Kaspersky - wszystkie wersje

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
@spamtrash
Ta wersja 21 to już Final?
Tak, oficjalnie wyszla dla stanow, EU itp. Przeciez link nie jest do zadnej bety.

Na tej

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
masz do wyboru: global, caribbean, israel, south west asia, indonesia, EUROPEAN UNION, latvia, lithuania, estonia (te 3 ostatnie tyz zdaniem Kasperskiego pewnie ruskie republiki sa bo wydzielone z EU :-/ ).

Masz zreszta przekierowanie do pobierania stad:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
No to czekam teraz na wersję dla Polszy. Pewnie będzie za kilka miesięcy :kwiczy2
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Niepotrzebnie się "spinacie, bo problem aktywacji" dla polskiej wersji istnieje od dawna i polska wersja zazwyczaj zawsze wydawana jest najpóźniej! Miałem podobne zawirowania z kluczem który aktywował tylko wersję angielską i niemiecką (kupiona jakoEU) i suport u nas w PL, jak i w źródle Kaspersky nic nie pomógł, może ta sytuacja dlatego(?) że "ruskich" nie lubimy to i może i oni nas też nie lubią :) Natomiast sam soft bardzo lekki dla systemu, skuteczność w czołówce, a dane prywatne i polityczne śsie jak każdy czyli jak Norton i inne nacje :) z tym że liderem w telemetrii nadal jest Windows 10 i jak na razie nic dorównać mu nie może :)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Niepotrzebnie się "spinacie, bo problem aktywacji" dla polskiej wersji istnieje od dawna i polska wersja zazwyczaj zawsze wydawana jest najpóźniej! Miałem podobne zawirowania z kluczem który aktywował tylko wersję angielską i niemiecką (kupiona jakoEU) i suport u nas w PL, jak i w źródle Kaspersky nic nie pomógł, może ta sytuacja dlatego(?) że "ruskich" nie lubimy to i może i oni nas też nie lubią :) Natomiast sam soft bardzo lekki dla systemu, skuteczność w czołówce, a dane prywatne i polityczne śsie jak każdy czyli jak Norton i inne nacje :) z tym że liderem w telemetrii nadal jest Windows 10 i jak na razie nic dorównać mu nie może :)

Ale nie oceniamy tu dzialania programu (przynajmniej w kilku ostatnich postach) tylko "stan prawny". Polska jest czlonkiem EU i aktywacja licencji produktu dla EU POWINNA byc mozliwa z terenu Polski.
Nalezy rozroznic dwa odrebne aspekty:
1. wersja jezykowa. Tu, wersja z jezykiem polskim, moglaby byc aktywowana kluczem z terenu Polski, DE z terenu Niemiec itd.
2. Wersja terytorialna, Global, US, EU - winna miec mozliwosc aktywacji kluczem zakupionym na terenie danego obszaru. Ironicznie, nazwa Global powinna miec mozliwosc aktywacji dowolnym kluczem, a nie ma. Widocznie dla Kasperskyego Amerykanie to Marsjanie. To samo z wersja EU: powinna miec mozliwosc aktywacji kluczem zakupionym na terenie dowolnego kraju unijnego. A ne ma. Co wiecej, wersje EU dasz rade aktywowac kluczem zakupionym na terenie kraju ktory czlonkiem EU NIE JEST, czyli kluczem z Wielkiej Brytanii.

Tu nie ma nic do rozumienia. Jesli chca byc w zgodzie z obowiazujacym prawem, niech sobie zmienia ze jest to wersja JEZYKOWA, a nie terytorialna albo niech dopasuja dzialanie kluczy terytorialnych do obszarow i produktow zgodnie z zasiegiem danego terytorium.

Jak na razie, mniemam, moze z powodu odmiennosci i klarownosci sytuacji w US, cale to zamieszanie nie spowodowalo zwrotu klucza na podstawie niezgodnosci produktu z opisem (np. wersja EU nie dzialajaca na terenie panstwa-czlonka EU)? Ale to sie moze zmienic chociazby jak mi sie jeszcze troche cisnienie podniesie (czego wolalbym uniknac z powodow personalnych w tym konkretnym przypadku).

