Backup EaseUS Todo Backup Home za darmo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Duble skasowane, zamiast się użerać między sobą to proponuję zredukować ilość linków do stron które koniec końców kierują i tak do tej samej promocji.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
380
Reakcje/Polubienia
165
Kurczę, Oxy - jednemu ban za offtopic, drugiemu za flooda i sprawa zamknięta.

To coraz bardziej przypomina walkę "raperów" na przyśpiewki - coś jak na weselach z lat pięćdziesiątych zeszłego wieku. Co z tego, że się pojawia dublet? A jeśli wygaśnie na jednym z for "promo", a na innym będzie nadal? Bo tak a propos - sprawdziłem i niektóre - v. 9.2 nadal są osiągalne. Tu uwaga - z czwartego sprawdzonego linka. I co? Piccola macabra? Rozlicza Was ktoś z tego? Walczycie na ilość wrzutków?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
To coraz bardziej przypomina walkę "raperów" na przyśpiewki - coś jak na weselach z lat pięćdziesiątych zeszłego wieku.
:zaciesz:sarkazm

Myślę że bycie cierpliwym się opłaci i wreszcie zapanuje spokój, a tak swoją drogą jak ktoś chce mieć milion lajków czy postów to zawsze mogę tyle wstawić edytując profil danego usera.

:francuz
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Racja spokój zawsze cenie. :) Sam lubię poczytać trochę słownej szermierki, gdyż dodaje miejscowego kolorytu. Pod warunkiem jednak, iż trzyma jakiś poziom i nie zamienia się w walenie cepem na oślep, czy rzucanie cegłami.
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,20_dU_orig.gif

Swoją drogą nie kumam, jak taki błahy temat, jak linki może tak podgrzewać atmosferę. Możliwe, że to wyższa forma uzależnienia od promocji, do której jeszcze mi trochę brakuje. :winked
@OXYGEN THIEF - czarodzieju, skoro tyle możesz, to ja poproszę VIP Fąfel zamiast Fąfel. Od jakiegoś czasu czuję się, jak wodzirej w piaskownicy :)
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Raz powodem są linki do promocji innym skasowanie posta lub zamknięcie tematu albo błędy ortograficzne. Zawsze powód do kłótni się znajdzie bo każdego co innego denerwuje. Ważne żeby się nie gniewać :kwiaty
 
Do góry