Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes 3.0 Premium

Status
Zamknięty.

numpayak

Świeżak
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
24
Reakcje/Polubienia
2
Malwarebytes is a excellent software to detect malwares which are missed by your antivirus it can run easily besides any antivirus program. Thanks
 

vorilhon

Świeżak
Dołączył
12 Lipiec 2013
Posty
37
Reakcje/Polubienia
0
Suuuper program! Wszystko wykryje, wszystko zlikwiduje, same plusy!!! Może teraz uda mi się wygrać, nigdy nie miałem szczęscia... :papież
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Malwarebytes wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie, spyware, robaki, trojany, adware itp. niepożądane śmieci, których nie usuwają nawet znane programy antywirusowe. Bardzo szybki, łatwy w użyciu, po prostu ustaw i zapomnij. Może zastąpić program antywirusowy lub może tez być uruchomiony wraz z innymi programami antywirusowym. Przejrzysty interfejs użytkownika, który jest intuicyjny dla każdego.
Używam teraz darmowej wersji i bardzo bym chciał aby uśmiechnęło się do mnie szczęście w tym konkursie.
Życzę szczęścia wszystkim uczestnikom konkursu i oczywiście i sobie.. :england
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
To chyba jedna z ostatnich szans na zdobycie dożywotniej licencji do Malwarebytes. W najnowszej wersji połączyli prawie wszystkie swoje produkty w jeden. Do ochrony przed pospolitymi szkodnikami dodali anty-exploit i anty-ransomware. Kto wie co jeszcze dodadzą w niedalekiej przyszłości, bo kryminaliści nie śpią, tylko ciągle knują jakieś nowe badziewie. Zainstalowałem Malwarebytes 3.0 Premium na laptopie i na razie zero problemów, współpracuje z AppGuard bez żadnego zgrzytu. Chętnie dodam go na laptopie dziewczyny. Wiem że dawniej były problemy z Kasprem, ale teraz go nie widać w znanych problemach. Co mnie bardzo cieszy, bo na tym laptopie gości właśnie KIS 2017. Dzięki za konkurs! :piwko
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Serdeczne podziękowania za organizacje konkursu! :hi Chciałbym wygrać Malwarebytes 3.0 Premium, bo to nowa odsłona znakomitego programu. Klasyczne antywirusy przestają mieć znaczenie. Nowe zagrożenia wymagają nowych rozwiązań. Takim jest Malwarebytes 3.0 Premium. Kompleksowe i nowoczesne zabezpieczenie systemu to jest to! :ok
Pozdrawiam i życzę wygranej
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1636
Reakcje/Polubienia
3953
Dziękuje za możliwość udziału w konkursie . Dlaczego chciałbym wygrać MBAM ....bo to najlepszy program jest ;) .
A serio , poprzednia wersja stale gościła na moim kompie , niestety tylko w wersji free . A wersja 3 jak wiemy oferuje
dużo , duuuużo więcej niż 2-ka , tak wszechstronnej i kompleksowej ochrony nie zapewnia chyba żaden program ....
a gdyby jeszcze dodali zaporę z hipsem :D , pomarzyć można . No i licka dożywotnia :) .
 

pipo77

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Luty 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Ochrona przed złośliwymi stronami,oprogramowaniem i programami szpiegującymi.Super sprawa i super konkurs.Dzięki
 
E

eufrasiox

Malwarebytes has high detection rate
Now it seems that the new version 3.0
Is an integral security solution
It is no longer a second scanner
Is a complete antivirus
I would like to try it
thanks for the giveaway
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Witam od dawna marzy mi się licencja lifetime na ten super program.Piszę ten post w dniu moich urodzin ,może
przyniesie mi to szczęście i zostanę wylosowany.Dzięki za super konkurs.
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
the reason I want it is because the premium version offers realtime protection, I envied my friend has a pro version of a lifetime and unfortunately I was late to buy, this opportunity might not be repeated to have a very good application for protection from malware
thank you for making this giveaway
 

Słoń ze skrzydłami

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
1
Malwarebytes 3.0 Premium - complete anti-malware program that uses the latest technology, which allows you to quickly detect and remove any malware. Malwarebytes develops excellent antivirus programs that really work. Over many years of use, it has established itself only on the positive side, and the most important feature is that it detects and removes viruses, etc., that other software (anti-virus) can not handle (do not see them in the system). I'd like to poluchil great program - Malwarebytes 3.0 Premium, for my PC (not picked up what some malicious software).
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Witam uważam że Malwarebytes to super program ma wszystko co potrzeba do ochrony naszego komputera do tej pory tylko używałem skanera,i uważam że jest świetny bardzo chętnie poznam wszystkie możliwości tego programu
pozdrawiam
 

szpon5

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Wrzesień 2015
Posty
8
Reakcje/Polubienia
1
Dziękuję bardzo za konkurs. Chciałbym wygrać ten znakomity program, gdyż już wiele lat z niego korzystam i uważam, że jest jednym z najlepszych w swojej klasie. A do tego teraz jeszcze trzecia wersja ma już całkiem zastępować antywirusy i ogólnie być dużo lepsza. To tylko jeszcze bardziej napędza Mnie do korzystania z Malwarebytes i moje zaufanie do niego zwiększa się :). Jeszcze raz wielkie dzięki za konkurs :)
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dzięki angellomichel387 za konkurs! :dziękuję
To niezwykła gratka dla użytkownika komputera w dzisiejszych czasach. Malwarebytes 3.0 Premium potrafi zapewnić ochronę blokując oprogramowanie ransomware. Także wykrywa i usuwa zagrożenia chroniących przed złośliwym oprogramowaniem, programami szpiegującymi i rootkitami i robi to w czasie rzeczywistym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry