Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2017

angellomichel387 2 Lipiec 2017

View Users: View Users
  1. Jarlo Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    Przetestowałem Kerish Doctor2017 i uważam że nie ma lepszego z tych które dotychczas używałem!

2. gracer Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    2
    To najlepszy program jaki testowałem do tego czasu,jego lekkość i praca mnie oszołomiły na plus!

kubik67 lubi to.
  3. Kamelka

Kamelka Bardzo aktywny Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    550
    angellomichel387, ja też poproszę. :)

4. Matriks Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    Uważam że Kerish Doctor jest najlepszym prgramem pod słońcem. Bardzo chciałbym wygrać licencję. Pozdrawiam. Matriks

5. andykula Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    Używałem go 2 lata temu, ale skończyła się licencja. Chętnie skorzystam z nowej. Kerish Doctor to bardzo dobry program do optymalizacji systemu. Polecam.

6. helium

helium Bardzo aktywny Ekspert

Otrzymane Polubienia:
    116
    Bardzo dobry program w swojej klasie. Spolszczony i posiadający przejrzysty interfejs. Przy pierwszym czyszczeniu usunął mi moje menu kontekstowe ale po dodaniu obiektów do listy wykluczeń, wszystko działa jak należy. Szybki, dużo ustawień ma duże szanse by zostać liderem w swojej klasie. Proszę mnie policzyć do konkursu.

7. Manila Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    6
    Jeśli zostały jakieś kluczyki, to chętnie bym jeden przytulił. Mam co prawda jeszcze 1,5 roku ważna lickę na jednym lapku, ale na drugi by się przydał. Używam obecnie w zasadzie wyłącznie Kerish. Nigdy żadnych problemów nie powodował, a wręcz przeciwnie. Aż dziw, że tak mało osób zgłosiło się po ten soft.

8. leonbokser Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    0
    Program wspaniały przy codziennym użytkowaniu komputera. Pozawala utrzymać komputer w dobrej kondycji.Uważam że Kerish Doctor jest najlepszym programem do optymalizacji systemu.Dziękuję za konkurs.

9. alojzy Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    1
    Zgodnie ze spostrzeżeniami poprzedników o jakości programu, także i mnie proszę dołączyć do konkursu

10. sterchin

sterchin Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    4
    Thanks for the giveaway.

I would like to get a license because this program allows you to disable integration in the context menu of Windows at startup,
    checks domain cards (the Hosts file) for malicious and suspicious entries.

11. mavio Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    4
    Kerish Doctor to kompleksowe narzędzie do utrzymywania komputera w dobrej formie: poprawia wydajność systemu i na bieżąco naprawia jego błędy, usuwa pliki śmieci oraz chroni przed lukami bezpieczeństwa w Windows i programach.
    Uważam, że Kerish Doctor 2017 jest najlepszy w swojej klasie, dlatego zgłaszam się do Konkursu.

12. ssl111

ssl111 Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    11
    Jakiś czas temu wygrałem lickę na ten super sofcik dlatego wiem że jest to jeden z lepszych programów w tej kategorii.Jeśli szczęście mi dopisze miałbym świetny prezent na Mikołaja dla lubej co pozwoli zaoszczędzić trochę kasy
    ( żart )
    Dzięki za konkurs

13. Ya5h Kh4n Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    25
    Kerish Doctor will help to prevent crashes, fix system errors, clear digital trash and optimize & protect the system. Kerish Doctor can be used in automatic & manual mode.

Ładuję...