KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2018

dagro

Świeżak
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
2
Stosuję od kilku lat, licencje z gazet komputerowych. Mogę polecić z czystym sumieniem-przydaje się w typowym użytkowaniu bo posiada bardzo przydatne funkcje, które usprawniają pracę z komputerem.
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Używam programu od paru lat nigdy mnie jeszcze nie zawiódł .Bardzo chętnie będę dalej użytkował ten doskonały program.
Zgłaszam udział w konkursie.
Dziękuje i pozdrawiam
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
No i znowu fajny konkursik. Dzięki angellomichel387
Program obsługuje kompa jak należy, awarii nie ma, śmieci wyrzucone jak trzeba.
Jeśli bym miał na siłę coś znaleźć "na nie" - to może ochrona mogłaby mieć lepszy skutek /co prawda chodzę po różnych zakamarkach netu to i czasem wdepnę i przytargam coś na kompa/.
Dobrze, że to nie jedyna ochrona. :zaciesz
Ogólnie Kerish Dr. jest naprawdę przydatny i nie wymaga ciągłego nadzoru.
Biorę udział.
 

GIZMO55

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
przez ostatni rok używałem programu -w przypadku awarii nie podniósł systemu ale chciałbym wygrać ponieważ może jest już bardziej zmodernizowany wszyscy w komentarzach go chwalą .
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Niezła gratka!!! Mam Kerisha i jest debeściak. Wystarczy go skonfigurować zgodnie ze swoimi upodobaniami i sam robi wszystko. Kończy mi się licencja niedługo i przydałaby się nówka. Jeśli nie wygram, to i tak go kupię, bo to program z kategorii must have.
Dziękuję Angellomichel387 za możliwość wzięcia udziału w Wielkim Konkursie.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
Kerish Doctor 2018 is an integrated solution for computer maintenance which prevents Windows crashes in real-time and safely fixes registry errors. It also removes all the elements that have the capability to unnecessarily slow down your system and displays recommendations for a better optimization of your computer. With the multitude of protection and optimization tools integrated in this software, I am eager to win this license and have a test of it.
 
Ostatnia edycja:

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Obecnie zainstalowałam testową wersję tego programu i sprawdzam jak działa. On z marszu wyłączył mi dwie niezbyt bezpieczne usługi, uwzględniając auto-odtwarzanie dla płyt i innych nośników, oraz pewne uprawnienia administratora. Uważam, że ów soft jest konfigurowalny i łatwo można w nim wyłączyć np. automatyczne usuwanie zbędnych plików. Bardzo chciałabym wygrać jego pełną wersję, bo jest skuteczny w optymalizowaniu systemu i jak już wspomniałam, jest konfigurowalny. Dziękuję za zorganizowanie tego konkursu. :) Życzę powodzenia. :)
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Jakiś czas temu wygrałem wersję 2017 i uważam, że jest to dobry pakiet.
Tak więc chciałbym wygrać wersję 2018 bo myślę, że wprowadziła trochę nowych opcji
i usunęła bardzo drobne niedogodności.
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Program dobrze mi znany, korzystam z niego na moim komputerze. Teraz chciałbym wygrać licencję i podarować mojemu bratu.
Pozdrawiam
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Chciałbym wygrać Kerish Doctor 2018 ponieważ kończy mi się promocyjna licencja, a program jest po prostu świetny!
Nie wiem jak będzie żyć bez niego mój komputer ;)

Podczas używania programu komputer ani razu się nie zawiesił, a konkurencyjny program do czyszczenia rejestru i optymalizacji nie ma co robić (jest zbędny)!

Dziękuję za konkurs i pozdrawiam.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Kerish Doctor to najlepszy program do optymalizacji systemu.
Dlatego z wielką przyjemnością biorę udział w loterii, posiadam go na laptopie i potrzebuję na drugi.
O programie można by pisać wiele dobrego, jak inni koledzy napisali.
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Dlaczego chciałbym ten program? Bo jest on wyposażony w wiele narzędzi optymalizujących pracę systemu, chwalony przez spore grono korzystających z niego użytkowników. Ta rekomendacja wydaje się być wystarczająca, aby mieć go na własność.
 

tregs_beales

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Czerwiec 2017
Posty
251
Reakcje/Polubienia
634
Thank you angellomichel & Kerish Org for this giveaway. I use Kerish Doc for 2 years now. It is the best program system utility tool to keep my pc clean of digital garbage. Very easy to use & very reliable. Regular scheduled cleaning is enough to keep pc clean automatically. Good scan speed & extra features including hardware monitor.
 

pisondi

Świeżak
Dołączył
5 Luty 2018
Posty
19
Reakcje/Polubienia
24
Thanks for this very good chance to win a license for an excellent optimizer. Kerish Doctor is one of my favorite and i use it on a weekly basis to clean my PC and optimize the setting. Yesterday the internet optimizer reduced the time needed to be connected to internet enhancing my speed. I would be grateful to win.

Thank you.
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
fda5f3a926382153med.png

Gratulacje dla zwycięzców :hura
Proszę w ciągu 24 godzin potwierdzić wygraną przez PW
 
Do góry