Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes 3.0 Premium

Status
Zamknięty.

z.u.b.r

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Marzec 2015
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Re: Konkurs ! / Giveaway ! WYŚLIJ ODPOW Malwarebytes 3.0 Pre

Malwarebytes 3.0 Premium to program którego potrzebuje ponieważ stawiam bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Atutem Malwarebytes jest przede wszystkim zaawansowana ochrona systemu i aplikacji przed exploitami. Drugim mocnym punktem Malwarebytes jest ochrona przed ransomware. Malwarebytes 3.0 oferuje nawet czterokrotnie szybszy silnik skanujący, co robi wrażenie.
Dzięki za konkurs :guma
 
3

3e6-16hn

Thank you very much for organizing this wonderful giveaway. I would like to win a Malwarebytes license because its a very good product (plus its a lifetime license =b ). The new version makes Malwarebytes a complete protection because of its built in anti-ransomware and anti-exploit, unlike before we needed it to install individually. Hopefully, the upcoming future updates of this product will become more stable and bug free.
 
E

elefante

Malwarebytes 3.0 Premium chcę wygrać dlatego ze to dobre zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem. Dziękuję za świetny konkurs.Pozdrawiam
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway, angellomichel387. The new Malwarebytes Premium 3.0 is now an all inclusive application that detects and removes malware where even the best known anti-virus or anti-malware applications might fail. It monitors every process and stops malicious processes before they even start on the system. Furthermore, the proactive protection module keeps our system safe and secure with advanced heuristic scanning technology, being the next-gen security software that protects us from the most advanced (including zero-day) threats, al this making me eager to win such a good software. :hura :piwko :dziękuję
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Nic lepszego nie potrzeba jak się ma zainstalowany Malwarebytes 3.0 Premium. Swego czasu miałem starszą wersje na swoim kompie i dzięki niemu nie spotkały mnie jakieś kłopoty. Program godny poleceniu wszystkim którzy bezpieczeństwo swego sprzętu stawiają na pierwszym miejscu. Dzięki za konkurs.
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Program bardzo skuteczny a zarazem niezwykle lekki. Od wersji 3 premium może służyć jako pełnoprawny antywirus wykrywający "nieproszonych gości" w czasie rzeczywistym. Wielkie dzięki za organizację świetnego konkursu :dziękuję
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Używałem MBAM 2. Kilka razy mnie uratował.
Chciałbym wygrać Malwarebytes 3 ponieważ ma łączy w sobie
funkcjonalnoc starej wesji i anti-ransom/anti-exploit
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
MBAM jest skutecznym pakietem antimalware - co antywirus przepuści - to MBAM "zagryza". Program jest wyjątkowo skuteczny i przydatny - wersja Pro działa w tle i nie wymaga zaangażowania - wersja darmowa służy do skanu w razie podejrzenia infekcji, lub profilaktycznie do sprawdzania. Nie wymaga specjalnej wiedzy - i przy swojej pozornej prostocie jest niesamowicie skuteczny.
Posiadam MBAM 2 lifetime na 1 stanowisko i anti-exploit ważny do 4 stycznia na głównym kompie.
Na laptopie korzystam "ręcznie" z wersji free MBAM.
Biorę udział w konkursie, bo zgadzam się z opisaną opinią organizatora tego konkursu, "że jest znakomity i najlepszy".
Bardzo mnie też ciekawi ta nowa wersja "cztery w jednym" ...
Zdziwię się, jeśli do ukończenia konkursu nie weźmie w nim udziału co najmniej 100 chętnych.
Szanse na wygraną marne, ale program bardzo "lekki", znany i skuteczny.
Życzę szczęścia wszystkim uczestnikom konkursu. :piwko
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Program Malwarebytes Premium w wersji 3.0 zapewnia nam pełną ochronę komputera przed zagrozeniami – złosliwym oprogramowaniem, exploitami, ransomware oraz pozwala na ich usunięcie. Można go wykorzystać do skanowania na żądanie lub do ochrony sytemu w czasie rzeczywistym. Do tego konkurs to nie lada gratka - można wygrac licencję lifetime.
Dziękuję za organizację konkursu.
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Wspaniały konkurs na przełomowy program . Moc jaką posiada MBAM 3.0 jest naprawdę powalająca . Widzać że producent w szybkim tempie z wersji beta wyszedł do finałowego naprawdę potężnego programu do ochrony. Wersja lifetime to dodatkowy atut. Dlatego walczę tzn. biorę udział w losowaniu o ten zacny program, który służy mi już kilka lat. Wszystkim biorącym udział w konkursie - powodzenia :yahoo
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
uzywam tegoż programu od dosć dawna i jestem bardzo zadowolony z jego pracy nigdy nie było problemów z nim.
bardzo bym chciał dalej korzystac z nowej wersji tego softu i to w wersji Premium bo posiadam wersje Free .
jakos nie miałem szczescia wygrać starszej pełnej wersji to moze uda się wygrać nową.
była by to miła niespodzianka .Pozdrawiam i dziękuje za mozliwosc wygrania jej.
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway! Mlawarebytes is a well known anti-malware solution. I'm using the free version as my on-demand scanner. I would like to upgrade to the Premium version and use it as a real-time protection especially when there's all this ransomware lurking around.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Z uwagi że można go uważać jako pełnoprawny antywirus chętnie będę go używał.
Myślę że ma całkiem niezłą ochronę.
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
Używam wersji próbnej hacked edition , chciałbym przejść na jasną stronę mocy
Kiedyś wygrałem klucz który nie działa z nową wersją.
Pozdrowienia Malwarebytes:)
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Używałem starszej wersji do blokowania Anti-Malware w połączeniu z antywirusem.
Złego słowa nie mogę powiedzieć.Program spełniał swoje zadanie w 100%.
A teraz jeszcze szersza ochrona i nie potrzebny antywirus...
Dlatego chętnie przetestuję jego skuteczność.
Zgłaszam się do Konkursu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry