KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2022

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052



Dzięki życzliwości Kerish Products General Manager za co bardzo dziękuje


Thanks to the kindness of the Kerish Products General Manager for which I thank you very much



40 x 3-letnich licencji do rozdania
Kerish Doctor 2022


40 x 3-year licenses to give away
Kerish Doctor 2022



ProgramyZaDarmo KerishDoctor2021 Giveaway



ban.png



Website | Support

Kerish Doctor 2022 is a complete care solution for computer maintenance that utilizes the most promising developments in this area.

Due to its unique system, Kerish Doctor 2021 prevents Windows crashes in real time and also safely fixes registry errors.

The application regularly performs a maximally thorough and safe cleaning of your system to eliminate accumulated digital "trash", thereby increasing the efficiency of your computer in the best way possible.

Kerish Doctor 2021 protects your PC against malware and potential vulnerabilities and monitors computer settings that are important from the point of view of security.

The Smart Update system promptly updates the application's databases, which are constantly being improved by our experts. Thanks to this system, the software suite is becoming more effective every day, making our solution the most promising in its class.

For Windows 10/8/7/Vista/XP


What's new
(Version 4.85 released on December 30, 2020)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
  • Added the "Driver Update" tool that contains over 100,000 device drivers
  • Added the "Driver Manager" tool, which allows you to make backup copies of drivers
  • Update the "Software Update" tool - version updating now appears in the list
  • Update the "System Restore" tool - add ability to set a name for the created system point
  • Update the "Empty Folder Cleaner" tool - added basic paths of empty folders + safer delete settings
  • Update the "Search for Large Files" tool - added basic paths of large files + safer delete settings

Kerish Doctor technologies
The cloud technology that underlies the assessment of the reputations of files, software, and other objects.​
A unique system that can detect and prevent Windows crashes in real time.​
The most advanced method for cleaning your computer of digital "trash".​
This technology will unleash the full potential of your computer while you play.​
Regularly updates the Kerish Doctor 2021 core and database when you access the Internet.​
Ability to unblock the computer when you can’t do it yourself.​


| Why Kerish Doctor |
Click the feature for details




tcc.png




pln.png




Connect with Kerish

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


ban.png



Zasady konkursu
1. Napisz w kilku zdaniach, dlaczego chcesz wygrać Kerish Doctor 2022
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu

4. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 14.11.2021

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW


Competition's rules

1. Write in a few sentences, why you want to win Kerish Doctor 2022
2. Comment in Polish or English
3. All users registered before the announcement of the competition may participate in the competition
4. The end of the competition will take place on 14.11.2021


Persons who receive licenses will be randomly selected via the random portal
and I will have 24 hours confirming the win by PM

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Biorę udział w tak super konkursie. Program Kerish Doctor to super program jest kompleksowym rozwiązaniem do automatycznej konserwacji komputera działającego w systemie Windows. Podstawowe możliwości tego programu to: naprawa, czyszczenie, optymalizacja i ochrona. Właśnie taki program chciałbym mieć na swoim komputerze żeby nie martwić się o porządek swojego systemu.
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Chciał bym wygrać jeśli się uda program Kerish Doctor ze względu na to że jest jedynym jak do tej pory programem który nie namieszał w systemie po jego użyciu.Pdoba mi sie to że ma liczne moduły do naprawy i optymalizacji systemu,prostota w obsłudze i przejrzystość .Dodatkowo to że ma mechanizmy ochrony systemu stawia go na pierwszym miejscu w swojej klasie programów.Te cechy są dla mnie bardzo ważne dlatego chciał bym być szczęśliwym posiadaczem Kerish Doctor.


Bardzo dziękuję za zorganizowanie konkursu organizatorowi .
 
