Backup EaseUS Todo Backup Home za darmo

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Nie wiem po co w ogóle podajecie linki do tych "promocji". To jest fake. Żaden z otrzymanych numerów nie działa. Jest jedynie informacja że już został wykorzystany. Jak ja podaję jakąś promocję to przynajmniej sprawdzam czy to nie oszustwo. A Wy bezmyślnie linkujecie co popadnie...
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37266
Reakcje/Polubienia
33668
Nie wiem po co w ogóle podajecie linki do tych "promocji". To jest fake. Żaden z otrzymanych numerów nie działa. Jest jedynie informacja że już został wykorzystany. Jak ja podaję jakąś promocję to przynajmniej sprawdzam czy to nie oszustwo. A Wy bezmyślnie linkujecie co popadnie...
Note: The license is only valid during the giveaway,
please activate it ASAP.

If you have any problem, feel free to contact demi@easeus.com.
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
"From Sep. 19th, 2018 to Sep. 20th, 2018" a którego dzisiaj mamy??? Sep. to september czyli wrzesień. Ja próbowałem kilka razy mieszcząc się w okresie rozdawania. Nie tylko w tym przedziale dat. Więc nie mieszaj to zwykły fake :p Firma raczej nie zrobi sobie tym reklamy...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
"From Sep. 19th, 2018 to Sep. 20th, 2018" a którego dzisiaj mamy??? Sep. to september czyli wrzesień. Ja próbowałem kilka razy mieszcząc się w okresie rozdawania. Nie tylko w tym przedziale dat. Więc nie mieszaj to zwykły fake :p Firma raczej nie zrobi sobie tym reklamy...
Możesz spróbować napisać na maila , tak jak @Camel1965 podał wyżej.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Za każdym razem był inny klucz. Pobierany na samy początku akcji. Może rzeczywiście tylko pierwsze osoby które pobrały były w stanie aktywować. Czyli to wygląda mi trochę jak hazard. To jest zabronione w Polsce ustawowo :zaciesz Już nasze państwo zabrało się za takie np. Loot boxy...
 
Do góry