Konkurs !/ Giveaway ! - WinRAR 4.20

rriki60

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Witam.
Wielkie dzieki za zorganizowanie loterii na WinRar`a. Oczywiscie ze to jest najlepsze program tego typu, wedlug mojej opinii a znam sie na tym wybornie. :yahoo
Pozdrawiam :england
 
V

vhick

WinRAR is know for one of the best file archiver. It is fast in compressing and uncompressing any type of files. Its also been popular because RAR files is the one of the major archive file type to be user around the internet. It easy to use and support drag and drop files from other archive or programs.

Thanks for the giveaway!
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
No nareszcie może uda mi się wygrać WinRARa , bo jest po prostu najlepszy w swojej klasie programów do kompresji . Dlatego wielkie podziękowania dla organizatora konkursu i życzę sobie POWODZENIA
 

Adrian77

Świeżak
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
29
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki za zorganizowanie konkursu.
Chciałbym wygrać ten program, ponieważ dla mnie jest niezastąpiony. Posiada wiele opcji, których nie mają inne programy. Interfejs tego program jest intuicyjny.

Pozdrawiam
 

Nicolas78

Bardzo aktywny
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
132
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Warszawa
Wielkie dzięki dla organizatora za super konkurs.
WinRAR jest najlepszym programem w swojej klasie. Używam go od bardzo dawna, z powodu tego iż jest to program płatny próbowałem też innych wersji free, lecz żaden inny program nawet nie dorasta mu do pięt.
Cechy WinRara:
- szybkość
- elastyczność i intuicyjność obsługi
- duże możliwości konfiguracyjne
- wysoki stopień kompresji
- duża liczba obsługiwanych formatów plików.

Pozdrawiam wszystkich
and good luck ;)
 

lpaste

Świeżak
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki autorowi posta za zorganizowanie konkursu.
Legalna wersja to jest to bo na razie używam 7-zio.
Nie lubię wyskakujących okienek. A to przypominające o rejestracji mocno denerwuje, tak więc interesuje mnie tylko legalna wersja. Mam nadzieję, że uda się wygrać;)
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Obecnie używam programu 7zip jednakże WinRAR jest według mnie najlepszym programem do archiwizacji plików, pozwala na dodanie 10% danych naprawczych, wspiera szyfrowanie danych, wykorzystuje możliwości procesorów wielordzeniowych dzięki czemu pozwala na dobrą kompresję i w dodatku szybką. Jak wiemy kompresja polega na zmianie sposobu zapisu informacji w taki sposób, aby zmniejszyć redundancję i w związku z tym zmniejszyć objętość zbioru, nie zmieniając przenoszonych informacji.
Dziękuję za zorganizowanie konkursu i proszę o zapisanie mnie do konkursu.
 

SecurityVideoTest

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
355
Reakcje/Polubienia
0
Jako, że szczęścia mi sprzyja w wygrywaniu kompresorów, to nic innego mi nie pozostaje jak wziąć udział udział w tym konkursie. Obecnie używam PowerArchiver 2012, ale nie może się on równać z najlepszym obecnie na świecie programem, jakim jest WinRAR 4.20. Chciałbym go wygrać, ponieważ miałem z nim do czynienia i zrobił na mnie piorunujące wrażenie.
 

chandigarhfellow

Świeżak
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
very useful utility for everyone using pc , used to its old version , will try for its latest version. Can open many file formats and very high powered utility packed in small installer.thanks for the giveaway count me in for this.
 

JerzyR

Świeżak
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
27
Reakcje/Polubienia
0
Ja także uważam program Winrar za najlepszy paker. Mam nadzieję, że wygram licencję.
 

hist1410

Wygadany
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
94
Reakcje/Polubienia
15
Bardzo dziękuję za zorganizowanie konkursu i proszę o włączenie mnie do niego.

WinRar to pierwszy program, który bym instalował - po zainstalowaniu systemu, gdybym miał licencję.

Jest klasą, do którego inni dążą.
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
Chcialbym wygrac program WinRAR poniewaz uwazam, ze jest to bardzo udana aplikacja do obslugi archiwow bez ktorej nie wyobrazam sobie pracy na komputerze. Program nigdy nie stwarza zadnych problemow, nie wyrzuca bledow i dziala przy tym bardzo szybko.
Posiadam jego starsza wersje i wygranie licencji na wersje 4.20 byloby bardzo radosna informacja. Nawet gdy nie wygram, pozostane przy tym producencie gdyz tworzy wspanialy soft ktory satysfakcjonuje mnie w 100 % .
 

pawellab

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Pozdrawiam wszystkich użytkowników WINRARa, którzy, tak jak ja chcieliby wygrać licencję na ten doskonały program!!!
 
A

Anonymous

WinRAR is top notch a must have tool.
I have tried many of free replacements, but never found one that is so powerful and easy to use.
I really like the ability, to change toolbar and filetype icons and of course very good RAR compression ratio - compared to ZIP (but still 7zip is a little bit more better but not so popular).
I really would like to win WinRAR licence, since it is one of my favourite utilities.
Update:Thanks so much,no count me in ...
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Komentarze niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę przy losowaniu
 
Do góry