Ostatnia edycja:

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Dzięki za konkurs.Chyba dwa lata temu wygrałem licencję na ten soft ale na początku tego roku licka się skończyła.Program mega w swojej dziedzinie. Nie tylko optymalizuje system ale również internet co u mnie jest dość istotne
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Program coś tam czyści, ale trzeba uważać żeby nadmiernie nie wyczyścił tego czego nie powinien robić. Mi wyczyścił moje menu kontekstowe w Explorerze. Dodałem potem do wykluczeń wiec już tego nie ruszył. Generalnie pierwszy raz spotkałem się z taką nadgorliwością. Poza tym to program niezły.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18255
Reakcje/Polubienia
38558
Miasto
Gdzieś w Polsce
Dzięki angellomichel387 za kolejny konkurs :)
Używam od kilku lat, podoba mi się funkcjonalność i z chęcią przyjmę lickę na blaszaka.
 

mytab8

Świeżak
Dołączył
9 Czerwiec 2019
Posty
34
Reakcje/Polubienia
19
Kerish Doctora używam od niedawna, niestety licencja się już kończy i będę happy jeśli uda się wygrać kolejną. Jeszcze raz dzięki @angellomichel387 za tak wspaniały konkurs :dancing
 
Ostatnia edycja:

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Witam
Bardzo dziękuję za możliwość wygrania tak wspaniałego programu. W zyciu korzystalem z wielu optymalizatorów i albo obsługa natretna albo malo funkcji albo niewspierany itp. Tymczasem Kerish to rozbudowany program z multum funkcji wciąż rozwijanymi i moze spokojnie chodzic w tle dbając i ochraniajac jednocześnie komputer przed spadkami wydajnosci i problemami. Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia

PS edit. Program chce wygrac ponieważ juz kilka miesięcy skonczyla mi się na niego licencja, a Kerish to ekstraklasa wśród tego typu programow z duza liczba modułów czyszczących i optymalizujacych. Dzięki niemu system przyspiesza i nie sprawia problemów. Pozwala go tez dostosować do siebie. Przepraszam że tego zabrakło w pierwszym komentarzu. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
Witam,
Dziękuje angellomichel387 za wspaniały konkurs.
Kerish Doctor to znakomity program do optymalizacji i konserwacji systemu Windows, jeden z najlepszych w swojej kategorii
jeśli nie najlepszy. Dla mnie absolutny top obok WiseCare. Bezpieczny w użytkowaniu.
Miałem kiedyś roczny klucz ale niestety skończyła się jego ważność, bardzo chętnie zaopiekowałbym się nowym :).
 
Ostatnia edycja:

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Hello,
The Kerish doctor program is very good in this category of program.
I recommend it to others.
Thank you to the organizers for the opportunity to participate in the competition of this program.
 

kakoj

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Wrzesień 2011
Posty
7
Reakcje/Polubienia
2
Dla początkujących i zaawansowanych. Obsługa intuicyjna. Żeby wszystkie "doctory" tak pracowały...
 

Trane

Świeżak
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
31
Reakcje/Polubienia
8
Używam tego programu od kilku lat w w wersji promocyjnej, nic nie zepsuł, a wiele razy pomógł. Polecam każdemu, a szansa na wygranie licencji na 3 lata warta wpisu w tym wątku. Właściwie zamierzałem go kupić, bo zasługuje na to, a wersja promocyjna skończyła mi się kilka miesięcy temu, no ale jak jest konkurs, to nie można przepuścić takiej okazji :)
 
Ostatnia edycja:

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Kerish Doctor zagościł na moim kompie już parę lat temu i od tego czasu skończyły się moje problemy porządkiem w moim systemie Windows .Kerish sam dba aby komp działał lekko, był czysty i zawsze zoptymalizowany a tym samym sprawny a bywało przedtem różnie.To super program. Jest konkurs a więc i ja się zgłaszam.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Mi wkrótce wygaśnie poprzednia trzyletnia licencja na ten program więc chętnie o niego zawalczę. Główną jego zaletą jest to że można go ustawić w tryb automatyczny (odpal i zapomnij). Mam bardzo dobre doświadczenia z tym programem - używam go od dobrych paru lat i nie zdarzyło się by coś mi namieszał. Dodatkową atrakcją jest szansa na 3-letnią licencję.
@angellomichel387 - dziękuję za konkurs
 
Ostatnia edycja:

josephine

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Czerwiec 2020
Posty
3996
Reakcje/Polubienia
22132
Thank you for the contest. In June, my license for this program expired. I am very satisfied with Kerish Doctor.

I
t’s a very good tool to speed up the computer and to ensure its safety from malware and other threats. Software keeps the Windows system running smoothly. At the same time, it also enhances the overall usage feature for the computer.


An additional bonus in this contest is a license for three years. Kerish Doctor is good like doctor Meredith Gray from Seattle Grace Hospital. Thank you again angellomichel387.
 
Do góry