Konkurs! - Konto PREMIUM na 14 dni w serwisie Rapideo.pl

Status
Zamknięty.

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Graf chyba jednak miał na myśli 105400, ponieważ wspomniał, że byłoby tylko 3 zwycięzców ;) Przy założeniu, że numer 9 byłby podwójnym szczęściarzem (i traktowany jako dwoje :dziwak) Tak czy inaczej ja w tej edycji nie biorę udziału, bo już wygrałem wcześniej licencję :)
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
artoor napisał:
Graf chyba jednak miał na myśli 105400, ponieważ wspomniał, że byłoby tylko 3 zwycięzców ;) Przy założeniu, że numer 9 byłby podwójnym szczęściarzem (i traktowany jako dwoje :dziwak) Tak czy inaczej ja w tej edycji nie biorę udziału, bo już wygrałem wcześniej licencję :)

Może i miał jedną na myśli, ale rozwiązania są 2, jeśli:
zera i powtarzające się liczby nie mogą być brane pod uwagę.

W przypadku 105399 odpadają 0,9,9, a zostaja 1,5,3
w drugim 105400 odpadają 0,0,0, zostają 1,5,4

:francuz
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
alberto napisał:
(...) W przypadku 105399 odpadają 0,9,9, a zostaja 1,5,3
w drugim 105400 odpadają 0,0,0, zostają 1,5,4

:francuz

W sumie słusznie kalkulujesz :scratch
Ja się gdzieś zapętliłem :zawsty
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Svvh30S.png


Ponieważ w dniu dzisiejszym nie udaje mi się nawiązać połączenia z serwisem random i otrzymuję komunikat taki jak na powyższym zrzucie ekranu, postanowiłem spośród pozostałych osób biorących udział w konkursie dokonać osobistego wyboru.

Żaden z kodów do serwisu Rapideo nie został mi podarowany ale są to moje kody które z racji tego, że bardzo rzadko korzystam z tego typu serwisów, po prostu udostępniam (oddaję) tutaj innym.

Nie reprezentuję również w jakiejkolwiek formie wspomnianego serwisu.

Oto lista pozostałych osób spośród tych które zgłosiły się w tym konkursie (według kolejności zgłoszeń) a nie zostały jeszcze wylosowane:

01. vorilhon
02. whitezombie
03. juhuhu
04. waldek111
05. piotr8989
06. rejestor
07. Śnieżynka
08. Siw-y
09. kaskader1968
10. jawy1962

Osoby które zostały na tej liście wyróżnione tekstem podkreślonym i kolorem zielonym, zostały wybrane przeze mnie jako te, które w dniu dzisiejszym otrzymają kody.

Osoba która na liście została wyróżniona kolorem niebieskim otrzyma kod pod warunkiem, że uda mi się taki kod jeszcze zdobyć.
Odpowiednia informacja zostanie umieszczona w tym temacie.

Mamy więc aż 20 osób spośród tych 27 zgłoszonych, które otrzymują kody.


graf napisał:
- ogłoszenie wyników (losowanie przez random) nastąpi nie wcześniej niż w dniu 30 kwietnia 2014
Co też w dniu dzisiejszym znalazło swoje finalne dopełnienie. :jezyk

Dziękuję tym wszystkim którzy wzięli udział w tej zabawie i potrafili się odpowiednio zachować.

:francuz
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
graf napisał:
Kolejny dzionek... :) ale tym razem, jest to dzionek szalonek. :jezyk
Postanowiłem odstąpić od tradycyjnej metody losowania, gdzie o wygranej decydowała kolejność na liście. Tym razem losowanie również się odbyło jednak o tym kto jest zwycięzcą z tej listy, decyduje nie kolejność ale taki drobny szczegół jak liczby mówiące o tym, ile jest wszystkich napisanych postów na forum w momencie losowania.

