Konkurs !/ Giveaway ! - WinRAR 4.20

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Kiedyś można było go kupić po bardzo okaznonalnej cenie, ale to wówczas dla mnie był zły czas, teraz bym go chętnie w takiej dobrej cenie kupił, lub wygrał w tym doskonałym konkursie.
Program ten jest dla mnie bardzo uniwersalny i użyteczny - polecam wszystkim, sam obecnie używam starszej wersji (legalnej).
 

fizykg

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
WinRAR to niedoscigniony wzor dla programow archiwizujacych. Uzywalem wersji shareware z ktorej bylem bardzo zadowolony. Szybkosc kompresji, wszechstronnosc w obsludze formatow to cechy przez ktore bylbym szczesliwy gdyby udalo mi sie zdobyc pelna wersje.
 

pawlo1

Świeżak
Dołączył
30 Styczeń 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
WinRAR to jeden z najlepszych archiwizerów na rynku i byłoby bardzo fajnie gdyby zagościł w moim systemie :)

Mam nadzieję, że ty razem szczęście dopisze :)

Pozdrawiam.
 

arturpe

Świeżak
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
19
Reakcje/Polubienia
0
WinRAR to legenda, pewnie jeden z najczęściej pobieranych, choć niestety już nie kupowanych programów wśród użytkowników PC. Wygodny interface, dobre algorytmy, intuicyjność... Szkoda tylko, że ma tak poważnych darmowych rywali. Niemniej, jeżeli wygram, zamienię z chęcią mojego aktualnego pakera na WinRARa.
 

Marik

Świeżak
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
35
Reakcje/Polubienia
12
Dlaczego chciałbym wygrać licencję?
Ano dlatego, że nie wyobrażam sobie systemu bez tego programu.
Posiadam wprawdzie licencję na wersją 3.80, lecz upgrade do nowszej wersji byłby mile widziany :D
Program jest absolutnie niezastąpiony, najbardziej potrzebny i pożądany i mimo że są inne, darmowe to WinRAR bije je wszystkie na głowę a raczej na szybkość działania, stopień kompresji, funkcjonalność, interfejs...
Jeśli ktoś twierdzi inaczej to zapytam, parafrazując kwestię z jednego z polskich filmów, "co wy wiecie o kompresowaniu?"
 

juh

Świeżak
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
36
Reakcje/Polubienia
0
Wygrać chciałbym ponieważ to program którego najbardziej pożądam a ciągle inne wydatki nie pozwalają mi go kupić. Odkładam sobie ale ciągle nie starcza.
 

sebt

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym wygrać licencję, gdyż (jak dobrze wiecie) format rar jest chyba najpopularniejszy, a że lubię czasem coś ściągnąć :D , to właśnie WinRAR najszybciej radzi sobie z takimi plikami. Świetnie wykorzystuje wielordzeniowość, no i jest bardzo lekki dla systemu. Nie ma godnego przeciwnika, 7zip to nie to samo.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Dzięki za kolejny konkurs i świetny soft jakim jest WinRAR 4.20 !
Hm co tu można powiedzieć jest to jedna z najlepszych aplikacji tego typu na świecie jeżeli chodzi o programy do kompresji plików , obsługuje własny format RAR oraz najbardziej popularny ZIP jest uniwersalny .
To co istotne jest dość prosty w obsłudze nawet dla laika i komunikuje się z użytkownikiem w naszym rodzimym języku .
I jeszcze ciekawostka potrafi obsłużyć archiwum o wielkości sięgającej ponad 8 mld gigabajtów !
Aktualnie mam program PowerArchiver 2011 w wersji Standart , w sumie nie jest zły ale fajnie byłoby mięć nowego WinRARA 4.20 .

