Kaspersky - wszystkie wersje

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Wyszedl patch 2020 f.
Zmiany:
Patch F for Kaspersky Total Security version 20.0.14.1085 was released on November 25, 2019.
In Patch F:
  • We have fixed the vulnerability which allowed removing third-party extensions from Google Chrome.
  • We have fixed a number of minor issues, some of which have been detected with the help of our users.
To install the patch:
  1. Run the database update of Kaspersky Total Security. For instructions, see this
    Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
    .
  2. When the update completes, restart your computer.
The patch will be installed. To make sure the update completed successfully, open the application and click Support in the lower-left corner. You will see the full version number of the program with letter f.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
tak sobie przypomnialem ze cos co dla mnie jest oczywiste - niekoniecznie jest oczywiste dla wszystkich... A forum po cos jest, nie?
Tak wiec: odinastowanie (CZASEM) produktow Kasperskyego lub zastosowanie Kaspersky Removal Tool (prawie ZAWSZE) uwala System Restore (innymi slowy: punkty przywracania) na Windowsach. Wiec moze sie komus przyda: jezeli po deinstalacji albo uzyciu Removal Tool macie uwalone System Restore, to zamiast sie miotac, kombinowac z group policy, mieszac w zadaniach i uslugach to w Notatnik wpisujemy se sobie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i zapisujemy gdziebadz jako custam.reg
i potem dwuklik i reset.
Jezeli nic wiecej nie namieszalista, to powinno dzialac.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Wiec jest nowa wersja. Release produkcyjne to kts21.0.44.1537, pelny download to okolo 170MB, help ze zmianami dostepny tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Oficjalnie sie sciagnac nie da, mozna otrzymac np. od supportu jesli sie bedzie bardzo cisnac. No chyba zeby kogos interesowala wersja angielska dla UK... to ta sie da oczywiscie cos tam...
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Szkoda że ta wersja nie działa z licencją do wersji 20 niestety. A to wyczytałem na stronie Kaspersky:
" Jeśli licencja dla aplikacji Kaspersky jest przeznaczona dla określonego regionu, a Twoje konto jest zarejestrowane w innym regionie, być może nie będziesz mógł używać licencji na urządzeniu lub pobrać pakietu instalacyjnego aplikacji. "
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
...dla Twojego regionu

Hmm... ja bym sie skontaktowal z Kaspersky Polska i zapytal od kiedy Polska nie znajduje sie w Unii Europejskiej, skoro wersja dla EU nie dziala z polska licencja?

Moze zdaniem Kaspersky, Polska nalezy do Wspolnoty Podleglych Putinowi Panstw?

EDIT: wersje EU da sie zarejestrowac numerami z UK, NL, DE. Co jest dosc smieszne, bo UK 8 miesiecy temu Unie opuscila. Widocznie: nie wg. Kasperskyego.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Co Ci pisalo jak probowales podac kod polski do tej wersji programu?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
@spamtrash
Ale to chyba od zawsze tak było, że polska licencja pasuje tylko do polskiej wersji językowej.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
@spamtrash
Ale to chyba od zawsze tak było, że polska licencja pasuje tylko do polskiej wersji językowej.

Byc moze, ale to jest ICH blad. Ten link ktory podalem jest opisany: wersja dla EU, wiec POWINNA byc mozliwosc rejestracji z kazdego kraju czlonkowskiego, nie?
Ruskie wyszli z Polski w 89 ale widac nadal nie uwazaja ze Polska jest czlonkiem EU, a nie RWPG?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Taką mają politykę. Musisz pisać skargę do Jewgienija albo do Wladimira Wladimirowicza :kwiczy2
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Taką mają politykę. Musisz pisać skargę do Jewgienija albo do Wladimira Wladimirowicza :kwiczy2
dobrze to ujales: polityka. Tyle ze nie wiem czy to jest zgodne z prawem: wprowadzac klienta w blad. Klient zakupil licencje na terenie kraju Unii, a nie moze jej aktywowac bo... jego kraj wg. Kasperskyego do Unii nie nalezy.

Co zas do skargi do WuWu: ja moze i mam taki glupi wyglad, ale nie lubie ani polonu, ani dioksyn, a zwlaszcza nowiczoka i inhibitorow cholinesterazy. Alergie mam :szydera

A na serio to i owszem, zwrocilem na ten robny blad prawny uwage Kasperskyemu jako firmie, ciekawe jak/kiedy zareaguja...
 
Do góry