Jeśli masz chwilę czasu...

Status
Zamknięty.

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Moje mozaiki można obejrzeć w pełnej rozdzielczości klikając w te miniatury
Depositphotos_3194148_m.jpg

Depositphotos_3231645_m.jpg

Depositphotos_6311889_m.jpg

Dziękuję za wszystkie dotychczas oddane głosy, niewiele czasu pozostało do werdyktu jury, bardzo się cieszę, że Ola również wzięła w nim udział...Myślę, że mimo wszystko powinni nam przyznać nagrody choćby za reklamę strony Kreatywny Bazar.
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Jednak widać światełko w tunelu. Konkurencja zawsze wskazana więc nie mogło być inaczej niż podział głosów. Powodzenia. :ok
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34749
Reakcje/Polubienia
61406
Przypomina mi to scenę z filmu-2012-.Życzę powodzenia.
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Trochę w temacie ,trochę nie
Dla uzytkowników Photoshop CS6 :
"Photoshop CS6 Unlocked: 101 Tips, Tricks, & Techniques--Free 61 Page Preview"
za free:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
A w temacie oddałem głos na Olę
 
A

Anonymous

Pojawiły się już wyniki konkursu, ani ja ani emmers nic nie wygraliśmy (nie teraz to może innym razem)
Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za głosy oddane na mnie

Jakie prace wygrały dowiecie się tutaj:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Moim zdaniem na nagrodę zasługuje jedynie praca trzecia, dwie pierwsze zdecydowanie na to nie zasługują, gdyż od tych prac były lepsze grafiki (od razu mówię, że nie moje). Tak czy siak gratuluję :)
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Ola napisał:
Pojawiły się już wyniki konkursu, ani ja ani emmers nic nie wygraliśmy (nie teraz to może innym razem)
Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za głosy oddane na mnie

Jakie prace wygrały dowiecie się tutaj:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Moim zdaniem na nagrodę zasługuje jedynie praca trzecia, dwie pierwsze zdecydowanie na to nie zasługują, gdyż od tych prac były lepsze grafiki (od razu mówię, że nie moje). Tak czy siak gratuluję :)

Również dziękuję wszystkim za głosy. Trochę rozczarowują nie tyle nagrodzone prace, co organizatorki konkursu i ich solidarność jajników. Łatwo również zauważyć , że prace nagrodzone nawet nie tknięte były Photoshopem (co było jednym z wymogów konkursu) a powstały przy pomocy Paint Net i Picassa, zapisane w formacie png nie dały możliwości sprawdzenia metadanych. No cóż, miały być nagrody w trzech kategoriach, a nagrodzono coś co jest po za jakąkolwiek kategorią...
 
A

Anonymous

Emmers napisał:
Trochę rozczarowują nie tyle nagrodzone prace, co organizatorki konkursu i ich solidarność jajników

Mimo to, że sama jestem kobietą to, również bardzo mi się nie podoba to, że wygrały same kobiety, ale cóż są ludzie, którzy mają takie podejście, że dają szansę na wygraną osobom tej samej płci, tak potrafią zachowywać się zarówno kobiety, ale faceci też. Nie da się jednak ukryć, że w tym konkursie mężczyźni byli dyskryminowani...

Emmers napisał:
(...)a powstały przy pomocy Paint Net i Picassa

Bez przesady nie wysnuwałabym tak daleko idących wniosków, co prawda prace może nie są super, ale jak ktoś nie zajmuje się photoshopem często itp to takie prace mógł wykonać w Adobe Photoshop... jedno jest pewne praca trzecia na pewno nie została wykonana w jednym z wymienionych przez Ciebie programów, przynajmniej jak na moje oko, a poza tym jakie te prace są takie są, ale jednak to one wygrały, możemy się z tym zgadzać lub nie, ale to i tak nic nie zmieni.

Zresztą mimo wszystko tego, że nie wygramy można się było spodziewać (ja przynajmniej nie nastawiałam się na swoją wygraną, raczej odwrotnie)

Tak czy siak konkurs nie był sprawiedliwy, ale nikt nie mówił, że będzie inaczej... nic na to nie poradzimy

:hura puchar dla Ciebie Emmers - bo nie zawsze najważniejsza jest wygrana, czasem ważniejszy jest sam udział
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Nie chcę być zbyt surowy i coś komuś imputować, ale ta druga praca coś za bardzo zajeżdza mi surrealizmem Rene Magrittea. Jakby elementy z paru jego obrazków sklejone w całość. No nic, może mi się tylko wydaje... :dziwak
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Odemnie tylko gratulacje za zaangażowanie.
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Chcecie czy nie chcecie nie ma sprawiedliwosci na tym świecie:
Dlatego wg mnie wyniki zawierają odbicie w pracy pt.Bogini Lasu/koszmarek/ !! !!
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
No cóż, regulamin tego konkursu został całkowicie olany i zdeptany przez organizatorów i wygrało towarzystwo wzajemnej adoracji, chociaż organizatorzy zapewniają, że tak nie jest.
Kreatywny Bazar napisał(a): „Panie Janie nie ma tu oszustwa i protekcji. Photoshop zapisuje też do .png, z resztą wymagania konkursu nie dotyczyły formatu pliku. Nie mogliśmy nagrodzić wszystkich. Sztuką nie jest wygrać, sztuką jest umieć przegrywać.”
Zastanawiam się ile z punktów regulaminu konkursu zostało zignorowanych, pewnie wszystkie...
(

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
)
Wyjątek z regulaminu:
§ 3 Wymagania jakie powinien spełniać projekt
(...)
3. Zgłoszenie prac następuje poprzez przesłanie plików graficznych JPG. do Portfolio Kreatywnego Bazaru (...)
Ocenianie prac
Jednym z kryteriów oceny będzie ilość “podoba mi się” w portfolio. Zachęcamy, więc do promocji swojej pracy.(...)
Wiadomo przecież, że tak poważne nagrody nie mogły trafić do osób przypadkowych, bez wykształcenia i osiągnięć w dziedzinie grafiki...Nie chodzi o moje prace, wiele zgłoszonych na konkurs prezentowało wysoki poziom i prawdziwą kreatywność, choćby prace Oli:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jednym słowem nie wierzę w bezstronność w werdykcie.
Dla mnie wystarczyło odszukać w sieci nazwiska pań, które wygrały konkurs i wszystko stało się jasne...
 
A

Anonymous

Emmers nie przejmuj się, nie wygrałeś tym razem to może następnym. Szkoda tylko, że kreatywnybazar nie przestrzega własnego regulaminu :ireful, ale cóż, pokazali, że nie warto brać tam udziału w konkursach
 
Status
Zamknięty.
Do góry