Giveaway Forever/UnWrapper GOTD

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Ponury Rumcajs napisał:
Emmers napisał:
Na ósemce nie sprawdzałem, ale na XP naprawdę działa
Oj, bardzo bym chciał aby u mnie na XP działał :wariat

Już na szczęście działa :wariat
Brawa dla zapory Online Armor
foto_1369603.gif

która mimo zezwalających reguł oraz braków wpisów o blokowaniu w dzienniku usilnie blokuje UnWrappera...
 
A

Anonymous

Wszystkich zainteresowanych, którzy pisali do mnie jak i tych którzy się wstydzili napisać a chcieli, informuję, że poniżej przedstawiam krótki opis wyciągania z paczki GOTD programu bez ograniczeń czasowych. Zastrzegam się, że nie w każdym przypadku może to się udać. Dodam również, iż problemy mogą się pojawić w przypadku systemu operacyjnego Windows 8 - program UnWrapper nie zadziała. Sporadycznie pojawiały się pewne trudności w przypadku Windows XP. Gratisowo dorzucę też sposób na promocje z Glarysoft.

I. Promocje Giveaway of the Day:

Windows Vista - 32-bit <----------> Windows 7 – 64-bit

01. Najpierw trzeba ściągnąć mały, ale za to świetny programik - UnWrapper_GOTD. Na blogu Raymond.cc link do programu nie jest już aktywny. Inne linki:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
02. Rozpakować UnWrapper_GOTD_v1.zip w wybranym przez siebie katalogu. Program jest w wersji portable i nie trzeba go instalować.

03. Ściągnąć plik promocyjny GOTD.

04. Paczkę promocyjną rozpakować w innym katalogu niż UnWrapper.

05. Instalację rozpocząć od uruchomienia programu UnWrapper_GOTD - koniecznie jako administrator.

06. Gdy program jest uruchomiony, otworzyć za jego pomocą katalog z promocją i wybrać instalacyjny plik setup GOTD.
ImEomLL.png

Źródło: raymond.cc/blog

07. Następnie pojawi się okno informujące o połączeniu się komputera z serwerem giveawayoftheday.com:
il8curS.png

Źródło: instantfundas.com

08. Kolejne okno w kolorze niebieskim z literką „i” potwierdza pomyślny przebieg operacji wyciągania właściwego pliku instalacyjnego:
L5X8Mmk.png

Źródło: instantfundas.com

09. W przypadku pojawienia się problemów z wyciągnięciem właściwej instalki, pojawią się komunikaty na czerwono:
zp6Jjgw.png

Źródło: forum/programy-z-promocji-freebies-f6/giveaway-forever-unwrapper-gotd-t7449-30.htm

10. Dalej ok, ok, ok.

11. Zakończyć instalację programu.

12. Otworzyć katalog z programem promocyjnym. Tam powinien znajdować się dodatkowy plik z wyodrębnioną instalką bez ograniczeń czasowych.
DOgCykF.png

Źródło: instantfundas.com

13. Zachować wyodrębniony plik instalacyjny z serialem. To wszystko.


II. Promocje Giveaway Glarysoft:

Windows Vista - 32-bit <----------> Windows 7 – 64-bit

01. Ściągnąć plik promocyjny.

02. Rozpakować go w wybranym katalogu.
RRwQHxR.jpg


03. Rozpocząć instalację.
02utKMC.jpg


04. Gdy pojawi się okno informujące o rozpoczęciu instalowania programu, wtedy należy zatrzymać się, ale nie wychodzić z procesu instalowania.
4T6ZNJ7.jpg


05. Odszukać katalog GlarySoft:
C:\Użytkownicy (Users)\Nazwa Komputera\AppData\Local\Temp\GlarySoft
gp5tTgH.jpg


06. W katalogu GlarySoft znajdować się będzie czysty plik instalacyjny, który należy skopiować do wybranego przez siebie katalogu.
t27vjyR.jpg


