! KONKURS – Revo Uninstaller PRO - GIVEAWAY !

Status
Zamknięty.

2009isd

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for the giveaway. So far I have used its free version only and want to use Pro version.
Please count me also.
Isd
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
320
Reakcje/Polubienia
47
to oczywiste chce po prostu mieć najlepszy deinstalator programów. Brałem już udział w poprzednim konkursie ale niestety nie wygrałem może teraz się poszczęści.
 

Banito

Świeżak
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
Dobry deinstalator jest na wagę złota a ja taki potrzebuję; W tej chwili mam zainstalowanych ponad 50 najróżniejszych programów; Kiedy część z nich zakończę testować będę musiał się też jakoś ich pozbyć; Czy zawsze musi być to kosztem zamulenia systemu i w konsekwencji jego ponownej instalacji??? Help :)
 

jelson

Świeżak
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
Revo Uninstaller is a great product. I use it a lot and I would LOVE to win a license. Thank you for this wonderful opportunity. Count me in!!!
 

duszek00

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
najlepszy program do usuwanie oprogramowania. Używam wersji darmowej i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.
 

dczerwo

Wygadany
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
4
Używam wersji free i jestem z niej zadowolony. Chętnie jednak zamieniłbym ją na wersję Pro z tej promocji.
 

aungzeya38

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Thank so much for holding Revo.
I'd love to win one license . So ..pls inlude my name inside your drawing.
I really badly need reliable uninstaller like Revo.
Thank
 

johnd

Wygadany
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
0
I appreciate if you could count me.
Revo is best in Real-Time monitoring/uninstallation. It also provides Forced Uninstall for bitchy programs, while backing the system in case of failure.

john d
 

Szuri21

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
101
Reakcje/Polubienia
0
Witajcie :p

Jako doświadczony i przede wszystkim świadomy użytkownik komputera staram się selekcjonować oprogramowanie, które instaluję na komputerze. Nie lubię mieć bałaganu w plikach systemowych i ścieżkach programu. Na co dzień pracuję na Windowsie, gdzie jednak każda instalacja nowego oprogramowania potrafi naprawdę wiele namieszać. Często sobie zadaję pytanie, czy nie można było tego zrobić jak w systemach Uniksowych? No ale nie o tym mowa. Tak więc staram się nieustannie monitorować pracę systemu. Jako, że jestem tylko człowiekiem, a nie maszyną, mam też swoje wady i nie wszystko uda mi się wyłapać. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest posłużenie się dodatkowym oprogramowaniem. Używam darmowych CCleanera i RevoUninstaller. Jako, że używam systemu x64 to funkcjonalność darmowego RevoUninstallera jest jednak nieco uboższa, z racji tego, że aplikacja ta nie widzi niestety aplikacji 64-bitowych. Warto jednak dodać, że oprócz tego mankamentu działa normalnie na takich systemach wbrew temu co niektórzy wypisują. Genialną funkcjonalnością, którą posiada RevoUninstaller Pro jest opcja stałego monitoringu. Jest to naprawdę bezcenna funkcja, która pozwoli zaoszczędzić naprawdę wiele cennego czasu. Dodatkowo, producenci cały program dopracowali do tego stopnia, że rzadko myli się on i pozostawia po odinstalowanych programach "śmieci". Dodatkowo chciałbym wygrać ten program, ponieważ jako jedyny łączy w sobie naprawdę potężne narzędzie do deinstalacji aplikacji i multi poziomowy system kopii zapasowych. Jest to o tyle ważne, że wersja pro posiada więcej opcji backupu, a nie tylko punktu przywracania systemu, który jest kłopotliwą kopią zapasową.

Jak widać powodów dla których chciałbym wygrać jest co najmniej kilka. Zaczynając od tak błahego jak moja ludzka niedoskonałość, poprzez deinstalację programów x64 bitowych, stały monitoring, a skończywszy na tworzeniu kopii zapasowych tych elementów systemów, które są najbardziej narażone na awarię podczas instalacji i deinstalacji oprogramowania.

Powodzenia.
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Korzystam z tego programu praktycznie od poczatku powstania w wersji darmowej i jestem jej fanem wiec milo by bylo , uzyskac wersje Pro .
 

darolo1

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Czerwiec 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym dostać licencję, ponieważ jak dla mnie jest to jeden z najlepszych programów do odinstalowania programów. Dobrze kasuje wszelkie śmieci w rejestrze i na dysku. Używam wersji darmowej, a jak wiadomo pozbawiona jest ona wielu funkcji, więc dlatego chcę wygrać wersję Pro.
 

krucydeo

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Tan program jest niezbedny kazdej osobie ktora lubi miec porzadek w komputerze i nie chce co trzy miesiace robic reinstalacji systemu. Ja testuje mnostwo oprogramowania (zanim kupie wole byc na 100% pewien co nabywam)) i uwazam ten progam za niezbedny do utrzymania zdrowego kompa i mojej "spokojnosci". Zasiegnalem opinii i okazuje sie ze to jest najlepszy aktualnie program na rynku w tej kategorii dlatego postanowilem skrzyzowac miecze o ten soft. :)
Pozdrawiam.
 

K2o

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
213
Reakcje/Polubienia
1
Ja również instaluję na próbę dużo różnych programów, dlatego Revo Uninstaller PRO, byłby dobrym rozwiązaniem na pozbycie się ich po okresie testowania.
 

marek

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Witam
Testuję sporo programów i po pewnym czasie zmuszony jestem do formatu.Może dopisze mi szczęście i Revo Uninstaller PRO będzie pomagał mi w utrzymaniu systemu w dobrym stanie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry