Jeśli masz chwilę czasu...

Status
Zamknięty.

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Jeśli masz chwilę czasu odwiedź stronę Kreatywny Bazar i jeśli nie sprawi ci to zbyt wiele kłopotu zarejestruj się i oddaj głos na jedną z moich trzech prac zgłoszonych na konkurs Wolność Tworzenia. Żeby wejść na stronę mojej pracy wystarczy otworzyć tę stronę:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jednym z kryteriów oceny będzie ilość “podoba mi się” w portfolio. Stąd moja prośba. Z góry dziękuję za obejrzenie i ocenę moich prac.
mozaika%20pierwsza.jpg

mozaika%20druga.jpg

mozaika%20trzecia.jpg
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
Jestem Ci to winien... za wyciągnięte po wielokroć instalatorki. Głos oddany...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36516
Reakcje/Polubienia
25599
Miasto
Trololololo
To ja napiszę inaczej, jak nie oddacie wystarczającej ilości głosów to koniec z wyciągniętymi instalatorami z programów.Serio.Zrobi się specjalny dział do którego dostęp będą miały tylko te osoby które oddały głosy.
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
OXYGEN THIEF napisał:
To ja napiszę inaczej, jak nie oddacie wystarczającej ilości głosów to koniec z wyciągniętymi instalatorami z programów.Serio.Zrobi się specjalny dział do którego dostęp będą miały tylko te osoby które oddały głosy.

To ja chyba jako pierwszy oddałem głos xD... mogę liczyć na dostęp do tego działu ? :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36516
Reakcje/Polubienia
25599
Miasto
Trololololo
na razie czekamy i zobaczymy czy ilość oddanych głosów jest wystarczająca czy nie.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Prace rewelacyjne i głosy oddane na wszystkie trzy , życzę sukcesu :)
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Dzięki za zainteresowanie i głosy. Wiadomo jednak, że ostateczną decyzję podejmie Jury. Nagroda jest atrakcyjna: Roczna subskrypcja Adobe Creative Cloud, w skład której wchodzą wszystkie oprogramowania z pakietu CS6...Jeszcze raz dziękuję...
 

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Głos poszedł na mozaikę trzecią :ok
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Świetne prace, mam nadzieje że nagroda trafi do ciebie. Pozdrawiam. :ok
 
A

Anonymous

Prace są ciekawe dlatego oddaję na Ciebie głos pomimo tego, że nie są one jakoś szczególnie trudne do wykonania, przykład na szybko 15 minut roboty.

OwBKm.jpg


Ale najważniejszy jest efekt, a Twoje prace wyglądają naprawdę ładnie. Mam nadzieję, że coś wygrasz, trzymam za Ciebie kciuki :ok

PS. Emmers może nagrasz, albo napiszesz poradnik jak osiągnąłeś efekt swojej pracy? Myślę, że Wszyscy byliby z tego bardzo zadowoleni.
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Bardzo fajne prace. Gratuluje. Głos oddany
 

Avos

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
141
Reakcje/Polubienia
1
Oddałem głos nie dlatego że tak wypada ale dlatego że spodobały mi się twoje prace.
nr 2 <mewa nad morzem> jest mi szczególnie bliska , nie muszę wychodzić z domu :dziwak
 
Status
Zamknięty.
Do góry