Konflikt oprogramowania, AlomWare Reset nie uruchamia się

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Ściągnąłem sobie fajny programik "AlomWare Reset", jest to program do symulowania restartu Windows.Program z niewiadomych mi powodów nie chce się uruchamiać.Ma jakiś konflikt z usługami win.Prog.uruchamia się w trybie awaryjnym bez problemów.Wiem, że konflikt leży po stronie usług systemowych, ALE JAK TOSPRAWDZIĆ?.Próbowałem przez msconfig, ale bym musiał siedzieć 100lat, aby wyłączać poszczególne usługi i sprawdzać.Może ktoś ma łatwiejszy sposób, lub zna jakiś programik, który to wykryje.Proszę o radę.

pozdrawiam
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo
Re: Konflikt oprogramowania

jawdar napisał:
Ściągnąłem sobie fajny programik "AlomWare Reset", jest to program do symulowania restartu Windows.Program z niewiadomych mi powodów nie chce się uruchamiać.Ma jakiś konflikt z usługami win.Prog.uruchamia się w trybie awaryjnym bez problemów.Wiem, że konflikt leży po stronie usług systemowych, ALE JAK TOSPRAWDZIĆ?.Próbowałem przez msconfig, ale bym musiał siedzieć 100lat, aby wyłączać poszczególne usługi i sprawdzać.Może ktoś ma łatwiejszy sposób, lub zna jakiś programik, który to wykryje.Proszę o radę.

pozdrawiam
Skoro program symuluje restart to i pewnie wymaga praw admina, odpalałeś program z takimi prawami ??
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Re: Konflikt oprogramowania

Tak.nic to nie dało.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo
Re: Konflikt oprogramowania, AlomWare Reset nie uruchamia si

a próbowałeś wyłączyć antywirusa i spróbować ??
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Re: Konflikt oprogramowania, AlomWare Reset nie uruchamia si

też próbowałem.
 
Do góry