolszczenie pod wersję 25.1.0.28?
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
361
Reakcje/Polubienia
973
Miasto
Warszawa
Spolszczenie jest przeznaczone do konkretnej wersji programu. Niedługo jak wyleczę się z grypy, zabiorę się za aktualzację PSP.
 

Rafał B.

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Październik 2022
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Witaj @Aljot, mam nadzieję, że grypa wyleczona. Słuchaj, dzisiaj kupiłem na stronie Corela aktualizację tej samej wersji PSP, co ma @demiurg1, czyli 25.1.0.28 x64. Rozumiem, że Twoje spolszczenie nie zadziała do niej i lepiej nie próbować instalować, bo apka się zawiesi lub po prostu nic nie da? Pozdro, Rafał
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
361
Reakcje/Polubienia
973
Miasto
Warszawa
Corel PaintShop Pro 2023 ( ULTIMATE ) v25.1.0.28_64-bit

Na-pustyni.png


Plik ZIP zawiera:
1) Corel PaintShop Pro 2023 v25.1.0.28_64-bit)-(Spolszczenie instalator v1.1) Aljot.exe
2) Corel PaintShop Pro 2023 v25.1.0.28_64-bit)-(Spolszczenie Instalator v1.1) Aljot.exe
Instrukcja spolszczenia.pdf
PaintShop Pro skróty klawiaturowe PL.pdf

Spolszczenie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
29
Reakcje/Polubienia
1
Super, wielkie dzięki @Aljot za poświęcony czas, spolszczenie działa, nie mogę tylko zresetować preferencji, czyli wykonać ostatni krok Twojej instrukcji, bo nie mam takiej opcji w zakładce (czy to jest w ogóle konieczne?). I jeszcze jedno, nie mogę znaleźć nigdzie na necie poradników/kursów po polsku dla tego programu, żeby go lepiej poznać i nauczyć się go. Możesz wstawić link do jakichś fajnych anglojęzycznych tutoriali bądź instrukcji użytkowania PSP 23U? Byłbym Ci bardzo wdzięczny za pomoc jeszcze w tym temacie. Póki co, szacun i podziękowanie za dobrą robotę. Pozdro, Rafał
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
361
Reakcje/Polubienia
973
Miasto
Warszawa
Jeśli Instalowałeś spolszczenie do wersji v25.0.0.122 a teraz po aktualizacji programu Zainstalowałeś spolszczenie do v25.1.0.28 to Powinieneś zresetować ustawienia, by wszystkie zmienione biblioteki tłumaczenia wczytały nowe poprawki.
Jeśli Zainstalowałeś tłumaczenie do wersji programu v25.1.0.28 jako pierwsze, to nie Musisz resetować.
Resetowanie znajduje się np. w zakładce „DomPlik > Preferencje > Zresetuj preferencje... A reszta w instrukcji PDF
Wśród wideo samouczków poleciłbym Roberta Sobuckiego
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Filmiki nie tylko do PSP.
W księgarniach jest jeszcze książka „Corel PaintShop Pro X4. Obróbka zdjęć cyfrowych. Ćwiczenia praktyczne”
 

Kmicic

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Listopad 2022
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
Hej Wszystkim!
Aljot, zakupiłem dzisiaj Corel PaintShop Pro 2023 ( ULTIMATE ) v25.1.0.32_64-bit. Powinna to być chyba najnowsza wersja tego programu. Czy masz może spolszczenie też do tej wersji?
 
Do góry