Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2901
Reakcje/Polubienia
3303
271891225_1080131605899636_6413472247022353371_n.jpg
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5784
Miasto
To tu to tam....
Tak mi sie skojarzylo... coraz wiecej restauracji i sklepow wymaga certyfikatow kodawidkowych zeby wejsc do srodka. Tlumacza to "ograniczeniami ilosci osob w srodku w stanie epidemii". Hmmm.... zastanowmy sie jak to interpretowac i liczyc. Ja jako kliet bardzo chcialbym zobaczyc certyfikat kucharza, kelnera, barmana, wykidajly... jesli nie moge go zobaczyc to zakladam ze jest to szur, osoba nieszczepiona ktorej jedynym celem jest mi nakaszlec w talerz na zapleczu czym narazi mnie na utrate zdrowia a moze i zycia.

By the way jest to znakomity sposob na podzial spoleczenstwa, taki eksperyment stnafordzki w skali calego kraju: postawic jednych jako pokorny motloch a drugich ponad nimi: nic nie musza pokazac ale moga sprawdzac.
Oczywiscie powyzsze odnosi sie do niektorych krajow.... bo inne zamierzaja sie z tego szalenstwa wycofac w najblizszym czasie, poki jeszcze moga.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5784
Miasto
To tu to tam....
W Kanadzie stolyca przygotowuje sie na powitanie kierowcow ciezarowek ktorzy jak sie wydaje nie sa zbytnio zadowoleni z obowiazkowych szczypanek.
Pamietacie film "Konwoj"? To wezcie czipsy. Ciekawe dlaczego nie ma o tym jakze widowiskowym wydarzeniu nic ani w TVP, ani w TVN, o Polszmacie nie wspominajac...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36297
Reakcje/Polubienia
25404
Miasto
Trololololo
W Kanadzie stolyca przygotowuje sie na powitanie kierowcow ciezarowek ktorzy jak sie wydaje nie sa zbytnio zadowoleni z obowiazkowych szczypanek.
Pamietacie film "Konwoj"? To wezcie czipsy. Ciekawe dlaczego nie ma o tym jakze widowiskowym wydarzeniu nic ani w TVP, ani w TVN, o Polszmacie nie wspominajac...

Na łonecie właśnie znalazłem :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5784
Miasto
To tu to tam....
Wiecie czym sie rozni pielegniarka z domu opieki od pielegniarki w szpitalu w Wielkiej Angolii? Otoz ta druga nie straci roboty w wyniku braku szczypanki. Ot, takie skonfliktowanie spoleczenstwa, a dokladniej jednej grupy zawodowej level Doris Johnson:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

IMHO pomysl ze rzad ma PRZEPROSIC wyje... z pracy za to ze ich wyje.... bez zapewnienia zatrudnienia samo w sobie jest szczytem zbydlecenia sfer rzadzacych.
 
Do góry