KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2017

Status
Zamknięty.

Robjan

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Grudnia 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
Program Kerish Doktor jest bardzo dobrym programem do konserwacji i optymalizacji systemu operacyjnego typu zainstaluj mnie w opcji automatycznej i zapomnij a ja wszystkie swoje działania będzie wykonywał w tle.Informuje użytkownika w języku rodzimym o przeprowadzonych naprawach i jest dobrym strażnikiem utrzymywania systemu w ładzie. Skoro jest możliwość wzięcia udziału w konkursie na ten program chciałbym skorzystać z tej okazji i wypróbować go przez dłuższy czas .
 

kaskader1968

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
Kiedyś miałem problem z otwieraniem office 2007 po przeskanowaniu komputera programem Kerish Doctor 2017 problemy ustąpiły i office działa nienagannie . W tym roku kończy mi się roczna licencja tego programu , dlatego przystępuję do konkursu ,
gdyż przydała by mi się licencja tego programu tym bardziej na licencja 3 letnia.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Świetny program,który już posiadam,ale chciałbym ofiarować go mojemu najlepszemu koledze i jeżeli to możliwe startuję w tym konkursie.Jeszcze raz dziękuję darczyńcą za konkurs.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Obecnie używam programu CCleaner dla zwiększenia efektywności pracy systemu. Jednak po zapoznaniu się z możliwościami Kerish Doctor 2017 widzę że to prawdziwy kombajn do utrzymania porządku i zapewnienia bezpieczeństwa w systemie. Ponadto dobre opinie o programie świadczą że dobrze spełnia swoje zadanie.

Zatem jak jest taka okazja to szkoda byłoby nie skorzystać. Dlatego biorę udział w konkursie.

Dziękuje za zorganizowanie konkursu i producentowi za przeznaczenie licencji na konkurs :england
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Licencję otrzymałem i serdecznie dziękuję za zorganizowanie konkursu :england
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
Question: why do you want to win Kerish Doctor 2017?

Kerish Doctor WORKS TO IMPROVE YOUR COMPUTER:zaciesz . ....And all of us need this great software.
I won a one year license of Kerish Doctor 2016 on another forum last year, and I love it.

The main reason:
1. It warns you of impending crashes and fixes them.
2. It keeps my computers clean of trash and bad dlls after uninstalls.
3. It fixes problems the average user never heard of, or sees fixed by any other software.

I hope to win this great contest very much and have Kerish Doctor for 3 years.
Thank you programyzadarmo.net.pl forum and angellomichel387 for this contest.
 

zeta

Wygadany
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
55
Reakcje/Polubienia
49
Pogubiłem się z terminami.Jeżeli to jeszcze możliwe chciałbym wziąć udział w konkursie.Program jest b.dobry -"robi"to,co powinien i żadnych kłopotów-Mam go już od 2 lat,ale chciałbym go jeszcze na lapka żony.Wielkie dzięki Organizatorowi i Sponsorom za Konkurs.
 

maria51

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Grudnia 2014
Posty
8
Reakcje/Polubienia
14
Miasto
Kraków
Witam. Kończy mi się licencja roczna i chciałabym wziąć udział w konkursie na ten wspaniały program jakim jest Kerish Doctor 2017 aby dalej mieć i korzystać z tego programu. Biorę udział w konkursie .
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Jeżeli jest to jeszcze możliwe, to jestem zainteresowany. Z wcześniejszej wersji programu byłem zadowolony, działał sprawnie.

pozdr.,

:england

Areopagita
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9989
Reakcje/Polubienia
10619
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Tak bardzo nie chcę wygrać ale jak program będzie w 64 bitach to ustawie mu "startup with windows" u siebie
Skoro tak bardzo nie chcesz wygrać to nie wygrasz bo nie przeczytałeś zasad konkursu. Najpierw czytamy zasady a później się zgłaszamy.
 

lisica

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Maj 2017
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
No i przeszedł mi koło lisiego nosa, aż żal....
Miałam go rok z Komputer Świat , fajny , przyjemny , rzekłabym przyjazny dla środowiska .
Szkoda.
 

rh8

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Wrzesień 2015
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Renomowany program i licencja na 3 lata. Jak można nie wziąć udziału w konkursie? Używałem go kiedyś z promocji i byłem bardzo zadowoony, obecnie jedę na Glary Utylities5. Chętnie wrócę do Kerisha.
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Witam. Jeśli jest jeszcze możliwość wygranie Kerish Doctor 2017 to bym wziął udział w tym konkursie bo potrzebuję tego super programu na mój drugi komputer na którym mam zainstalowany Windows XP. Szkoda takiej okazji nie wykorzystać.
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Witam. Podziękowania za organizację konkursu. Nie wiem czy się "załapię", ale chciałbym napisać, że Kerish Doctor dobry program. I nie bazuję tylko na opiniach innych. Po prostu miałem jakis czas temu osobiście problem i program poradził sobie szybko i sprawnie. Dlatego, jeśli tylko jest szansa na otrzymanie licencji, staram się ją otrzymać. Pozdrawiam.
Hansik
 
Status
Zamknięty.
Do góry