! KONKURS – Revo Uninstaller PRO - GIVEAWAY !

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Witam!
Używam wersji free revo od paru ładnych lat i jak na razie wszystko jest w jak najlepszym porządku! Chętnie sprawdzę wersję PRO ;)
Pozdrawiam
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Używam tego programu w wersji Free i uważam że jest to jeden z najlepszych deinstalatorów dostępnych na rynku, więc cieszyłbym się gdyby udało mi się wygrać wersję Pro, zwłaszcza ze względu na funkcję monitorowania instalacji w czasie rzeczywistym (niedostępną w wersji free). Często wypróbowuję różne programy i uważam żę Revo unistaller jest w ścisłej czołowce deinstalatorów pozalających na zachowanie systemu w czystości (bez śmieci po deinstalacjach)
 

modecom

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Używałem Revo free od kilku lat, chyba od wersji 1.40- to bardzo dobre narzędzie do odinstalowywania programów. Obecnie używam systemu 64-bitowego, którego wersja free nie wspiera. Liczę więc na wersję PRO. Pozdrawiam
 

springname

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Another nice giveaway of the forum
With Revo Uninstaller, you could completely uninstall programs from your PC and I recognize that the Pro version got more cool feature than the free one
Keep trying my luck again
Please include me in the contest
Many thanks
 

wargsi

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Witam

Mam go od wczoraj ale już wylądował w moich programach "must have", ujął mnie łatwością obsługi, szybkością działania, skutecznością.
Dlaczego to oczywiste jest to najlepszy program z dotychczas przeze mnie używanych do usuwania niechcianych aplikacji zainstalowanych w systemie z dodatkowymi narzędziami uzupełniającymi deinstalację aplikacji, jak również funkcję usuwania zbędnych plików pozostawionych po instalacji programów, menadżer Auto-Startu systemowego, ma funkcję usuwania zbędnych plików pozostawionych po instalacji programów, z interesujących funkcji których nie spotkałem w innych aplikacjach ma tzw. tryb łowcy, wystarczy wskazać ikonę dowolnego programu a aplikacja jest w stanie sama rozpoznać ją i odinstalować ^^.
Te oraz inne niewymienione przeze mnie funkcje programu można przeczytać na stronie producenta, a muszę go mieć przede wszystkim dlatego że do instalacji można wybrać wersja 64bitową, (sam mam Windowsa 7 64bit) która nie występuje w wersji darmowej.
 

Nicolas78

Bardzo aktywny
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
132
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Warszawa
Wersja PRO tego programu posiada użyteczną funkcję, monitorowania instalacji. Bardzo lubię Revo Uninstaller w wersji free ale brakuje mi w niej właśnie tej funkcji.
Może tym razem dopisze mi szczęście...

pzdr4all
 

PasjonatWachholza

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
Chciałbym go mieć w wersji PRO,bo to najlepszy program do odinstalowania programów.
I lubię przeprowadzać tę czynność. :)
 

424tsiai

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Please, count me in for the Reno Uninstaller PRO Give-Away!
I have used the Free version of Revo Uninstaller
to successfully remove Unwanted software.
It is the best Tool for this work!
It allows the user to get rid off stubborn Apps
other Uninstallers fail to do so!

I hope I win the Pro version.
Once again, thank you for this Offer!
 

janekzawo

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
KONKURS – Revo Uninstaller PRO - GIVEAWAY !

Mam Revo Uniinstaler i chodzi świetnie ale tryb łowcy mi nie działa bo widzi ostatnio zainstalowany program a miałem kiedyś próbną wersję Revo ... Pro to wszystko fajnie śmigało. Przydała by się pełna wersja Pro. Pozdrawiam .
 

zakrzewscy0

Nowy użytkownik
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Revo Uninstaller PRO to rewelacyjny i bardzo skuteczny program. Doceniam perfekcyjność jego działania. Mnogość użytecznych funkcji docenia każdy jego użytkownik. Ukłony dla producenta. zakrzewscy0
 

pajky

Wygadany
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
44
Reakcje/Polubienia
0
Lubie mieć uporządkowany system. Używałem podobnego firmy Ashampoo ale nie przypadł mi do gustu i nie mam w systemie żadnego narzędzia do dogłębnego usuwania śmieci po odinstalowanych programach. Chwilowo jako "protezy" używam też wspaniały program jv16 ale służy on tylko (między innymi) do szukania pozostałości a nie do rejestracji całej procedury instalacji i późniejszej dokładnej dezinstalacji softu.
 

Meister196

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Październik 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Thank you for the Revo Uninstaller Pro Giveaway.I would like to win Revo UI Pro license for its the best uninstaller in of its class and Real-time monitoring and Hunter-mode features. ;)
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18512
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
Witam. Startuję, ponieważ przyda mi się ten szybki, wydajny i dokładny program do odinstalowywania. Jest dużo lepszy niż używany przeze mnie program systemowy. Pozdrawiam
 

pilot37

Świeżak
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Po deinstalacji programów używam darmowego CCleanera do czyszczenia rejestru i pozostałości na dysku, nie ukrywam że jest to troszku kłopotliwe. W związku z tym taki programik przydałby mi się bardzo bardzo :) Proszę o uwzględnienie mnie w losowaniu :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry