Konkurs ! / Giveaway ! - Total Commander

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
438
Tak, rzadko, są konkursy z takich legendarnych programów. Myślę, że teraz opisać plusy Total Commander nie ma sensu. Prawie każdy użytkownik komputera wie, program i pół z nich ten czy inny sposób z nim pracowali. Próbowałem go w pracy, ale nie było możliwości, aby kupić. Teraz nie mogę przegapić okazji na zdobycie klucza licencyjnego.
Proszę trzymaj mnie w głowie.
Najlepiej.
 

pawlo1

Świeżak
Dołączył
30 Styczeń 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Total Commander to bardzo dobry menedżer plików, jeden z najlepszych na rynku. Bardzo ułatwia pracę z plikami i bardzo przydałaby się licencja na ten zacny program :)
 

dczerwo

Wygadany
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
4
Total Commander to kultowy menadżer plików. I już dlatego warto byłoby go mieć. Moją przygodę z komputerem zacząłem w czasach DOSa i pierwowzór TC był podstawowym narzędziem, którego używałem. Obecnie staram się korzystać z legalnych programów, więc TC poszedł w odstawkę :(. Jednak licencja na ten produkt, pozwoliłaby mu znów zawitać w "progi" mojego komputera :)
 
A

Anonymous

Bardzo chciałabym wygrać Total Commander, a wytłumaczenie dlaczego chciałabym go wygrać jest bardzo proste, Total Commander to zdecydowanie najlepszy Menedżer Plików, jeżeli choć raz miało się z nim styczność to bardzo ciężko jest się od niego odzwyczaić i wrócić do systemowego eksploratora windows.
 
A

Anonymous

Posługuję się rozbudowaną wersją - Total Commander Ultima Prime, która chociaż udostępniona jest na zasadach freeware, to jednakże sam szkielet - Total Commander - jest programem typu shareware.
Licencja pozwoliłaby mi sformalizować status posiadania tego programu.
Pozdrowienia dla grzesiek1920 z podziękowaniami za konkurs.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Nic już mnie nie dziwi - grzesiek1920 Ty masz chyba "konszachty z samym diabłem" ...
Kolejny "mega-konkurs" ... :dziękuję
Najlepszy menedżer plików jaki znam. A tu proszę - konkursik ...
Może jednak będzie koniec świata, bo nie wyobrażam sobie nawet, że "trafię" coś takiego "pod choinkę" ...
No cóż - mówią, że trzeba spełniać swoje marzenia, więc choć szanse nikłe - "staję do konkursu".
/Choć ten "koniec świata" chyba ma większe szanse .../ :scratch
Dzięki grzesiek1920. :dziękuję
Powodzenia życzę innym uczestnikom.
To prawdziwie "świąteczna gratka", choć wynik dopiero w styczniu ... :ok
 
V

vhick

I want a license of Total Commander because its a efficient file manager that will rubost my productivity, specially I'm a lame person and my files is scattered all over the place :D

Thank you for the giveaway!
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Rzeczywiście świetny soft na gwiazdkę. Licencje na Total Commander są wieczne i bardzo bym chciał o jedną z nich powalczyć.
 

K2o

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
213
Reakcje/Polubienia
1
Również uważam, że Total Commander jest bardzo dobrym menedżerem plików, dlatego też biorę udział w tym konkursie.
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Witam i z góry chciałbym podziękować za kolejny konkurs. O programie tym nie ma co się wiele rozpisywać, gdyż jest to świetny manager plików oraz bardzo funkcjonalny. Zgłaszam się do konkursu, fajny byłby prezent pod choinkę.
 

stasiupl

Wygadany
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
51
Reakcje/Polubienia
2
Nie ma co się rozpisywać jest najlepszym programem w tej kategori programów i dlatego chciałbym go wygrać.Duże podziękowania za zorganizowanie konkursu.
 

JerzyR

Świeżak
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
27
Reakcje/Polubienia
0
Od dawna używam Total Commandera (wcześniej windows commandera) - można sprawdzić, że jestem legalnym użytkownikiem (nr lic. 43976). Uważam, że jest to super rewelacyjny program. Moja żona też tak uważa, ale jeszcze nie ma licencji. Więc chętnie bym dla niej wygrał.
 

tedii

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Lipiec 2010
Posty
235
Reakcje/Polubienia
5
Co tu dużo pisać - najlepszy menedżer plików na rynku. Testowałem różne tego typu programy:
- nc5
- XYPlorer
- Directory Opus
- xplorer2
każdy z nich ma swoje zalety ale moim zdaniem Total Commander od lat jest numerem 1. Ułatwia codzienną pracę na plikach, ma wbudowanego klienta FTP, jest bardzo intuicyjny i jego wygląd od lat się nie zmienia.

Dziękuję za zorganizowanie konkursu chętnie wezmę w nim udział.

:england tedii
 

noname152

Świeżak
Dołączył
7 Grudnia 2012
Posty
25
Reakcje/Polubienia
0
tak jak napisali użytkownicy Total Commander to najlepszy menedżer plików na rynku. Bardzo chciałbym wygrać legalny klucz
 
Do góry