KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2018

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Korzystam już kilka lat z Kerish Doctor i sobie chwalę program, wymiata bezpiecznie śmieci, naprawia błędy, pomaga zoptymalizować system i jest bardzo prosty w obsłudze.Proszę o uwzględnienie mojej skromnej osoby w losowanku :)
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Program świetny w optymalizacji systemu,używam go już od roku i jestem z niego bardzo zadowolony,pomaga mi utrzymać system w należytym porządku.Biorę udział w konkursie.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Używam od roku dzięki poprzedniemu konkursowi i przekonałem się do tego softu na tyle ,że z pewnością moge go polecić innym.Robi co ma robić nie miesza nic w systemie ,ma klasyczny i czytelny interfejs, mnóstwo opcji oraz wspiera staruszka xp :) czego chcieć więcej.Biore udział ,bo przydałaby się licka na drugi komputer :)
 
Ostatnia edycja:

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Witam
Miałem ten pakiet niestety skończyła mi sie licka dlatego bardzo bym chcial wgrać The Kerish Doctor.Pakiet ten moim zdanie zalicza sie do czołówki programów tego typu i jest wart swojej ceny.
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Przede wszystkim podziękowania za organizację konkursu. O programie nie ma co się rozpisywać. Naprawdę świetny. I piszę to jako użytkownik, który osobiście przekonał się o jego skuteczności. 3-letnia licencja to nie lada gratka. Dlatego biorę udział w konkursie :)
 

Jerzy53

Świeżak
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
11
Reakcje/Polubienia
1
Kerish Doctor jest SUPER. Korzystam z niego już czwarty rok i nigdy mnie nie zawiódł, posiada wiele funkcji i jest prosty w obsłudze. Przywiązałem się do niego i chciałbym pozostać z nim przynajmniej przez najbliższe trzy lata tym bardziej, że akurat skończyła mi się licencja na ten program. Polecam wszystkim. Pozdrawiam
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
Kerish Doctor is great software!
It helps with PC Troubleshooting, Cleaning, Performance Optimization, and Anti-Malware.
This software has saved me many times when I have had my system fail.
Thank you for this contest.
 

genxu

Świeżak
Dołączył
8 Maj 2017
Posty
34
Reakcje/Polubienia
10
Compared with the other similar software, Kerish Doctor is an all-in-one utility to optimize and maintain PC performance, which have the ability to clean PC junk and cache, improve system performance, find and repire problems and vulnerabilities of OS, and so on.You can better control your Windows system with Kerish Doctor. thank you.
 
Ostatnia edycja:

gdant

Świeżak
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
26
Reakcje/Polubienia
16
Thanks for the giveaway that I was waiting from long. I have been using Kerish Doctor for more than two years and my old licence is going to expire in early 2019. After using it, I never felt of going back to other maintenance software suites. It is regularly updated for databases and fixes.
 

adrianelas

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Wrzesień 2018
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Kerish to według testów i opinii jeden z najlepszych programów w kategorii optymalizacja i konserwacja dlatego chciałbym aby znalazł się na moim sprzęcie
 

Robjan

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Grudnia 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
Program oferuje dość dużą ilość funkcji do konserwacji i optymalizacji komputera, które warto przetestować. Kiedyś miałem przyjemność otrzymania licki na ten program ale wraz z nowym laptopem podarowałem ją świeżo upieczonemu studentowi aby utrzymywał system operacyjny Win 10 w ładzie i porządku.
Teraz chętnie zainstalowałbym oprogramowanie Kerish Doctor na moim wysłużonym komputerze stacjonarnym z Win 7 Pro na pokładzie i poznał jego możliwości działania.
Dzięki angellomichel387 za zorganizowanie konkursu !
 

hyde

Świeżak
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
28
Reakcje/Polubienia
1
Testowałem już wiele programów , ale Kerish Doctor jest niepowtarzalny, niezastąpiony i jest Numerem Jeden.
Nigdy mnie nie zawiódł ( jak inne), nie narobił bałaganu i dbał o mój system należycie i z troską.
Bardzo mi go teraz brakuje i ciągle wypatruję w necie jakiejś promocji.
Może dopisze mi szczęście i go wygram? Czego Wam i sobie bardzo życzę a przy okazji pozdrawiam Twórców.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Korzystam z tego programu już dobrych kilka lat i uważam go za absolutny numer 1 wśród programów do czyszczenia i optymalizacji systemu. Główną jego zaletą jest to że może działać kompletnie automatycznie (na zasadzie "odpal i zapomnij"). Niestety poprzednia licka zbliża się do swego końca, a warto byłoby pozostać z tym programem przez kolejne lata. Dlatego zgłaszam się do konkursu na ten zacny program.
@angellomichel387 - wielkie dzięki za zorganizowanie konkursu a Kerish Products General Manager za licencje!
 
Ostatnia edycja:

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3209
Reakcje/Polubienia
12998
Miasto
On a Bike!
The Windows Maintenance Center of Kerish Doctor is really handy for the users. It ensures that the performance of your Windows system is optimized to the next level.

thanks
 
F

fullm

For using some unique technologies for error detection and cleaning, Kerish 2018 Doctor not only clean PC junk, cache and programs, but also present recommendations on how to improve and optimize the operating system performance. I would like to get Kerish 2018 Doctor to optimize my PC.
Thank you a lot.
 
Do góry