Jeśli masz chwilę czasu...

Status
Zamknięty.

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1128
Reakcje/Polubienia
1254
Miasto
Kraków
Emmers napisał:
No cóż, regulamin tego konkursu został całkowicie olany i zdeptany przez organizatorów i wygrało towarzystwo wzajemnej adoracji, chociaż organizatorzy zapewniają, że tak nie jest.
Kreatywny Bazar napisał(a): „Panie Janie nie ma tu oszustwa i protekcji. Photoshop zapisuje też do .png, z resztą wymagania konkursu nie dotyczyły formatu pliku. Nie mogliśmy nagrodzić wszystkich. Sztuką nie jest wygrać, sztuką jest umieć przegrywać.”
Zastanawiam się ile z punktów regulaminu konkursu zostało zignorowanych, pewnie wszystkie...
(

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
)
Wyjątek z regulaminu:
§ 3 Wymagania jakie powinien spełniać projekt
(...)
3. Zgłoszenie prac następuje poprzez przesłanie plików graficznych JPG. do Portfolio Kreatywnego Bazaru (...)
Ocenianie prac
Jednym z kryteriów oceny będzie ilość “podoba mi się” w portfolio. Zachęcamy, więc do promocji swojej pracy.(...)
Wiadomo przecież, że tak poważne nagrody nie mogły trafić do osób przypadkowych, bez wykształcenia i osiągnięć w dziedzinie grafiki...Nie chodzi o moje prace, wiele zgłoszonych na konkurs prezentowało wysoki poziom i prawdziwą kreatywność, choćby prace Oli:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jednym słowem nie wierzę w bezstronność w werdykcie.
Dla mnie wystarczyło odszukać w sieci nazwiska pań, które wygrały konkurs i wszystko stało się jasne...



Nasuwa się skojarzenie "kreatywny Bazar" ,bo kreują dowolne zasady ogłoszonego konkursu .

Ale udział w konkursie unaocznił Ci ilu masz prawdziwych sympatyków swoich dokonań artystycznych .
To bardzo miła świadomość ,że możesz liczyć na innych .

Choć smak każdej wygranej jest zawsze słodki,słodszy nawet niż marcepan, ważne ......by gonić króliczka ....
Motto do tego upragnionego programu Adobe Creative Cloud :
"every cloud has its silver line"


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry