Sieć File Sharing /Easy, Pro za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
13650
Reakcje/Polubienia
17683
Miasto
Gdzieś w Polsce
Easy File Sharing v1.0.1.12 dla Mac
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Bezpiecznie udostępniaj swoje pliki, publikując osobistą witrynę internetową bezpośrednio z komputera. Udostępniaj obrazy, filmy, pliki audio i dokumenty, a także zezwalaj upoważnionym odwiedzającym na przesyłanie plików niezależnie od ich rozmiaru. Wygląd strony internetowej możesz wybrać spośród wbudowanych szablonów lub skorzystać z własnej, zaprojektowanej strony internetowej.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
13650
Reakcje/Polubienia
17683
Miasto
Gdzieś w Polsce
File Sharing Pro 3.1.2 lifetime
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


File Sharing Pro to bezpieczne oprogramowanie do udostępniania plików, które wykorzystuje natywne zabezpieczenia udostępniania plików w systemie operacyjnym i profesjonalny serwer internetowy, umożliwiający bezpieczne udostępnianie plików za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu.
Jedynym wymogiem aplikacji do udostępniania plików File Sharing Pro jest skonfigurowanie przekierowania portu na routerze. Po zakończeniu możesz bezpiecznie udostępniać dokumenty, zdjęcia, filmy i muzykę przez Internet swoim kontaktom.
File Sharing Pro serwer plików Windows i serwer plików Mac publikuje bezpieczną witrynę internetową, z którą użytkownicy mogą łączyć się za pomocą dowolnego urządzenia i dowolnej przeglądarki internetowej. Po pomyślnym zalogowaniu użytkownicy mogą przeglądać i pobierać obrazy, filmy, muzykę i dokumenty, a także przesyłać pliki.
File Sharing Pro obsługuje duże rozmiary plików zarówno w przypadku pobierania, jak i przesyłania. Dzięki File Sharing Pro nie ma zaangażowanych stron trzecich i nie ma obaw o prywatność. Jeśli chcesz, aby poufne pliki były prywatne, File Sharing Pro jest przyjaznym dla budżetu rozwiązaniem do udostępniania plików.
Główne cechy:
1. Profesjonalny serwer WWW, który współpracuje z uwierzytelnianiem systemu operacyjnego w celu publikowania i ochrony plików.
2. Łatwy w użyciu interfejs użytkownika.
3. Obsługa serwera WWW dla ponad 100 typów MIME.
4. Wsparcie dla dużych plików.
5. Wsparcie dla przesyłania plików klienta.

Dodatkowe cechy:
1. Możliwość przypisania stron, które użytkownik może odwiedzać.
2. Możliwość udostępniania plików wykonywalnych.
Jeśli chcesz udostępniać pliki przez Internet z pełnym bezpieczeństwem za pośrednictwem zwykłej przeglądarki, to File Sharing Pro jest z pewnością najlepszą opcją, jaką masz, szczególnie w tym przedziale cenowym.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry