KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2017

Status
Zamknięty.

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Program mam przynajmniej od dwóch . Spisuje się swietnie, żadnych przykrych niespodzianek nie miałem. Chciałbym zainstalować ten program na następnym komputerze. Zgłaszam udział w konkursie.
Dziękuje i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Dzięki za konkurs
Program znam i posiadam. Jak do tej pory bardzo dobrze się sprawuje, nic nie popsuł a i nieraz co nieco naprawił. Na pewno przyda się na drugi komputer.
Pozdrawiam
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Program używam przeważnie do oczyszczenia komputera ze zbędnych plików, sprawdzania rejestru, czasem pomaga w problemach z systemem. Przyzwyczaiłem się i chciałbym dalej z niego korzystać, a licencja wygaśnie za dwa miechy.
Bardzo dziękuję za konkurs.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35925
Reakcje/Polubienia
25019
Miasto
Trololololo
Dlaczego chcę wygrać ? ponieważ jest to po prostu dobry soft do optymalizacji i konserwacji systemu, korzystam już z tego programu od paru lat i naprawdę chwalę go sobie.Przejrzysty interfejs, prostota obsługi skuteczność, tak w skrócie można opisać Kerish Doctor.Jeśli jest możliwość to startuję po 2 licencje :zgon
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Kerish Doctor 2017 to najlepszy w tej chwili program do konserwacji komputera działającego w systemie Windows, co ważne do automatycznej lub ręcznej konserwacji po wyłączeniu modułów.
Oczywiście z programu korzystam i biorę udział w konkursie.
Dzięki za konkurs.
 

tajniack

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Program KerishDoctor wykorzystuję do użytku domowego już od kilku lat i pomijając kwestię związaną z tym, że się przywiązałem do przejrzystego i wygodnego interfejsu oraz bezproblemowego działania, ten program jest po prostu bardzo dobry w konserwacji i czyszczeniu systemu. Z czystym sumieniem polecam go znajomym bo ta MARKA jest warta każdych pieniędzy.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Witam, dziękuję za konkurs.
Biorę udział w konkursie ponieważ jako użytkownik tego programu (jedna licencja) jestem z niego bardzo zadowolony. Program robi swoją robotę, czyli dba o kondycję i higienę komputera. Jako, że w domu są trzy komputery, to przydałaby się co najmniej jeszcze jedna licencja na ten super program.
Pozdrawiam :francuz
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for the giveaway @angellomichel387
Kerish Doctor 2017 is an all in one tweaking & optimizing suite i`m currently using, in other words a complete solution for the automatic maintenance of computers running Windows. The program will prevent crashes, fix system errors, clear away digital "trash", optimize and protect our computers making them perform at high levels so please count me in for this.

Best of luck to all the participants,
 

FrantiQ

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
316
Reakcje/Polubienia
229
Używam programu z ostatniej promocji i jak na razie system działa i nie widać by coś było popsute :) a wszyscy wokół chwalą tego Kerisha więc mogę go przygarnąć i ja. Proszę o mnie pamiętać przy losowaniu ;)
Dzięki za konkurs dla organizatora i sponsora.
 

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
Korzystałem z Kerisha z pierwszej trzyletniej promocji. Przez trzy lata zaprowadzał porządek i byłem szczęśliwym użytkownikiem. Rok temu licencja wygasła i zaczęły się kłopoty!. Byłbym szczęśliwym, mogąc wrócić do programu!...
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Korzystam na co dzień z Kerish Doctor na jednym kompie i sprawdza się ,więc przydałaby się licka na drugi.Program robi to do czego został stworzony czyści nie psuje, ma czytelny klasyczny interfejs nie żadne wielkie kafle czego chcieć wiecej :)
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2143
Reakcje/Polubienia
2604
Program mam na własnym kompie i sprawuje się rewelacyjnie :mistrzunio 100 aktywacji do dużo i zapewne nie będzie tylu chętnych więc z miłą chęcią przygarnę jeszcze jedną :do jutra
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13024
Reakcje/Polubienia
43966
Program Kerish Doktor używam na jednym z moich komputerach ,Program sprawuje się bardzo dobrze,
dlatego chciałbym wygrać licencje dla wnuczka ,jeśli można !!
Dziękuje angellomichel387 za z organizowanie konkursu !!
 

Drake4331

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Witam, dlaczego chciałbym wygrać licencję w konkursie. Ponieważ program ten posiada więcej opcji od innych programów optymalizujących i dodatkowo jest w tym najlepszy pod tym względem. Sam korzystałem z tego programu ale skończyła się licencja. Nie było u mnie na komputerze tak dobrego oprogramowania jak ten. Dziękuję za swtorzenie konkursu.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Biorę udział w imieniu mojego brata, który bardzo by chciał mieć dobry program do konserwacji i optymalizacji systemu. Ja z niego korzystam i mogę go polecić każdemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry