Długie logowanie się windows 7

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
OXYGEN THIEF napisał:
Zawsze można przywrócić system do wcześniej utworzonej kopii , oczywiście o ile kopie masz.Ja to bym odwiedził zarządzanie usługami i po prostu powyłączał wszystko co nie pochodzi od MS i restarcik.Jeśli uruchamianie wróci do normy to będziesz wiedział że to jakiś program powoduje tego mułka.
No właśnie kopię przywracałem ze 3 razy, jak ją robiłem to start był w 35 sekund! a teraz chujnia , nie panimaju tego :twisted:
W usługach w zasadzie siedzi tuneup, acronis i te z zabezpieczeń i to wszystko :dziwak
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Nie wiem być może to jakaś aktualizacja od Billa , teraz po czystej instalce tych aktualizacji jest od chuja i ciut ciut.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35993
Reakcje/Polubienia
25095
Miasto
Trololololo
Ta kopia którą przywracałeś to na ten sam dysk na którym była robiona czy na inny , pytam bo pisałeś że zmieniałeś dysk i może tu jest problem.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Na obydwu dyskach to samo niestety, może niepotrzebnie pościagałem wszystkie aktualizacje, nie wiem może to framework albo coś z service packa, teraz już nie dojdzie. :x
Aha,jeszcze zauważyłem,że proces svchost.exe długo się uruchamia, ale siedzi w dobrej lokalizacji to nic mu zrobić nie mogę.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35993
Reakcje/Polubienia
25095
Miasto
Trololololo
Może faktycznie przyczyną są aktualizacje, w sumie dziwny problem. Spróbuj może zainstalować Soluto ( optymalizuje uruchamianie, podpowiada co możesz usunąć i przedstawia w postaci wykresu co się ładuje i ile czasu to zajmuje )
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Przejrzałem screeny i nie ma nic podejrzanego, możesz na upartego wyłączyć proces w usługach i sterownikach od TuneUpa bo widzę jest aktywny a do lekkich nie należy, ale raczej nie w nim problem , by do tego stopnia spowalniał logowanie systemu.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Też już przerabiałem, właśnie tam mi wychodziło,że svchost.exe uruchamia się 19 sekund.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Likwis napisał:
Przejrzałem screeny i nie ma nic podejrzanego, możesz na upartego wyłączyć proces w usługach i sterownikach od TuneUpa bo widzę jest aktywny a do lekkich nie należy, ale raczej nie w nim problem , by do tego stopnia spowalniał logowanie systemu.
tuneupa mam od dawna i nigdy mi nie robił dziadostwa, myślalem też o biosie ale to lapek i bios prosty jak budowa cepa, więc tam też nic się chyba nie dzieje
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35993
Reakcje/Polubienia
25095
Miasto
Trololololo
Wyłącz Windows Defendera i sprawdź ( zresztą ja to bym go całkiem wyłączył )
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Pożegnałem się z defenderem ale jeszcze jak się wkurwię to pożegnam się z W 7 :D i kupię za 5 dyszek xp ka od szwagra, oczywiście wyłączenie defendera nic nie dało :(
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Czyli wniosek nasuwa się jeden - zrąbałeś coś z systemem :p
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
On się sam rąbie pobierając tysiące aktualizacji :D
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Ja tam pobieram wszystkie aktualizacje i jakoś problemów z systemem nie mam (też używam Win7 + wszystkie aktualizacje które WU wyłapie) :p
I nie ma co zwalać na system - to jego użytkownik najczęściej coś w nim schrzani i później ma problemy :p
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Tak , ale po przywróceniu kopii z nie namieszanego systemu też mi wychodziło caco..... sam już nie wiem.....
to zależy jaki masz sprzęt, sterowniki itp, może cos się po prostu z sobą nie zgrywa, poza ty startem wszystko śmiga cacy
 

slawsi5

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
101
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Poznań
a system oryginalny masz?
Ja tak jak Eru instaluję wszystkie aktualizację jakie WU każe i wszystko śmiga pięknie ;)
 
Do góry