KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2022

Dziękuje bardzo Angellomichel387 za fantastyczny konkurs, no i za licencję .
Miłego weekendu :) .
 
dzieki za licencje oraz za konkurs:piwek:suuper
 
@angellomichel387 - jeszcze raz bardzo dziękuję za konkurs oraz licencję. Gratulacje dla wszystkich szczęśliwców.
 
Many thanks for the contest and the license, @ angellomichel387. ... Is there an expiration date for all the licenses or will their time begin when the licenses are activated?
 
Jeśli można, to też chętnie wezmę udział. Sam używam innego programu do optymalizacji więc z przyjemnością potestuje Kerish Doctor, o którym można znaleźć wiele pozytywnych opinii (nie tylko na tym forum).
 
Jeden z lepszych,a może i NAJLEPSZY,programów tego typu.
Z całą pewnością polecam ten program,używam go od jakiegoś czasu i mnie naprawdę zaskoczył,A miło będzie wygrać licencje na trzy lata.No i najważniejsze dziękuję za konkurs.
 
Używam Kerish Doctor z wygranej ale kończy mi się licencja a chciałbym wygrać Kerish Doctor 2022, bo ten program jest świetny, wspaniale czyści i optymalizuje komputer, ma mnóstwo funkcji dostosowywania systemu do własnych potrzeb, skanowanie antywirusowe, aktualizacje programów i sterowników jak i Windows, oraz wiele więcej przydatnych funkcji. Poza tym nigdy niczego mi w systemie nie zepsuł.
Bardzo dziękuję @angellomichel387 za ten konkurs.
 
Witam. Mam pytanie, gdzie można zobaczyć listę wygranych w konkursie, bo jakoś nie mogę znaleźć. Z góry dzięki
 
Witam. Mam pytanie, gdzie można zobaczyć listę wygranych w konkursie, bo jakoś nie mogę znaleźć. Z góry dzięki
Nie ma takiej listy, licencje są rozsyłane na PW :)
 
Back
Do góry Bottom