KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2017

Status
Zamknięty.

Jarlo

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Listopad 2014
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Przetestowałem Kerish Doctor2017 i uważam że nie ma lepszego z tych które dotychczas używałem!
 

gracer

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2016
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
To najlepszy program jaki testowałem do tego czasu,jego lekkość i praca mnie oszołomiły na plus!
 

Matriks

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
0
Reakcje/Polubienia
1
Uważam że Kerish Doctor jest najlepszym prgramem pod słońcem. Bardzo chciałbym wygrać licencję. Pozdrawiam. Matriks
 

andykula

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Lipiec 2013
Posty
2
Reakcje/Polubienia
3
Używałem go 2 lata temu, ale skończyła się licencja. Chętnie skorzystam z nowej. Kerish Doctor to bardzo dobry program do optymalizacji systemu. Polecam.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2181
Reakcje/Polubienia
2545
Miasto
Kraków
Bardzo dobry program w swojej klasie. Spolszczony i posiadający przejrzysty interfejs. Przy pierwszym czyszczeniu usunął mi moje menu kontekstowe ale po dodaniu obiektów do listy wykluczeń, wszystko działa jak należy. Szybki, dużo ustawień ma duże szanse by zostać liderem w swojej klasie. Proszę mnie policzyć do konkursu.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Jeśli zostały jakieś kluczyki, to chętnie bym jeden przytulił. Mam co prawda jeszcze 1,5 roku ważna lickę na jednym lapku, ale na drugi by się przydał. Używam obecnie w zasadzie wyłącznie Kerish. Nigdy żadnych problemów nie powodował, a wręcz przeciwnie. Aż dziw, że tak mało osób zgłosiło się po ten soft.
 

leonbokser

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
9
Reakcje/Polubienia
5
Program wspaniały przy codziennym użytkowaniu komputera. Pozawala utrzymać komputer w dobrej kondycji.Uważam że Kerish Doctor jest najlepszym programem do optymalizacji systemu.Dziękuję za konkurs.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Zgodnie ze spostrzeżeniami poprzedników o jakości programu, także i mnie proszę dołączyć do konkursu
 
S

sterchin

Thanks for the giveaway.

I would like to get a license because this program allows you to disable integration in the context menu of Windows at startup,
checks domain cards (the Hosts file) for malicious and suspicious entries.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Kerish Doctor to kompleksowe narzędzie do utrzymywania komputera w dobrej formie: poprawia wydajność systemu i na bieżąco naprawia jego błędy, usuwa pliki śmieci oraz chroni przed lukami bezpieczeństwa w Windows i programach.
Uważam, że Kerish Doctor 2017 jest najlepszy w swojej klasie, dlatego zgłaszam się do Konkursu.
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Jakiś czas temu wygrałem lickę na ten super sofcik dlatego wiem że jest to jeden z lepszych programów w tej kategorii.Jeśli szczęście mi dopisze miałbym świetny prezent na Mikołaja dla lubej co pozwoli zaoszczędzić trochę kasy
( żart )
Dzięki za konkurs
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
Kerish Doctor will help to prevent crashes, fix system errors, clear digital trash and optimize & protect the system. Kerish Doctor can be used in automatic & manual mode.
 

kakoj

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Wrzesień 2011
Posty
7
Reakcje/Polubienia
2
Zapobieganie, diagnoza i skuteczne leczenie. Gdyby każdy doktor tak pracował...
 

SUPU KABI

Świeżak
Dołączył
2 Luty 2017
Posty
22
Reakcje/Polubienia
50
Thank You for the giveaway.
Kerish Doctor as the name suggest it helps to keep your system healthy it is a very good optimization program with lots of feature stacked into it. I don't want to describe a single feature it will be injustice to this software all of its features are equally useful to keep our pc up and kicking. I will be fortunate enough to use this kind of dexterous software.
 
Status
Zamknięty.
Do góry