al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10003
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10003
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
Rynek krwawi, wszystkie wykresy na czerwono.... więc czas na zakupy :klawik

Można próbować podkupywać, ale małym kapitałem, bo moim zdaniem są duże szanse że jeszcze polecimy w dół.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10003
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Można próbować podkupywać, ale małym kapitałem, bo moim zdaniem są duże szanse że jeszcze polecimy w dół.

Jak najbardziej. Wchodzenie teraz "all in" w jakiś projekt może być mało opłacalne.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10003
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@al Ciekawie może być z XRP bo jeśli Ripple wygra z Sec to będzie pewnie pompa.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Może być ale moim zdaniem do swojego ATH się już nie zbliży. Ja co miałem to sprzedałem w październiku zeszłego roku z małym zyskiem i już nie spoglądam w ich stronę. Jak dla mnie to trochę za duży marketcap. Poszukuję projektów spoza pierwszej "setki". Kilka z topu mam w portfelu jako fundamenty i regularnie dokupuję ale nic nowego już nie trafia do portfela.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
Kilka z topu mam w portfelu jako fundamenty i regularnie dokupuję ale nic nowego już nie trafia do portfela.

Ja praktycznie wyszedłem z rynku i trzymam tylko dwa alty. A po świętach mam zamiar handlować waluty, indexy, może surowce na futures. To nowość dla mnie więc na początek malutkie depo :zaciesz
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10003
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
"Depeg" na USDC. Aktualnie stablecoin jest wart 0.9$ a w nocy było 0.8$. Pokłosie upadającego Silicon Valey Bank gdzie Circle trzymało gotówkę. W konsekwencji USDC straciło trochę pokrycia. Dla jednych promocja, dla innych pora na ucieczkę do USDT czy BTC z akceptacją straty.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Mała aktualizacja - coś się dzieje - FED na poniedziałek zapowiedział nagłe posiedzenie :myśli2

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Do góry