Konkurs !/ Giveaway ! - WinRAR 4.20

antbil007 napisał:
antbil007 napisał:
Mam pewną propozycję dla autorów konkursów. Może by uprzedzić uczestników, żeby wszelkie "zapożyczenia", a mówiąc dosadnie zrzynki były przez nich obowiązkowo oznaczane jako cytaty. Przy niektórych wypowiedziach program antyplagiat zaczerwieniłby się od pracy, a de facto powinien autor, i to ze wstydu.
Rozumiem pożądanie wygrania konkursu, zdobycia darmowej licencji, ale żywcem skopiowane wypowiedzi (chodzi mi tutaj o przydługawą wypowiedź zerżniętą z internetu w obcym języku), które niby mają sensownie uzasadnić chęć wygrania konkursu, moim zdaniem stanowią pewnego rodzaju wypaczenie. Autor może nie przypuszczał, że ktoś jest w stanie lub może mieć ochotę sprawdzić "niepowtarzalność" jego wypowiedzi. Dla mnie jest to smutne, ale dopuszczam też inne zdanie, że np. wszystko jest OK, i że cwaniaczki mogą być górą.
Dla mnie bardziej przekonywujące jest jedno zdanie uzasadniające, że ktoś bardzo pragnie wygrać.
 
Słowem wstępu, dzięki za kolejny konkurs. :piwko Chciałbym wygrać licencję na WinRara, ponieważ w mojej ocenie jest to najlepszy program do kompresji i archiwizacji, program legenda :szef Używam go od lat i nie uznaję innego programu. 2 ważną kwestia jest to,że lepiej posiadać legalną wersję niż używać pirata dlatego chciałbym wygrać :pala Mam cichą nadzieję,że mi się poszczęści . Powodzenia dla reszty :piwko
 
antbil007 napisał:
Mam pewną propozycję dla autorów konkursów. Może by uprzedzić uczestników, żeby wszelkie "zapożyczenia", a mówiąc dosadnie zrzynki były przez nich obowiązkowo oznaczane jako cytaty. Przy niektórych wypowiedziach program antyplagiat zaczerwieniłby się od pracy, a de facto powinien autor, i to ze wstydu.
Rozumiem pożądanie wygrania konkursu, zdobycia darmowej licencji, ale żywcem skopiowane wypowiedzi (chodzi mi tutaj o przydługawą wypowiedź zerżniętą z internetu w obcym języku), które niby mają sensownie uzasadnić chęć wygrania konkursu, moim zdaniem stanowią pewnego rodzaju wypaczenie. Autor może nie przypuszczał, że ktoś jest w stanie lub może mieć ochotę sprawdzić "niepowtarzalność" jego wypowiedzi. Dla mnie jest to smutne, ale dopuszczam też inne zdanie, że np. wszystko jest OK, i że cwaniaczki mogą być górą.
Dla mnie bardziej przekonywujące jest jedno zdanie uzasadniające, że ktoś bardzo pragnie wygrać.
Zobaczy lepiej kto jest autorem tego opisu który jest według Ciebie zerżnięty :k...... A potem ładnie przeproś autora za wyssane z palca oskarżenia :jezyk
 
WinRAR to w tej chwili najlepszy archiwizer na rynku. Posiada wiele unikalnych funkcji i świetny moduł SFX. Jest niezastąpiony przy wielu operacjach.
 
Chciałbym mieć pełną wersję Winrar dlatego, że często tworzę archiwa i modyfikuję je a Winrar posiada opcje dodawania plików do już istniejącego archiwum, poza tym uważam, że jest to najlepszy program do pakowania i rozpakowywania archiwów a format Rar, ze względu na swoje możliwości najbardziej mi pasuje. :ok
 
Bardzo żadko biorę udział w konkursach. Nigdy bowiem nie wiem czy naprawdę można coś wygrać. Chciałbym wygrać program WinRar, gdyż uważam, że jest on bardzo dobrym programem do kompresji danych a nie stać mnie niestety na to aby zakupić go w sklepie ponieważ jestem osobą poszukującą pracy. Liczę na licencję. Pozdrawiam Grzegorz
 
WinRAR - to dla mnie historia która sięga do początków mojej edukacji komputerowej - to ta "pierwsza" która zapoznała mnie ze światem "pakerów". Niestety moja pierwsza miłość nigdy nie doczekała się na legalizację związku z uwagi na cenę.
Polecam ten program wszystkim do testów. Zalety - szybko i dokładnie "pakuje", całkiem przyjemny dla oka wygląd, wiele metod pakowania. Po prostu - niezły.
Polecam i pozdrawiam - Piotr :francuz
 
Chciałbym mieć legalnego winrara.Używałem innych darmowych programów ,lecz zdarzały się problemy z rozpakowaniem plików.Może będę miał szczęście i sierotka marysia wylosuje mnie.
 
Program ten jest uznawany za jeden z najlepszych kompresorów. Nie ukrywam, że miałem już go na swoim komputerze i byłem bardzo zadowolony z jego działania i mnogości funkcji. Teraz używam darmowego odpowiednika, ale to nie jest to. Tak więc dzięki Wam jest szansa abym znowu mógł stać się szczęśliwym posiadaczem tego programu. :)
 
Tak jak cały świat obecnie używam "chińszczyzny"..hmm myślę, że czas zarzucic tą modę i wrócić na europejskie podwórko. Dlatego chętnie zamienię 'chińczyka' Haozip na coś bliższego naszej granicy; winrar zdecydowanie by w tym mi pomógł. Wielokrotnie używałem tego programu niestety wersję testową trzeba było szybko odinstalować dlatego liczę, iż to mi uda się wygrać licencję na ten program z logo "ściśniętych paskiem książeczek"...sztuk cztery;) Pozdrawiam
Janusz
 
Bar-dzo za-leży mi na wyg-rariu licencji win-rara ponieważ jest to doskonały program do winrarowania!!! Każdy użytkownik komputera ma czasem potrzebę zwinrarować cosik, ja też, a już zupełnie mnie męczy to sevenzipowanie i sevenzipowanie :ireful . Rarnąłbym coś! :pala

No i dlatego właśnie!!! :francuz

Pozdro!
 
Leszek napisał:
Nie ukrywam, że miałem już go na swoim komputerze. :)

Leszek, przypuszczaliśmy, że to miało miejsce, ale to dobrze, że się przyznałeś! :klawik.
 
Dark napisał:
i i może tym razem mi się poszczęści bo jeszcze nic nie wygrałem

ja to bym na zmiane nie liczył - dotychczasowe wyroki losu wyraźnie wskazują, że nie. :szydera






















Just Kidding!

Życzę wyraranej! :piwko

pozdro!
 
UI WinRARa to powód, dla którego chciałbym wygrać licencję w tym konkursie. 7zip niestety jak dla mnie jest ciut minimalistyczny - spartański. Myślę, że wygląd to cecha prócz funkcjonalności, którą powinien posiadać każdy dobry program! Dziękuję za konkurs, pozdrawiam :)
 
Back
Do góry Bottom