Konkurs! - Konto PREMIUM na 14 dni w serwisie Rapideo.pl

Status
Zamknięty.

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Osoba która na liście została wyróżniona kolorem niebieskim otrzyma kod pod warunkiem, że uda mi się taki kod jeszcze zdobyć.
Odpowiednia informacja zostanie umieszczona w tym temacie.
Tą osobą był:

Ponieważ udało mi się taki kod pozyskać również dla Ciebie, przekazuję go na PW. :)


alberto napisał:
Graf, a co z tym, co wyżej napisałeś??
Żadna z odpowiedzi nie była właściwa. Za dużo kombinacji... a gdyby nawet była podana ta właściwa, to i tak nie mógłbym jej uznać z powodu wymienienia przez jedną osobę więcej niż jednej możliwości.
Odpowiedź do momentu wysłania przeze mnie tego posta, była widoczna na stronie głównej. Wystarczyło będąc w tym czasie na forum zobaczyć jaka liczba jest po wysłaniu.
Liczbą tą była liczba 105404. Zera odpadają a powtarza się czwórka. Ponieważ dwa razy ta sama osoba nie mogła być wybrana, druga czwórka nie byłaby brana pod uwagę. Pozostałyby więc liczby 1, 5 i 4.

Proszę pamiętać o tym, że była to tylko zabawa jako tylko i wyłącznie mój ukłon w stronę zainteresowanych. :)


Wszelkie żale jakie tu ktoś kieruje pod moim lub innych adresem, proszę tradycyjnie już (podobno kiedyś tam pisano przede wszystkim) kierować do Przyjaciółki.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Jeżeli ktoś może, to niech zamknie ten temat.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Drogi kolego juhuhu proszę Cię żebyś nie wypisywał takich głupot, gdyż mogą one skutecznie zniechęcić do organizowania konkursów. Gdyby rzeczywiście było tak jak piszesz to nikt nie organizował by konkursów tylko rozdawał licencje i kody na pw - swoim znajomym rzecz jasna.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Ja nie mam żadnych oczekiwań - kupiłem sobie transfer za pomocą komputer świata - to taka sama promocja jak ta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry