Kaspersky - wszystkie wersje

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Wersje angielskie 2020 już są, teraz trzeba czekać na pozostałe.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

no, to jak juz jest publicznie dostepne, a ktos by chcial wersje nie z malwaretips (online installer, en-US) a pelna z EU (en-GB), to moze se sobie zaciagnac

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

PS: mnie sie oczywiscie zapomnialo ze to co ja wiem to nie wszyscy koniecznie musza wiedziec...
Wiec tak: zalaczony plik jest pelnym instalatorem offline wersji angielskiej Kaspersky total Security patch a (istnieje i sie updatuje do patch b).
Jezeli ktos ma inny produkt, np. Kaspersky Internet Security, KAspersky Antivirus itp, to instalator sie uruchamia z cmd, z palca z odpowiednia komenda:
/s /pPRODUCTTYPE=kfa - instaluje Kaspersky Free Antivirus
/s /pPRODUCTTYPE=kav - instaluje Kaspersky Antivirus
/s /pPRODUCTTYPE=kis - instaluje Kapsersky Internet Security
/s /pPRODUCTTYPE=kts (albo uruchomiony normalnie) zainstaluje Kaspersky Total Security.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Dobra :jaranko
Generalnie to jest tak: mozna se sobie wlezc na

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i polazic po folderach. en-GB, czy pl-PL mowia same za siebie, nie? UWAGA: en-US sie ROZNI od en-GB, np. zawartoscia polityki prywatnosci i EULA, poza tym moga (beda) klopoty z aktywacje jednej wersji na drugiej, m.in. z powodu GDPR.

Na dzien dzisiejszy folder pl-PL nie zawiera instalatora wersji 20, ale to sie moze zmienic.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Jezeli ktos zainstalowal KAV/KFA/KIS/KTS 2020, to pare dni temu zakonczyly sie testy patcha (b), ktory powinien zostac automatycznie pobrany po reboocie kompa przy aktualizacji danych.
Poprawki (ale pamietacie ze leniwy jestem i nie tlumacze, no chyba ze mi sie strasznie nudzi?):

W zakresie features:
∙ Requirement 3063475: [BRQ][M][KSOS][CF] Проверка стойкости пароля для удаленного доступа к устройству
∙ Requirement 3149480: [BRQ][SaaS][KSC3] Change license term to subscription for trial licenses
∙ Requirement 3207202: [BRQ][PERF] Reduce Loading Websites impact caused by HTTPs checks (affects AV-Test)
∙ Requirement 3272012: [BRQ] Control mechanisms for updater on https
∙ Requirement 3317668: [BRQ][Support] Замена ссылок на community портал
∙ Requirement 3123806: [BRQ][Win][KAV][KIS][KTS][KFA][KSC] new template for offers in wizard

W zakresie poprawienia bledow:
∙ Bug 3319817: Safe Kids button text is fully displayed for it-IT localization
∙ Bug 3319831: Safe Kids button text is fully displayed for el-GR localization
∙ Bug 3330958: [pt-PT] [ Web Policy Managment] [Configure restrictions] [ESRB] [Select categories of games] not all categories are visible ( part is hidden)
∙ Bug 3323778: [KIS][JA] Bad Alignment in Button when Cancelling Installation
∙ Bug 3292236: [2020 patch B][Phishing redirect] Finish page in redirect chain is not blocked (Chrome)
∙ Bug 3354213: [2020 patch B][Installer] When install product or try to run product, memory could not be written error occured.
∙ Bug 3307378: [2020 patch B] Safe browser window not highlighted
∙ Bug 3370689: [2020 patch B] Outlook hangs up on product exit
∙ Bug 3330495: [2020 patch B] DUMP: <unloaded_nvd3d9wrap.dll>_6BDD4E05
∙ Bug 3353969: [2020 patch B][Support] connection issues at
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

∙ Bug 3304534: [2020 patch B][SSL] Access by WSS protocol is blocked when enabled scan encrypted connection.

Przypominam ze pakiet PL-pl JESZCZE nie istnieje, a wszystkie inne dzialaja, tyle ze nie po polsku i wymagaja VPNa przy pierwszej aktywacji, o ile nie znajdujecie sie fizycznie w kraju, dla ktorego zostala zakupiona licencja.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
No, to skoro wyszla wersja 2020, to chyba logiczne ze zaczely sie testy Beta'21?
21.0.7.318 dokladnie, do pobrania stad:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

ale pamietajcie ze to wczesna beta, z licka na 90 dni, i NIE nadaje sie (moim skromnym zdaniem) do normalnego uzytkowania.

Natomiast potestowac sobie jak najbardziej mozna

Edit, bo stary jestem i skleroze mam:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
@OXYGEN THIEF : zastanawialem sie gdzie to wrzucic: w smieszne i niesmieszne odnosnie metod leczenia srodkami naturalnymi przez antyszczepionkowcow, czy tu... wygralo: tu z uwagi na koncowke i odwolanie do nastepnej czesci materialu. Jak uwazasz ze bardziej pasuje gdzie indziej: feel free to move :)




Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Na serwerach pojawiła się dziś polska wersja 2020 do pobrania :dancing
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jak ktos przegapil (bo wydaje mnie sie ze o tym juz pisalem): w podanych przez @Elvis linkach nie ma KTS. I prawidlowo.
Pobieramy KAV lub KIS, i podczas aktywacji przy podaniu klucza KTS program zapoda uprzejmie ze to klucz od innego produktu, po czym pobierze i sie upgradnie do KTS.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Jak ktos przegapil (bo wydaje mnie sie ze o tym juz pisalem): w podanych przez @Elvis linkach nie ma KTS. I prawidlowo.
Pobieramy KAV lub KIS, i podczas aktywacji przy podaniu klucza KTS program zapoda uprzejmie ze to klucz od innego produktu, po czym pobierze i sie upgradnie do KTS.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
KTS jest jako PURE
 

MeFiu

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Luty 2013
Posty
4
Reakcje/Polubienia
3
Zainstalowałem z linku Elvisa plikiem startup.exe na laptopie i kompie bez usuwania poprzedniej kompilacji, myślałem że to jest wersja stabilna (nie doczytałem), zostawiać czy zrobić na czysto wersje 19? Dzisiaj zakupiłem KIS'a.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Zainstalowałem z linku Elvisa plikiem startup.exe na laptopie i kompie bez usuwania poprzedniej kompilacji, myślałem że to jest wersja stabilna (nie doczytałem), zostawiać czy zrobić na czysto wersje 19? Dzisiaj zakupiłem KIS'a.

KIS 20 jest wersja stabilna.... nie bardzo rozumiem pytanie. Podczas instalacji, wersja 20 powinna Ci przeprowadzic deinstalacje wersji 19.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Chyba nie bylo... w zwiazku z przejsciem (m.in) forum na community, testowanie wersji beta tez sie przenioslo, i obecnie jest tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ostatnia wersja testowa dostepna na dzis to 21.0.25.907
Jesli ktos sie skusi (bo to jednak dosc wczesna beta jest) to polecam wlaczyc debugowanie wg
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Przy okazji: dla produktow linii 2020 obecnie testowana jest wtyczka E:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Szukam instalatora offline KIS 2020 PL. Ma ktoś może linka?
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Szukam instalatora offline KIS 2020 PL. Ma ktoś może linka?

Poblokowali sciaganie, ze strony max to 2019. Druga sprawa to to ze w przeciwienstwie do strony globalnej (ktora zawiera rowniez produkty dla Unii Europejskiej, ale nie po polsku niestety) ktora umozliwia proste pobranie produktu offline (idziesz do kaspersky.com, download, wybierasz wersje produktu, scrollujesz na dol gdzie masz opcje "Distribution Kit for PC" (link:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
).

Strona kaspersky.pl ma ta opcje wycieta w cholere. moze Kaspersky Polska uwaza ze user nie powinien miec pelnego pakietu, moze ich nie stac na oplacenie miejsca na serwerze - nie wiem.

Jedyna forma to zwrocic sie do supportu z prosba o przeslanie instalatora offline jesli masz konto na my kaspersky oczywiscie. Mozna znalezc inne w sieci, ale IMHO sciaganie produktu typu internet security z nieoryginalnego zrodla (albo co gorsza crackowanego) to aberracja umyslowa... to raz.
 
Do góry