! KONKURS – Revo Uninstaller PRO - GIVEAWAY !

Status
Zamknięty.

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for this giveaway.
Currently have the trail version installed and it was very helpful in removal a nasty anti-virus which wouldn't uninstall. I tried 2 other softwares, and ended up with Revo, which did the job successfully.

Revo is definitely the best for monitoring installations and doing forced removal. Even does not hangs or ends up system resources while monitoring and is very fast and effective.

Please count me in.

Thanks,
Grr
 

spoczko

Świeżak
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Witam serdecznie. Chciałbym go wygrać ze względu na jego możliwości - dodatkowym atutem jest wersja pro która jest rozszerzoną edycją narzędzia do usuwania niechcianych aplikacji zainstalowanych w systemie. Zaleta samego softu jest szybkość działania. Godną uwagi opcją oferowaną przez Revo Uninstaller Pro jest tzw. tryb łowcy, dzięki któremu aplikacja sama jest w stanie rozpoznać, po wskazaniu ikony jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować - co znacznie upraszcza cała operację. Osobiście polecam funkcję bezpowrotnego kasowania plików i folderów co jest niezbędne podczas mojej pracy dla większego bezpieczeństwa. No i oczywiście wsparcie dla systemów 64-bit.
 

majkel_93

Świeżak
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
34
Reakcje/Polubienia
0
Witam. Wygrać licencje programu w wersji PRO chciałbym głównie z tego samego powodu z którego zacząłem używać wersji Free.
Denerwowało mnie to że odinstalowując program zostawały śmieci których już nie powinno tak być i wtedy znalazłem Revo Uninstaller który rozwiązał ten problem.
I jak większość również chciałbym posiadać wersje pro. Może i ja zostanę wylosowany.
Pozdrawiam.
 

jarekwoj

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Revo Uninstaller Free kasuje i usuwa pozostałości po programach: pliki, wpisy w rejestrze. Robi to szybko i skutecznie. Program po polsku. Revo Uninstaller PRO posiada więcej funkcji, bardziej rozbudowany. Co tu dużo pisać przydałby się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry