Konkurs! - Konto PREMIUM na 14 dni w serwisie Rapideo.pl

Status
Zamknięty.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25404
Miasto
Trololololo
juhuhu poluzuj rajtuzy i nie spinaj się tak, bo sam leciałeś na multikontach w pewnym konkursie i myślałeś że tego nie rozpoznam :szydera to raz, a dwa przedstaw jakieś konkretne dowody bo bez tego się tylko ośmieszasz a trzy to po co bierzesz udział w tym konkursie jak wcześniej pisałeś jakie to rapideo jest ble.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Juhuhu, nie należę do żadnej z tych grup a co najmniej kilka razy wygrałem w konkursach i to nie o jakieś błahostki ale programy typu winrar czy cfosspeed. Jeśli chodzi o rapideo to też raz wygrałem kod podwajający doładowanie, Tak więc nie rzucaj bezpodstawnych oskarzeń że konkursy są ustawione :ireful
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Panowie i Panie, zanim wybyłem na kilka godzin zdążyłem ten wpis zobaczyć i postanowiłem na niego nie odpisywać. Takie sytuacje (wpisy) się zdarzają wszędzie i trzeba się z tym liczyć. Pomyślałem, że szkoda czasu na komentarz z mojej strony. To samo radzę wszystkim pozostałym. Uznałem że lepiej jest pospamować sobie na Mini-Chacie z Sir PainKillerem lub drocząc się z Hornetem (widziałem że się stęsknił za mną i nawet tu przyszedł), niż tu podnosić sobie bez sensu ciśnienie.

Było/jest trochę czasu wolnego w ostatnich dniach po to żeby odpocząć, złapać trochę luzu i nabrać dystansu do różnych sytuacji które mają miejsce w życiu. Tak trudno o to na co dzień, kiedy się wchodzi w te tryby machiny zwanej życiem... :hippie i :gwizdek


Tak jak pisałem, konkurs trwa (jedzie) dalej...
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Kolejny dzień i kolejna osoba...

Bafo napisał:
Jestem zainteresowany konkursem.
Dzięki z gory :)
gFUKg5M.png


Bafo,
112800_th.gif

Wysyłam na PW.


Pamiętajmy że to jest tylko zabawa. :)

Następna osoba jutro... :jezyk
 

Bafo

Świeżak
Dołączył
12 Październik 2012
Posty
38
Reakcje/Polubienia
0
Dzieki ! graf, tak trzymac :)
Potwierdzam dostarczenie kodu :)
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
3FNCkjG.png


Orion,
gratulacje_201312292034-150x100-sc.jpg

-----------------------------------------------------

Do jutra... ;)
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Dziś, ponieważ jest już piątek :) i ponieważ jest to 25 :jezyk dzień miesiąca... pięć pierwszych osób z poniższej listy otrzymuje kody do konta premium w serwisie Rapideo.pl

OsUof3f.png

Wszystkim dziś wylosowanym składam moje skromne
TMnvVFu.png
:)
Kody prześlę na PW.


... i nie jest to ostatnie słowo w tym konkursie. :dziwak
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Potwierdzam odebranie kodu :dziękuję :yahoo :yahoo
jeszcze raz dzięki graf nie szalej !!
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Kolejny dzionek... :) ale tym razem, jest to dzionek szalonek. :jezyk
Postanowiłem odstąpić od tradycyjnej metody losowania, gdzie o wygranej decydowała kolejność na liście. Tym razem losowanie również się odbyło jednak o tym kto jest zwycięzcą z tej listy, decyduje nie kolejność ale taki drobny szczegół jak liczby mówiące o tym, ile jest wszystkich napisanych postów na forum w momencie losowania.

Oto jak wyglądało to w chwili losowania:

YwNkBr3.png


W chwili losowania zatem, liczba wszystkich postów składała się z sześciu cyfr (maksymalnie więc mogło być tylko sześciu zwycięzców) i była nią liczba 105396. W wyniku losowania, zwycięzcami zostały osoby zajmujące pozycje: 1, zero zostaje pominięte, 5, 3, 9, 6.
Tym samym i w dniu dzisiejszym mamy pięciu zwycięzców. :)


Gdyby losowanie odbyło się w tej chwili (kiedy to piszę), zwycięzców byłoby tylko trzech ponieważ zera i powtarzające się liczby nie mogą być brane pod uwagę. :jezyk


Dla osoby która jako pierwsza odgadnie i w tym temacie da odpowiedź jaka to liczba byłaby przyczyną takiego stanu rzeczy, mam jeden kod do konta premium na 14 dni bez losowania. Nie może to być jednak osoba, która już została wylosowana. :jezyk


Zaraz, zaraz... :scratch ale o czym to ja tu chciałem jeszcze napisać... :szydera

NdY6n7c.png

Kody prześlę na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry