Backup EaseUS Todo Backup Home za darmo

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
EASEUS Todo Backup Home 10,6

EaseUS-Tools-Backup-Home-Giveaway.png

Info:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Info o promocji zniknęło, a link do instalatora ze strony z promocją nie działa.
Za to kluczem można aktywować wersję Home, używając instalatora wersji Free... podczas instalacji proponuje on wypróbowanie wersji Home...po zainstalowaniu podczas uruchomienia pyta o kluczyk.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Info o promocji zniknęło, a link do instalatora ze strony z promocją nie działa.
Za to kluczem można aktywować wersję Home, używając instalatora wersji Free... podczas instalacji proponuje on wypróbowanie wersji Home...po zainstalowaniu podczas uruchomienia pyta o kluczyk.
Działa, trzeba tylko adblocka wyłączyć :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Info o promocji zniknęło, a link do instalatora ze strony z promocją nie działa.
Za to kluczem można aktywować wersję Home, używając instalatora wersji Free
Fakt, link z promocji nie działa, więc dodałem do spojlera dodatkowy link z głównej strony producenta.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Nie działa. Jest tak jak pisze @sowa . Żadnych adbloków itp. dodatków.
Sam program ani link do promocji mi niepotrzebny.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo

vortexx

Świeżak
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
38
Reakcje/Polubienia
16
Info o promocji zniknęło, a link do instalatora ze strony z promocją nie działa.
Za to kluczem można aktywować wersję Home, używając instalatora wersji Free... podczas instalacji proponuje on wypróbowanie wersji Home...po zainstalowaniu podczas uruchomienia pyta o kluczyk.

U mnie działa bez problemu właśnie zarejestrowałem
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
pytanie za 100pkt. jak np zarejestruje i aktywuje program............. potem przeinstaluje system to program będzie działać czy..... trzeba czatować na nową promocję ?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
pytanie za 100pkt. jak np zarejestruje i aktywuje program............. potem przeinstaluje system to program będzie działać czy..... trzeba czatować na nową promocję ?
Będziesz musiał czekać na nową promocję.
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
pytanie za 100pkt. jak np zarejestruje i aktywuje program............. potem przeinstaluje system to program będzie działać czy..... trzeba czatować na nową promocję ?
A od czego masz ten program, rób kopie systemu i programów ( jak masz programy na osobnej partycji ) i żadne przeinstalowywanie dla programów nawet dla tych z promocji nie będzie straszne. Nawet nie będziesz musiał się zastanawiać czy się da później zainstalować. No ale nie ma nic za darmo, musisz regularnie tworzyć nowe kopie zapasowe a stare usuwać.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
pytanie za 100pkt. jak np zarejestruje i aktywuje program............. potem przeinstaluje system to program będzie działać czy..... trzeba czatować na nową promocję ?
Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z utworzonego w programie dysku ratunkowego WinPE i przywracanie obrazów z tego poziomu. O ile pamięć mnie nie myli, nie jest sprawdzana wtedy licencja. Druga rzecz to wygenerowanie swojego własnego klucza do programu za pomocą wyżej podanego klucza promocyjnego i klucza maszynowego (ten sam dla urządzenia niezależnie od wersji programu, do odnalezienia w programie przy symbolu "i" - "na temat") na stronie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Teoretycznie tak wygenerowany indywidualny klucz powinien zadziałać na daną wersję programu po terminie promocji. W praktyce - nie wiem, gdyż póki co nie miałem potrzeby tego sprawdzać.
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
@tedi13 kopia kopią - bardziej mi chodziło o to co napisał @Zeno (ostatnio musiałem cofnąć się do prawie jednego z pierwszych snapshotów bo jeden program bardzo pięknie wciskał sterownik gryzący się z innym)
 
Do góry