Cytaty

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
93e8135f443d6dcf5d900a7e998a485e.png
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem,
jakie im pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy.



Johann Wolfgang von Goethe
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2282
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
okolice internetu
prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskiego

w/g św. Łukasza, Ewangelisty
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2282
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
okolice internetu
Lud dostał prawo do nienawiści pod skrzydłami Jezusa jako rekompensatę zostania w tyle za tymi, którzy do przodu wyrwali w swoich Maybachach, Porsche, Bentleyach, BMW.

Anonimowe
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
"Zaiste niektórym twórcą cytatów potomni będą pomniki stawiali bo poklask szatański za ich wykuwanie już mają"


Anonim
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
"It's fine to celebrate success but it is more important to heed the lessons of failure." - Bill Gates
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2282
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
okolice internetu
Wszystkie rewolucje mają swoją logikę. Im bardziej się wahadło przesunie w jedną stronę, tym bardziej zdecydowane będą reakcje w drugą Jeśli Polska stałaby się dzisiaj krajem o najbardziej restrykcyjnej ustawie antyaborcyjnej, za czas jakiś będzie miała jedną z najbardziej zliberalizowanych ustaw antyaborcyjnych. To, co stało się w Irlandii, włącznie z dalszym ciągiem, czyli legalizacją związków homoseksualnych

Aleksander Kwaśniewski
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2282
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
okolice internetu
Roszczenie sobie prawa do narzucania innym przemocą tego, co uważa się za prawdę, oznacza pogwałcenie godności człowieka i ostatecznie zniewagę Boga

Jan Paweł II
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
.
Cały Jerzy Zelnik

tamten Zelnik to nie ja, wtedy seks zaślepiał mi oczy...

wywietrzało to z mojej głowy na pustyni...

o donoszeniu na kolegów do SB

można chyba mówić o jakimś odczłowieczeniu tych kobiet...

o biorących udział w "czarnym proteście"

sam noszę w sobie bolesne doświadczenie aborcji...

o swoich doświadczeniach w tej kwestii

dla niektórych coś takiego małego to nie jest człowiek. Dla mnie to jest człowiek. A my traktujemy to jak jakiś śmieć. Rodzą się z tego in vitro liczne dzieciaki jakieś koszmarnie chore, połamane...

o in vitro

wybuch na pewno był – za taką wersję mogę sobie dać obciąć niektóre członki. Natomiast, kto ten wybuch spowodował lub, co spowodowało oraz w jaki sposób zostało to przygotowane...

o katastrofie smoleńskiej

Podsumowanie jednego z internautów, ksywa Krakus (też cytat :))

Hipokryta jakich mało.... Jechał po agentach bezpieki równo, że lojalki podpisywali itp., jak tak można, donosić na bliskich i kolegów, aż tu nagle - bach! teczkę mu znaleźli i TW Faraon zaczął z innej beczki, że to zupełnie inny Zelnik donosił :) Aborcja za młodu OK, a tutaj nagle - "odczłowieczenie"? Do legendy już przeszło jak dziennikarze do niego zadzwonili niby z kancelarii prezydenta i wypytywali, których kolegów aktorów trzeba wyrzucić, bo są "nieprawomyślni". I co robi TW Faraon? Wskazuje paluszkiem.... Choroba psychiczna? Rozdwojenie jaźni? Czy może jednak totalna hipokryzja? I taki człowieczek ma czelność jeszcze komukolwiek mówić, co jest moralne, a co nie?
 
Do góry