Oto jak wyglądało to w chwili losowania:

YwNkBr3.png


W chwili losowania zatem, liczba wszystkich postów składała się z sześciu cyfr (maksymalnie więc mogło być tylko sześciu zwycięzców) i była nią liczba 105396. W wyniku losowania, zwycięzcami zostały osoby zajmujące pozycje: 1, zero zostaje pominięte, 5, 3, 9, 6.
Tym samym i w dniu dzisiejszym mamy pięciu zwycięzców. :)


Gdyby losowanie odbyło się w tej chwili (kiedy to piszę), zwycięzców byłoby tylko trzech ponieważ zera i powtarzające się liczby nie mogą być brane pod uwagę. :jezyk


Dla osoby która jako pierwsza odgadnie i w tym temacie da odpowiedź jaka to liczba byłaby przyczyną takiego stanu rzeczy, mam jeden kod do konta premium na 14 dni bez losowania. Nie może to być jednak osoba, która już została wylosowana. :jezyk


Graf, a co z tym, co wyżej napisałeś??


Zaraz, zaraz... :scratch ale o czym to ja tu chciałem jeszcze napisać... :szydera

NdY6n7c.png

Kody prześlę na PW.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
ja też wiedziałem , że się nie uda i napisałem to już wcześniej.
kody i lepsze rzeczy są tylko dla znajomych.
 
A

Anonymous

juhuhu napisał:
ja też wiedziałem , że się nie uda i napisałem to już wcześniej.
kody i lepsze rzeczy są tylko dla znajomych.

A my napisaliśmy Ci już wcześniej, abyś przedstawił dowody (powtarzam, dowody, nie swoje przypuszczenia), a jeżeli takich nie masz, to przestań wreszcie wypisywać bzdury... Najpierw pisałeś, że "lepsze rzeczy" są dla ludzi z wysoką rangą, teraz uważasz, że są one "dla znajomych", co rusz dla kogoś innego...
Poza tym jeżeli uważasz, że są one "dla znajomych", to jak już tak sobie ubzdurałeś, to zamiast narzekać, powinieneś zacząć się udzielać na forum, bo znajomym nie staje się człowiek od tak o!

PS. Poza tym rzucanie na kogoś fałszywych oskarżeń jest karalne...

występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.).

W razie skazania za zniesławienie sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego (art. 212 § 3 k.k.).

Istnieją dwa kontratypy dla tego czynu zabronionego. Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213 § 1 k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu lub dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną.

nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu lub dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną.

Czy Twój zarzut na pewno jest prawdziwy?
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Ale ja już pisałem, że nikomu nic nie zarzucam , dla mnie to są tylko podejrzenia i jest to tylko i wyłącznie moje przekoanie wynikające z faktu takiego, że w większości konkurców wygrywają osoby o wysokich rangach tylko tyle i aż tyle, i automat do losowania akurat się popsuł i nie mógł wskazać wygranego. "Jest wiele poszlag" by tak sądzić i dobrze wiesz, że dowodów mieć nie mogę , ja nikogo nie oskarżam ja jedynie przedstawiam swoje przypuszczenia na podstawie faktu, że większość konkursów wygrywają osoby z rangami - szczególnie tych gdzie są wartościowe rzeczy.

Proszę nie wyjeżdzaj mi tu z kodeksami - mam prawo przedstawiać swoje zdanie i pisać co ja uważam , a czy to się wam podoba to oczywiści, że nie. Wkółko z uporem maniaka piszesz o oskarżaniu - a ja nigdy nie zarzuciłem ,że konkurs jest ustawiony tylko pisałem , że uważam, że nie wygram i, że rozda swoim znajomym . Oskarżenie mogło by być gdybym oskarżał kogoś o wykroczenie , a takiego oskarżenia nie mogę postawić , bo on ma prawo rozdać to co ma komu chce, ja jedynie mogę pisać, że mi się to nie podoba.

Czy Twój zarzut na pewno jest prawdziwy?

Waśnie teraz został potwierdzony, bo sam wybrał komu dał - więc wybrał osoby, które chciał , a nie dokonał losowania. Do czego miał prawo jak powiedziałem wcześniej. Czy mi się to podoba. Nie i dlatego napisałem swój komentarz.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
longinus napisał:
juhuhu napisał:
. "Jest wiele poszlag"
konkurców
Wkółko
Mam prośbę pisz po polskiemu :)
bo przy czytaniu Twoich postów kogoś może trafić szlag
żale, żalami ,ale proszę zwracać uwagę na pisownię :ok

Jeśli się zorientowałeś to celowo było pisane z błędami. Ale chyba raczej się nie zorientowałeś. Wiem , że z błędami bo się podkreśla jak się pisze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry