Narzędzia IObit Uninstaller Pro za darmo

IObit Uninstaller (edycja giveaway)
Dzisiaj wydana została nowsza wersja v.10.4
Nie wiem tylko dlaczego admin usuwa informacje.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tak dla wyjaśnienia:
1.Ciągle piszesz że admin usuwa ale przecież na forum są też moderatorzy :) Jako że jestem jednym administratorów śmiało mogę napisać że my grupa - administracja - czujemy się wręcz zaszczuci takimi komentarzami :smutek
2.Sprawdziłem dlaczego Twój post został skasowany, prawdopodobnie dlatego nie różni się niczym od tego co wstawił użytkownik @memnon :)
To jest ciągle ta sama promocja :)
 
Tak dla wyjaśnienia:
1.Ciągle piszesz że admin usuwa ale przecież na forum są też moderatorzy :) Jako że jestem jednym administratorów śmiało mogę napisać że my grupa - administracja - czujemy się wręcz zaszczuci takimi komentarzami :smutek
2.Sprawdziłem dlaczego Twój post został skasowany, prawdopodobnie dlatego nie różni się niczym od tego co wstawił użytkownik @memnon :)
To jest ciągle ta sama promocja :)
Za całokształt odpowiada kierownik.
Informacja jest dla tych forumowiczów którzy pobrali program wcześniej,a dzisiaj wyszła nowsza wersja oznaczona numerem 10.4.0.11.
Version History for IObit Uninstaller:
+ Enhanced leftover scanning algorithm to find and clean more leftovers
+ Enlarged database to remove 350 more stubborn programs
+ Improved Stubborn Program Remover to detect programs with uninstalling issues more accurately
+ Some UI improvements
+ Fixed all known bugs
 
Ostatnia edycja:
Posta skasowałem ja z powodu takiego jak wyżej podał Oxy. Link z postu @memnon proeadzi do aktualnej wersji.

Za całokształt odpowiada kierownik.

Informacja jest dla tych forumowiczw którzy pobrali program wcześniej,a dzisiaj wyszła nowsza wersja oznaczona numerem 10.4.0.11.



To jest temat o promocjach a nie aktualizacjach do nowych wersji.
 
Czy to jest wieczysta instalka z aktualizacjami?Chodzi mi o tą wersję płatną która jest w promocji do jutra,
Licencja jest na 6 miesięcy, instalator jest zwykły.
 
Back
Do góry