07. Wrócić do instalacji programu albo ją przerwać.

08. Zachować program i serial. Na ogół można go instalować w dowolnej chwili.

Teraz tylko należy wszystko przećwiczyć w praktyce.
Powodzenia
Pozdrawiam
:hi
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Program najlepiej i najpewniej działa na Windows XP. Jeśli ktoś ma Windows 8 , powinien doinstalować sobie Virtual Boxa i na nim zainstalować XP lub ściągnąć gotowy obraz OVA WindowsXP do Virtual Boxa (na moim chomiku)
 

ard

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
193
Reakcje/Polubienia
2
Potwierdzam. Na viście działa bez zarzutów.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
antbil007 napisał:
Czyżby od dnia dzisiejszego UnWrapper stał się zbędny???
To tylko dziś tak zapewne. Od czasu do czasu tak robią, kiedy im coś tam nie wyjdzie lub może tacy Chińczycy nie chcą żeby ktoś w ich programie grzebał (?).
Bywa że w trakcie trwania Giveaway dają z tego powodu normalnie, lub nawet przedłużają rozdawanie na następny dzień.
 
A

Anonymous

Czy komuś udało się wydobyć za pomocą UnWrappera czystą instalkę z wczorajszej promocji na GOTD - program Privacy Drive 2.10. Próbowałem to zrobić na trzech komputerach i za każdym razem pojawiał się taki komunikat:

fQLLnvz.png


Podobnie jest z dzisiejszą grą na GOTD - Traffic Conductor: Car Control. Jej też nie mogłem wydobyć za pomocą UnWrappera. Pojawia się podobny komunikat. Tylko że w tym przypadku nie wszystko jest stracone. Promocje gier na GOTD są dwojakiego rodzaju:
- czysta instalka zaszyta w paczce promocyjnej
- gotowa gra w postaci archiwum
Czystej instalki w tej chwili nie da się wydobyć. W tym drugim przypadku gry są wypakowywane do następującego miejsca:

C:\Games\Nazwa gry

W takim przypadku katalog z grą wystarczy spakować i mamy to, co było zaszyte w promocji. Problem z grami zaczął się u mnie dwa tygodnie temu. Spakowane archiwum wydobywałem, ale nie mogłem go rozpakować, ponieważ pojawiał się następujący komunikat:

QXJwJzF.png


Nie mniej jednak zawartość takiego archiwum można było „wydłubać” i na nowo przepakować. W takim przypadku gra też była do „odzyskania”.

Przypuszczam, że opisane przeze mnie zdarzenia nie są przypadkowe. Być może na GOTD połapali się po raz drugi, że instalki są wyjmowane z paczek promocyjnych i pewnie wprowadzili dodatkowe zabezpieczenia. Komunikaty o błędach są takie same, co może wskazywać, że ich zabezpieczenia ingerują w jakiś sposób w system Windows i blokują wydobycie czystej instalki. Jeszcze jedna sprawa, ostatnio nazwy paczek promocyjnych programów i gier zawierają też jakieś cyfry i litery. Kiedyś tego nie było. Może się mylę, ale za dużo jest tych przypadków!

Dlatego ponawiam pytanie. Komu udało się wydobyć czystą instalkę Privacy Drive 2.10 oraz archiwum z grą Traffic Conductor: Car Control?
 

Bronco

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
184
Reakcje/Polubienia
13
giveawayday napisał:
Czy komuś udało się wydobyć za pomocą UnWrappera czystą instalkę z wczorajszej promocji na GOTD - program Privacy Drive 2.10.
Niestety, wygląda na to, że instalki z GOTD zostały ponownie zabezpieczone.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Bronco

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
184
Reakcje/Polubienia
13
Sprawa się potwierdziła, jest nowa blokada (jak zapewne większość z nas już wie) :hi .
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
no to wracamy do początku zabawy z kluczami rejestru lub dopasowywaniem plików exe ze stron producenta do kodu promocyjnego :zaciesz :guma
 

covo

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Październik 2014
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
sheriff napisał:
no to wracamy do początku zabawy z kluczami rejestru lub dopasowywaniem plików exe ze stron producenta do kodu promocyjnego :zaciesz :guma
zastanawia mnie, jaka "polityke" maja w gotd...? bo nikt nie wmowi,ze nie wiedzieli o wrapperze od samego poczatku istnienia tego softu :) czyli: wiedzieli i b. dlugo pozwalali, nie zabezpieczali plikow. Tego nie wiem, ale moze blokowali/zabezpieczali pliki co jakis czas od nowa i co jakis czas byl upgrade unwrappera stąd ->

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
... Nie wiem.
Ciekawym, czy revenge-rew.com obudzi sie.
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
"UnWrapper" działa jedynie podczas wyciągania plików "Activate" z GotD.
 
Do góry