Konkurs ! / Giveaway ! - Total Commander

symeonos

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Nieczęsto biorę udział w konkursach, startuję do naprawdę wartościowych aplikacji. Jest to moje 3 podejście do TC. O total commanderze już chyba powiedziano wszysko. Dla mnie jedna z podstawowych aplikacji na kompie.
 

uph

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
121
Reakcje/Polubienia
0
Chcę wygrać Total Commander ponieważ jest to najlepszy menager plików. To program doskonały, legenda a ten konkurs jest świetną okazją aby zdobyć tak wspaniały program jak Total Commander.
 

lanzone

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
149
Reakcje/Polubienia
0
Co tu dużo pisać, program klasyka, i zapewne marzenie każdego. Jest podstawą pakietu Total Commander Ultima Prime który jest prawdziwym i prawie samowystarczalnym kombajnem. Jak najbardziej zgłaszam chęć udziału. :)
 

terieron

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
227
Reakcje/Polubienia
7
Powielanie zachwytów nad tym mistrzem w zarządzaniu plikami nie ma sensu. Bo jest po prostu bezkonkurencyjny a większość z konkurentów jest w mniejszym lub większym stopniu-jego klonem.
To jednocześnie rekordzista pod względem ilości i rzadkości występowania jako nagroda w konkursach i giveaway.
Tym bardziej dziękuję za konkurs trzymając kciuki za siebie i wszystkich chętnych jego zdobycia.amen
Pozdrawiam :suuper
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2085
Reakcje/Polubienia
320
Miasto
Nagykutas
Nic nie sensownego w kwestii tego softu napisać nie można, więc po prostu go potrzebuję. :klawik.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13236
Reakcje/Polubienia
44737
No cóż najlepszy menager plików , dlatego biorę udział w konkursie ,może tym razem się uda :jezyk
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Witam,
dziękuję ogromnie za szansę wygrania licencji tego legendarnego już programu! Grzechem byłoby jej nie wykorzystać. Total Commander to najlepszy menager plików z jakiego miałam okazję korzystać, jednak by móc go docenić, trzeba poświęcić trochę czasu, aby poznać jego ogromne możliwości (przesiadka z windowsowego explorera jest na początku trudna). Jest to program stworzony dla osób, które lubią mieć swój komputer pod kontrolą i doceniają logikę oraz możliwości konfiguracyjne tego typu programów. Naprawdę potrzebuję TC! Dlatego dołączam do konkursu i mam wielką nadzieje na wygraną (zwłaszcza, ze to forum jest dla mnie szczęśliwe - wygrałam tu już wiele wspaniałych programów :D )
Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam :dziękuję
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Pierwszy menadżer z jakim się zapoznałem. Urzekł mnie możliwościami, bardzo ułatwia pracę na PC.
Polecam tego typu programy wszystkim użytkownikom. Funkcjonalność i prostota to jego zasadnicze cechy.
Wspaniały zamiennik dla Eksploatatora Windows :klawik.
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Świetny i bardzo przydatny program, z przyjemnością przejmę. Dzięki za konkurs z tak zacnym softem :ok
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Najlepszy menadżer plików. Prosty wręcz nie dzisiejszy interfejs, który łatwo możemy skonfigurować wedle własnego uznania (np. dodać przyciski, z których najczęściej będziemy korzystać) dodatkowym plusem są wtyczki dzięki którym program staje się jeszcze bardziej funkcjonalny (każdy znajdzie coś dla siebie). Po pewnym czasie obsługa programu staje się intuicyjna. Dodatkową zaletą programu jest licencja dzięki której program kupujemy tylko raz i do końca świata cieszymy się jego przyszłymi wersjami. Pewnie nie jeden z użytkowników chciałby wreszcie ubić ten nag screen darmową licencją - wygraną w takim konkursie jak ten :)
 

brodi

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Czerwiec 2010
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Co tu pisać, TC to w zasadzie windowsowe gui :]
Po co komu explorer (czyli domyślny shell windowsa ) skoro mamy niezastąpiony TC.
Jedyne co mnie boli to wolne kasowanie plików.

Z góry składam gratulacje zwycięzcom :piwko
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Genialny program, pierwszy jaki instaluję po postawieniu systemu. Próbowałem różnych darmowych commanderów jak free, Unreal, Nexus itp. zawsze jednak wracam do Totala (wcześniej Windows). Nie wyobrażam sobie pracy bez niego na Windowsie.
Życzę powodzenia w losowaniu wszystkim, którzy biorą udział w konkursie. Nagrody naprawdę przednie :)
 

czekolada

Świeżak
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Pierwszy wśród Commanderów. Można mieć Nierealny lub Podwójny menadźer plików, ale król jest jeden. Mam już dość wyboru 1,2,3 i mam nadzieję, że się uda zdobyć licencję. Dzięki za konkurs.
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
Znakomity menadżer plików, posiadający ogromne możliwości i mase przydatnych funkcji, które dodatkowo możemy rozszerzać dzięki licznym wtyczkom, początkowo może wydawać się troszkę trudny w użytkowaniu ale jak już opanujemy jego obsługę i przede wszystkim skróty klawiszowe to nie wyobrażamy sobie pracy bez tego programu :)
Coś, co po prostu trzeba mieć a jak jest taka okazja to grzech nie spróbować ;)
Dzięki Grzesiek za konkurs, mam nadzieję, że jeszcze zdążyłem ;)
 
Do góry