Proszę zatem i mnie brać pod uwagę w walce o ten znakomity program :dziękuję
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
WinRar jest jedynym kompresorem plików na jaki poluję od dwóch lat we wszelakich "konkursidłach"
Myślę że superlatywy zostały już dosadnie wymienione w tym wątku. Mogę tylko dodać że jest to pierwszy archiwizer od którego prawie każdy zaczynał, w tym również i ja.
Po okresie testowym rozstałem się z nim na rzecz darmowego 7-zip.
Pojawiła się promocja na WinRar-a z czego się bardzo ucieszyłem, jednak obowiązuje na wersję 4.20
więc temat konkurów z licencjami LT pozostaje nadal otwarty.
Dzięki wielkie za możliwość wzięcia po raz xx udziału w konkursie na ten program.
Życzę wszystkim powodzenia :ok
Wielu chętnych więc "sząse marne"
-aaaale "Każdy szczęściu dopomoże, każdy wygrać przecież może" :ok
 

Szuri21

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
101
Reakcje/Polubienia
0
Wielkie dzięki za wspaniały konkurs. Dlaczego chciałbym wygrać? Sprawa jest prosta. Istnieje naprawdę wiele darmowych i dobrych narzędzi służących do pakowania, ale lider jest tylko jeden i jest to WinRar. Niestety, pomimo, że 7-zip jest naprawdę dobry, to nie jest on wstanie zastąpić WinRara. Trzeba sobie powiedzieć wprost, że jedyny rozsądny wybór programu do operacji na plikach .rar to właśnie WinRar :) Zresztą żadnej tu filozofii nie ma. Niestety dzisiaj spóźniłem się na promocję tak więc nadal poluję na ten świetny programik. Jest to moja reaktywacja na PZD i postanowiłem pomóc szczęściu i wziąć udział, mając na uwadze, że fakt, że tutaj naprawdę można wygrać! Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki za konkursik.
 

arg

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Wrzesień 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
I'd like to win a license because Winrar is one of the applications I use the most but I'm using a very old (by now, insecure) version I got as a giveaway several years ago and I can't afford paying for a new one
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
WinRAR 4.20 to najlepszy paker i rozpaker dlateg chcę dołączyć do konkursu zamykajac powoli listę chętnych na ten program.
Powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu !! !! :dziękuję
 

radj

Świeżak
Dołączył
28 Styczeń 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Obecnie korzystam z leciwej już wersji WinRar która była dostępna kiedyś na tym portalu.
Paker jest dla mnie idealny, prosty i niezawodny, na tyle dobry że nie szukam innego zamiennika.
Jak do tej pory jeszcze nic nie wygrałem na programyzadarmo.net.pl i pora wreszcie ten stan rzeczy zmienić:)
 

damien76

Wygadany
Dołączył
19 Sierpień 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
22
WinRAR makes compressing files easily and effectively not only just for compressing them, but they are useful also if you need to send many files, folders instead of just one big file. You can just compress all your files and folders into a single file and then can send it through email if the size permits. It is very light on system resources and even the installer is small! Context menu integration is nice plus the support for the popular compression formats is superb. Not only that the constant development of the product is great! Ability to make self-extracting archives + volumes is great. The recovery record is a valuable tool as they are good for the recovery of damaged archives. Supports data encryption using 128 bit password encryption is okay.

Using the Wizard is best and not cryptic like some compression tools. Splitting to several parts of an existing or created file is great as this is needed especially when sending compressed files via email. You can also do archiving in the background without affecting the system resources. The organization of passwords via a drop list is a nice touch and of course the report generation/printing is good as it is needed to keep information of what you do. This is a by far the best archiver/compression tool I have used and in comparison to WinZip the archives are much smaller!

This is a truly wonderful piece of tool that is a must for anyone who has to deal with a great amount of files in the office. Sad to say that this one isn't free though...I envy our office for having this great tool! A lot of copy-cats out there but having the original and not the clone is the best! Try having to contact support from the copy-cat WHAM!

Programs such as WinRAR is very important. Do consider me for this giveaway!

:)
 
Do góry