Konkurs!! Malwarebytes Anti-Malware Premium

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Dzięki za konkurs tak wspaniałego programu.Liczę że znajdę się w pierwszej dziesiątce
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
Program Malwarebytes Anti-Malware jest rewelacyjny, również rewelacyjne jest podejście do wersji free i premium (wersja premium działa skanując komputer cały czas). Parę razu uratował mi skórę, kiedy traciłem pomysły co jest nie tak z systemem - zawsze (TAK ZAWSZE) okazywało się, że siedzi tam sobie jakiś śmieć, a dzięki Malwarebytes Anti-Malware problem znikał (u zabrzmiało jak reklama proszku do prania - jednak Malwarebytes Anti-Malware to nie jest zwykły proszek :yahoo )
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

Malwarebytes Anti-Malware Premium gives real-time protection against a wide range of malware threats, such as viruses, rootkits, trojans and other online dangers.
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Malwarebytes Anti-Malware Premium, to wspaniały program, zawsze go mam, ale wersji darmowej.
Startuję w konkursie , może szczęście mi się przytrafi.
Bez Malwarebytes Anti-Malware jeszcze nigdy nie miałam komputera i znajomym zawsze polecam.
 

Bronksiak

Wygadany
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
61
Reakcje/Polubienia
3
Chciałbym wygrać Malwarebytes Anti-Malware Premium , bo zależy mi na dobrym programie do sprzątania "śmieci" z komputera. Jest to program o uznanej renomie i gwarancji , że nie zostaną pousuwane ważne i potrzebne rzeczy z komputera czego nie można powiedzieć o innych programach tego typu.
 

Umesh

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Malwarebytes Anti-Malware provide malicious website blocking, real-time protection, heuristic detection, malwarebytes anti-rootkit and lots of good features to protect my pc.
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
Malwarebytes Antmalware Premium is the best second opinion antimalware security software there is. Second to none. Has improved a lot and less false positives now. Realtime protection and the anti-Rootkit tooling as well as its so-called Chameleon feature. The former fixes some of the more malicious (and dangerous) forms of malware that embed themselves deeply into the operating system; the latter adapts to a system that might be crippled by an attack and performs what's called a "brute-force startup" so that it can perform a scan and effect repairs. Count me in for this chance to win a license :)

--

Malwarebytes Antmalware Premium jest najlepszy Druga opinia antimalware zabezpieczenie oprogramowanie jest. Niepodważalna. Poprawiła dużo i mniej fałszywych alarmów. Ochrony w czasie rzeczywistym i anty Rootkit narzędzi, a także jego tak zwane cecha kameleon. Były kłopoty, niektóre z bardziej złośliwy (i niebezpieczne) form złośliwego oprogramowania, które osadzić się głęboko w systemie operacyjnym; te ostatnie dostosowuje się do systemu, który może być sparaliżowana przez atak i wykonuje to, co nazywa "starcie brute-force", tak, że można wykonać skanowanie i naprawy. Rachować mi pod kątem ten zaryzykować wobec zyskać pewien upoważnić :)
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Do niedawna nie używałem tego typu programów a jedynie zestawy antywirusowe.
Od jakiegoś czasu korzystam z Watchdog Anti-Malware który był w promocji na PZD, jest to wersja 1 roczna
a ja chciałbym nie stresować się szukaniem kolejnej promocji pod koniec obecnej.
Zaletą Malwarebytes Anti-Malware w wersji Premium jest to że program działa w tle,
poza tym program od Malwarebytes nie gryzie się z oprogramowaniem antywirusowym i bez problemu
można używać obu.
Wersja Lifetime bardzo zachęca do wzięcia udziału w konkursie.
Dzięki za możliwość wygrania tak zacnego softu :dziękuję
 
A

Anonymous

Witam,dziękuję Ci Archaniele za następny wspaniały konkurs.Malwarebytes mimo że nie jest w branży od kilkunastu lat,wyrobiło sobie legendarną opinię głównie przez wyjątkową skuteczność,innowacyjność i wydanie darmowej wersji swojego produktu którego śmiem twierdzić używa kilka milionów użytkowników na całym świecie,co jest najlepszą rekomendacją.Ja sam używałem wersji free tego oprogramowania odkąd pamiętam jako dodatkowego skanera będącego uzupełnienieniem antywirusa.Bez wciskania kitu,kilka razy Malwarebytes Anti-Malware zdołał znależć zagrożenia które zostawiał standardowy antywirus,w tym utworzone przez szkodliwe oprogramowanie klucze rejestru oraz foldery,więc MBAM dokonuje kompletnego czyszczenia systemu z malware,ot co "Zaawansowane usuwanie zagrożeń" udowadnia że to prawda.Heurestyka stoi na wysokim poziomie i pozwala znależć bardzo "świeże" wirusy.Wersja płatna oferuje nam ochronę w czasie rzeczywistym (realtime) na bieżąco blokując zaistniałe próby infekcji systemu Windows.Malwarebytes blokuje także zainfekowane witryny internetowe oraz wyłudzające dane typu "phishing".Zintegrowane funkcje Malwarebytes Anti-Rootkit,Malwarebytes Chameleon to dwa zaawansowane mechanizmy,pierwsze chroni nas przed ukrytymi rootkitami,a Chameleon udaremnia próby wyłączenia oprogramowania przez wirusy,trojany,robaki i inne zagrożenia.Mamy do dyspozycji 3 tryby skanowania,jak kto chce,co jest bardzo wygodne,plus do tego możemy ustawiać harmonogram skanów.Nie można nie wspomnieć,że przedmiotem konkursu jest DOŻYWOTNIA licencja na omawiany program,pokłony :yes master Przedstawiam powyższe argumenty,dlatego chcę wygrać Malwarebytes Anti-Malware Lifetime :ok .Pozdrowienia.
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Używam teraz MBAM w okrojonej wersji, pełna testowa wersja już mi się skończyła. Miałem okazję poznać wszystkie zalety tego programu. Program jest bardzo prosty w obsłudze. Oferuje kilka typów skanowania, w tym skanowanie szybkie i obszarów zaznaczonych przez użytkownika. MBAM skanuje miedzy innymi pliki,dane przeglądarek i rejestr systemowy, znajduje i usuwa ukryte zagrożenia.Chroni przed potencjalnie niepożądanymi programami i modyfikacjami, chroni przed szkodliwymi stronami. Co bardzo ważne to że program codziennie aktualizuje sygnatury wirusów. Innymi słowy chciałbym mieć ten program bo byłby on najlepszym lekarstwem dla czystości mojego komputera.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.

MABM has been a trusted security layer for me since 2010. It did save me a few times, even though I browse safely.

It will be a great addition to my security to have a real-time MBAM, unlike the on-demand free version.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Używam już od wielu wielu lat. Jako skaner na żądanie. Miałem kiedyś wersję Premium (na rok chyba była) sprawowała się świetnie. Wersja lifetime, marzenie. Samoczynne aktualizacje, ochrona w czasie rzeczywistym, mało ramu i CPU, mistrzostwo świata.



Dziękuję organizatorowi i producentowi za super konkurs
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Świetny program w wersji premium, jednak jako skaner na żądanie nigdy mi nic nie znalazł - a posiadam go już kilka lat. Tak czy siak, widzę że licki lifetime dają na konkurs częściej niż kiedyś :scratch Fajnie że nie jedna, dwie czy pięć, tylko aż dziesięć :dziękuję
Warto, warto :mistrzunio
Mnie proszę nie liczyć, ja tylko tak, ten, tego :zawsty
 
Do góry