Dziękuję

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Moderatorzy chciałbym Wam podziękować za utrzymanie ładu i porządku na forum. Za niesioną pomoc i naukę oraz cierpliwość w poprawianiu naszych źle stworzonych wpisów.

Olu wiem,że ta różyczka odżyje w Twoim cieple
1.jpg


Panowie nie żałujcie sobie
2.jpg


pozdrawiam

myślę,że innni też się przyłączą....zapraszam
 
A

Anonymous

Strasznie Ci dziękuję.
Miło jest wiedzieć, że nasza praca jest doceniana. Mimo tego, że na forum działamy nie dla pochwał itp to zauważenie tego, że coś robimy dla nas wszystkim (bo wszystkim jest milej jak na forum jest porządek) tutaj na forum, daje powera i chęci do dalszej pracy

PS. Tak naprawdę to my Moderacja i Administracja powinniśmy podziękować Wam Wszystkim bo gdyby nie Wy my nie bylibyśmy potrzebni w ogóle na forum bo nie byłoby co moderować itp więc ja dziękuję Wam Wszystkim

A różyczka jest przepiękna, kocham róże

:dziękuję
 

andrzej65

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
408
Reakcje/Polubienia
16
bez@ nazwy napisał:
Moderatorzy chciałbym Wam podziękować za utrzymanie ładu i porządku na forum. Za niesioną pomoc i naukę oraz cierpliwość w poprawianiu naszych źle stworzonych wpisów.
:ok

myślę,że innni też się przyłączą....zapraszam

Dziękuję :dziękuję

Dziękuję to najcudowniejsze słowo, jakie można wypowiedzieć albo usłyszeć. Za każdym razem, gdy ktoś mówi: dziękuję, świat staje się piękniejszy.
(S i L. Macfarlane)
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Pozdrowienia dla wszystkich modów i szefa Oxy i oczywiście za całokształt ich dobrej roboty :dziękuję
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Szanuj szefa swego, możesz mieć gorszego. Pozdrowienia dla moderatorów :piwko :hi
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Dziękuje wszystkim użytkownikom,moderatorom,i szefowi wszystkich szefów za wszystko co najlepsze

pozdrawiam i życzę zdrowia
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Cóż i ja się przyłączam, bo lubię tu przebywać. Wprowadzacie przyjazną i miłą atmosferę. I słowo daję - taka Ola powinna być na każdym forum... toż to balsam dla świadomości... i nie - nie podlizuję się, stwierdzam fakt. Dlaczego na tak niewielu forach kobiety pełnią funkcję moderatorów? Sam nie wiem, mi jakoś milej z myślą o różnorodności tam na górze :)

Z podziękowaniem,
Artur
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Dokładnie, administracja i moderatorzy odwalają kawał dobrej roboty i w dodatku mają poczucie humoru i nie są sztywni jak widły w gnoju jak na niektórych forach inni :D Za to wam chwała! :piwko
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Administratorzy i moderatorzy wykonują świetną robotę:) Ale... cholera przez Was mnie to forum uzależniło i już dobre 2 lata zaglądam tu prawie codziennie. Liczba instalek i licencji to razem jakieś 17 GB ;)

Dzięki Wam za to!
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Przyłączm się do pozdrowień dla całej ekipy PZD z szefem Oxy
na czele i wszystkich modów
:yes master :yes master :yes master :yes master :yes master !! !!
 

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1131
Reakcje/Polubienia
1256
Miasto
Kraków
bez@ nazwy napisał:
Moderatorzy chciałbym Wam podziękować za utrzymanie ładu i porządku na forum. Za niesioną pomoc i naukę oraz cierpliwość w poprawianiu naszych źle stworzonych wpisów.

Olu wiem,że ta różyczka odżyje w Twoim cieple
1.jpg


Panowie nie żałujcie sobie
2.jpg


pozdrawiam

myślę,że innni też się przyłączą....zapraszam


Myślę,że to ja zwłaszcza powinnam podziękować .

Choć jestem tak krótko na PZD ze wszystkich stron spotkałam się z życzliwością ,pomocą i zrozumieniem zarówno od Super Szefa :szef , Ekipy modów :friends i użytkowników PZD .

Nie wstydziłam się zadawać banalne pytania i zawsze otrzymałam konkretną pomoc ,trochę mnie to szokuje w pozytywnym znaczeniu . :) :) :) :) :)

Jeżeli zgadzacie się ze mną to przybijcie piątkę . :


40.jpg
 

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Dla całej ekipy PZD
:dziękuję :dziękuję :dziękuję
:yes master :yes master :yes master
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36512
Reakcje/Polubienia
25589
Miasto
Trololololo
p10minute napisał:
Mnie ciekawi czy strona na siebie zarabia?
Musi, jeśli nie będzie to pożegnamy się.Ogólnie w skrócie to wystarcza na opłacenie hostingu (z promocji zniżka 70%) i parę butelek wódki.Mowa to o "zarobkach" rocznych.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Trudno Was /Admino-Moderzy/ nie doceniać ...
Poświęcacie czas i niekiedy zdrowie /szczególnie zszarpane nerwy ma Oxy, gdy mu się daję we znaki swoją dociekliwością i marudzeniem/.
Moderom dziękuję za Ich pomoc, pracę /fakt - działają w cieniu jak dobry sędzia/ i wkład w rozwój stronki.
Specjalne podziękowania dla Oli - za to, że jest osłodą dla tego Forum i nie słyszałem by komuś odmówiła ...
pomocy w potrzebie ... :klawik.
Olu - kolejna wyjątkowa różyczka dla Ciebie ...
I nie dziękuj - należy się ...
blog_ds_4818270_7402429_tr_600.jpg
 
Do góry