Jakkolwiek, i tu sie z Toba zgodze, Kasperskyego i lubie i cenie, na usta cisnie sie cytat z pewnego znanego polskiego filmu ktory chyba najtrafniej ilustruje sytuacje kluczy i terenow ktore obejmuja:


Zakupie chipsy i bede obserwowal sytuacje po pierwszym stycznia 2021, kiedy dla Wielkiej Brytanii skonczy sie okres przejsciowy. Ciekaw jestem czy nadal beda tam dzialaly klucze Unii, czy wymysla cos innego. Z drugiej strony: po okresie przejsciowym angielski przestanie byc jezykiem jednego z krajow czlonkowskich, zastanawia mnie co wybiora jako jezyk produktu "unijnego".
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Wszystko wskazuje na to jak napisałeś-totalny bałagan między wersjami językowymi a wersjami terytorialnymi (!) też to podnosiłem w reklamacji ale "nie dało rady" aktywować wersji EU jako PL. Na pocieszenie pozostaje że polska wersja językowa wychodzi najpóźniej to i może dzięki temu dostajemy produkt lepiej dopracowany :) mimo to niesmak pozostaje.Wtrącę jeszcze że polonizacja na komputerowym poletku nadal kuleje, w wielu softach znajdziemy język suomi (nic do Finów nie mam) i inne, a Centrum EU czyli PL skąpo albo wcale :)
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Wróciłem do starszej wersji, bo w tej nowej miałem jakieś dziwne blokady stron w Fajerfoksie. Odświeżam stronę - nic się nie dzieje, klikam w jakiś odnośnik - też nic, klikam na odnośnik, ale daje otwórz w nowej karcie i tu już otwiera bez problemu. Wszystko to działo się randomowo na różnych stronach.
Składam zażalenie do Vlada :kwiczy2
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
dla Androida:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

nowa wersja (tylko dla Premium) ma mozliwosc skanowania SMSow i paru komunikatorow pod wzgledem niebezpiecznych linkow.

Czego nie ma w opisie zmiany a fizycznie jest: skanuje rowniez SMSy ktorych user fona ma nie widziec i zwykle nie widzi, czyli moze sie przydac jakby ktos Was chcial np. zapegasusic ;)

A tak to wyglada w dzialaniu:
Screenshot-20201210-034931-KIS.jpg
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
BETA MR3 Kaspersky Small Office Security w wersji 21.3.2.142.
rejestrujemy

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i mamy rok testowania (chyba ze KAspersky wylaczy wczesniej ;) ).

A bylbym se zapomnial: sciaganie z
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i NI MO po polsku.

Podkresle jeszcze raz: to BETA jest, wiec zalecana rozwaga a nie rzucanie sie jak policja na co slabsze kobity na ulicach, tak?
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Pare zmian:
1. KAV/KIS/KTS -> Kaspersky Basic/Standard/Premium;
2. Kiedy (w Polsce i Europie)? Pojecia nie mam, ale jest juz dostepny w US:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

W Europie (i chyba generalnie oza US) niedostepny, bo sa problemy z

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Generalnie to
KAV → Kaspersky “Basic”
KIS → Kaspersky “Standard”
KTS → Kaspersky “Plus”
mniej wiecej, natomiast Premium to cos posredniego miedzy KSC i nielimitowanym VPNem.

Teraz tak: mi sie udalo uruchomic Plus KONTEM my Kaspersky. Nie mam pojecia odnosnie kluczy (Zwlaszcza z Polski).
3. Dla Androida (jezeli uzywacie) to mozna bylo zaobserwowac zmiane, chociazby nazwy Internet Security -> Kaspersky, calkiem niedawo wiec nie ma sie co rozpisywac.
 
Do góry