Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38575
Miasto
Gdzieś w Polsce
db-box120.jpg
Driver Booster PRO 1.0
Driver Booster PRO - program automatycznie wyszukuje, pobiera i instaluje najnowsze sterowniki za jednym kliknięciem.Program również pozwala na prostszy sposób modyfikacji sterowników aby otrzymać jak najlepsze efekty co przydaje się graczom.
Outdated drivers may heavily affect your PC performance and may ruin game experience, or even lead to system crashes. Driver Booster is designed to automatically figure out outdated drives, and download and install the most correct drivers for different PCs. All you need to do is just one click.

What’s more, it’s an essential tool for gamers. Driver Booster provides a much easier way to tweak drivers for the best gaming experience.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

eualex

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
337
Reakcje/Polubienia
5
Re: Driver Booster PRO za darmo

Klucz z promocji pasuje do instalki ze strony wydawcy.
To także ta sama wersja, tj.: 1.0.

antbil007 napisał:
Warto zachować pliki licencji: appscription.dat i license.dat zlokalizowane (7/64)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Windows XP:
C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika (administratora)\Dane aplikacji\IObit\Driver Booster\License
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Re: Driver Booster PRO za darmo

Licencja jest na 180 dni.
 

lucsi

Wygadany
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
42
Reakcje/Polubienia
0
Re: Driver Booster PRO za darmo

Na (7/32)tak samo jak na(7/64) jest to w folderze ukrytym
C:\Users\....\Data\Roaming\IObit\Driver Booster\License
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Re: Driver Booster PRO za darmo

Takie małe spostrzeżenie.

C18LBO4.jpg

O2ATTlQ.png


Jak widać według Iobit wszystkie sterowniki są aktualne. Według Driver Magician 8 nie jest.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Re: Driver Booster PRO za darmo

u mnie podobnie, wszystko najnowsze
a rzeczywistość całkiem inna
 

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
Re: Driver Booster PRO za darmo

Driver Reviewer 4.0.1 przydala by się promocja na ten soft, podobno jeden z lepszych, a Driver Booster pro od IObit, cóż program jest slaby i trochę zle pokazuje wyniki, tylko jako zastosowanie ogólne dla orientacji bez żadnych szczegółowych zadań. I tak jest jednak lepszy od Advanced Driver Update- zupełna katastrofa.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Re: Driver Booster PRO za darmo

Niby wszystko ok ale licka pokazuje, ze to 6 miesięcy.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Re: Driver Booster PRO za darmo

alco napisał:
Takie małe spostrzeżenie.
...
Jak widać według Iobit wszystkie sterowniki są aktualne. Według Driver Magician 8 nie jest.

To jeszcze o niczym nie świadczy. Owszem, program pokaże wszystkie przestarzałe sterowniki i je pościąga, ale skutek może być taki, że będzie bluescreen, albo coś nie będzie działało :papież . Po prostu niektóre najnowsze stery nie będą ze sobą współpracować. Nie mam co prawda zaufania do produktów IObit, ale darmową wersję niedawno wypróbowałem i pokazała mi 10 sterowników do aktualizacji. Wykorzystałem wirtualizację i zainstalowałem je. Wszystko było w porządku. Driver Genius, Driver Magician i Driver Max wykazały więcej starych sterowników, ale wiem że byłoby źle jakbym to wszystko zainstalował (już wcześniej sprawdzałem). Nie ma wsparcia producenta laptopa i najnowsze sterowniki Intela i Radeona nie współpracują ze sobą. Przez to np. CCC nie działa. Przed reinstalką korzystałem z rozwiązania hybrydowego Lashcatlabs. Pytanie teraz, czy Driver Booster jest tak "inteligentny", że wiedział aby nie ściągać wszystkich na kupę najnowszych sterowników, tylko te które są możliwe, czy jest tylko niedokładny ??
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
109
Reakcje/Polubienia
44
Re: Driver Booster PRO za darmo

Pobrałam sterowniki tym programem Driver Booster PRO już jakiś czas temu, nie działała mi karta graficzna po pobraniu uaktualnienia karta działa. :dziwak
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Re: Driver Booster PRO za darmo

Manila: są producenci co przynajmniej jeden produkt maja na bardzo dobrym poziomie, W przypadku IObita według mnie tym programem jest DBooster. Oczywiście jedni wybiorą Magiciana inni DriverMaxa (bdb+).
 
Do góry