Konkurs ! - Bonusy na Rapideo.pl

Status
Zamknięty.

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Dzięki za konkurs i za nagrodę pocieszenia :piwko
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
kod otrzymałem. Jestem szczęśliwy jak dziecko. Dzięki za wspaniały konkurs :piwko
 

Rapideo.pl

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Lipiec 2013
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Zwycięzcom gratuluję, cieszę się że odzew na konkurs był całkiem spory :)

Na marginesie zaznaczę, że kilka dni temu 'premierę' miała wtyczka Rapideo.pl dla przeglądarki Chrome - pełny opis tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Dla osób które zaproponują interesujące, nowe funkcjonalności wtyczki lub zgłoszą błędy jej działania na dev@rapideo.pl również są przewidziane drobne bonusy. Wtyczka dla przeglądarki Firefox jest aktualnie testowana i zostanie niedługo udostępniona.

W przygotowaniu jest również mały poradnik prawny zawierający informacje między innymi odnośnie tego, dlaczego pod względem prawnym pobieranie z hostingów (np. przy pomocy Rapideo) jest bezpieczniejsze niż P2P. Zainteresowani zostaną poinformowani o ukończeniu tego poradnika w tym wątku.

Pozdrowienia od ekipy Rapideo.pl
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
widziałem wczoraj ta wtyczkę i zastanawiałem się kiedy będzie czynna dla firefoksa. ma jeszcze jedno pytanie konto premium mogę w dowolnym czasie aktywować. bo jetem w trakcie kupowania dysku zewnętrznego i nie chciałbym ściągać jak głupi teraz i walić dane na kompa?????????
 

Rapideo.pl

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Lipiec 2013
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
piotr8989 napisał:
ma jeszcze jedno pytanie konto premium mogę w dowolnym czasie aktywować. bo jetem w trakcie kupowania dysku zewnętrznego i nie chciałbym ściągać jak głupi teraz i walić dane na kompa?????????

Nie zostało to sprecyzowane wcześniej, dlatego teraz wyjaśniam: wszystkie kody mogą zostać użyte do 31 sierpnia.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Dziękuję za konkurs i kod serwisowi Rapideo.pl oraz Grześkowi, który zorganizował konkurs. Potwierdzam tym samym otrzymanie kodu. Raz jeszcze dziękuję!
:hi
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Rapideo.pl napisał:
piotr8989 napisał:
ma jeszcze jedno pytanie konto premium mogę w dowolnym czasie aktywować. bo jetem w trakcie kupowania dysku zewnętrznego i nie chciałbym ściągać jak głupi teraz i walić dane na kompa?????????

Nie zostało to sprecyzowane wcześniej, dlatego teraz wyjaśniam: wszystkie kody mogą zostać użyte do 31 sierpnia.


Dzięki o to mi chodziło. To wyrobię się z kupieniem dysku. Jeszcze raz dzięki :hura za konkurs
 
Status
Zamknięty.
Do góry