Hamas wali w Izrael / iZrael wali w Hamas / Iran też wali

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2296
Reakcje/Polubienia
2734
Tego samego dnia szef Pentagonu Lloyd Austin poinformował o wstrzymaniu jednego transportu amunicji dla Izraela w związku z przygotowaniem do operacji w Rafah.
W rzeczy samej.. jeden transport !!!
Amerykanie próbują ratować twarz, ale doskonale wiemy, że w części Ameryka jest żydowska
i tak po prawdzie nie są w stanie za wiele zwojować. Żydki i tak będą robić swoje :mad:
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2296
Reakcje/Polubienia
2734
Ja zapewne nie doczekam, ale przyjdzie czas gdzie zbrodnicze żydostwo
będzie głodować .. życzę im tego :pała
--------------------------------------------

Na gów.... zdały się hamerykańskie ostrzeżenia. Jak wspomniałem, żydki robią swoje ...

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2423
Reakcje/Polubienia
403
Miasto
okolice internetu
No paczta tylko. A ja naiwny myślałem, że w październiku 2023 to Izrael wylazł z kanałów i napadł na ponad wszystko miłujący pokój Hamas i Hezbollach, motzno wspierane przez również najbardziej miłujące pokój irańskie rakiety i drony...A teraz nad wyraz dzielnie i honorowo kryjące się za plecami dzieci, kobiet...

kosy.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36900
Reakcje/Polubienia
25930
Miasto
Trololololo
W wyniku izraelskich nalotów na Gazę w ciągu nocy zginęło 40 osób

Po jednym ataku do szpitala przywieziono 29 ciał, w tym dziewięciorga dzieci. Kolejny atak spowodował przywiezienie 11 ciał do szpitala Al Awda. CNN pokazał, jak ranni i zabici zostali przewiezieni do szpitala, inne nagranie pokazuje ciała kilkorga dzieci wydobyte z ruin.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2296
Reakcje/Polubienia
2734
To jak to nazwać ..?!!!
Według źródeł palestyńskich, w wyniku izraelskiej ofensywy przeciwko Hamasowi w Strefie Gazy zginęło ponad 34 tysiące cywilów - w większości kobiet i dzieci. Działania wojenne zmusiły do ucieczki ponad 2,3 miliona Palestyńczyków.
.. to zapewne oficjalne dane a ilu jest pod gruzami ?
Bida pieprzy farmazony no ale wspominałem, że nieoficjalnie to żydki tam rządzą.
Następna sprawa ... co zbrodniarzom przeszkadzają budynki, że wszystko równają z ziemią!!!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36900
Reakcje/Polubienia
25930
Miasto
Trololololo
Izraelskie wojsko i policja współpracuje z osadnikami w niszczeniu żywności

Zorganizowane grupy osadników dążące do eksterminacji/wypędzenia Palestyńczyków regularnie dostają namiary od wojska i policji na konwoje pomocy humanitarnej. Następnie ciężarówki są wandalizowane podczas gdy wojsko się przygląda.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36900
Reakcje/Polubienia
25930
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36900
Reakcje/Polubienia
25930
Miasto
Trololololo
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36900
Reakcje/Polubienia
25930
Miasto
Trololololo
Reuters: Blinken pracuje nad sankcjami dla Międzynarodowego Trybunału Karnego

Administracja Bidena będzie współpracować z Kongresem w celu potencjalnego nałożenia sankcji na urzędników Międzynarodowego Trybunału Karnego w związku z wnioskiem prokuratora o wydanie nakazów aresztowania Izraelskich przywódców w związku z wojną w Gazie.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry