Konkurs!! Malwarebytes Anti-Malware Premium

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Witam i dziękuję za konkurs. Malwarebytes Anti-Malware Premium to doskonały program i stosowałem go jako uzupełnienie AV. Kosił syf z kompa czego nie dostrzegały w nie wykrywały inne antywirusy. Nie gryzie się z innymi programami. Chętnie bym przygarnal dożywotnią licencję. Pozdrawiam
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Dziękuję za kolejny konkurs.
Malwarebytes Anti-Malware (free) jest w moim obowiązkowym zestawie skanerów na żądanie. Z programu jestem bardzo zadowolony.
Posiadanie wersji Premium, a co za tym idzie, ochrony rezydentnej, bardzo podniosłoby bezpieczeństwo mojego komputera.
Pozdrawiam.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dziękuję za konkurs.
Dlaczego Malwarebytes Anti-Malware? Ponieważ to jeden z najlepszych programów do ochrony. Dodatkowo w wersji premium chroni nas przed malware, spyware, rootkitami w czasie rzeczywistym. Bez problemu instaluje się i współpracuje z programami av i skutecznie je uzupełnia. Bardzo chciałbym wygrać lickę na ten program.
Pozdrawiam.
 

Leszek

Świeżak
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Witam , po prostu to najlepszy program do wykrywania śmieci w systemie którego mi brakuje. :dziękuję
 

qwer0

Świeżak
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Słyszałem, że to znakomity soft uzupełniający tradycyjnego antywirusa i dlatego chciałbym wygrać jego licencję. Aby używać i czuć się superbezpiecznym :D
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Mogę śmiało napisać że na dzień dzisiejszy widzę że aż około 7 osób zostanie wykluczonych z konkursu dlatego że nie patrzą w regulamin konkursu
Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Malwarebytes Anti-Malware Premium
jedno zdanie do nie jest kilka a więc radzę uzupełnić swoje wypowiedzi Pozdrawiam
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Przede wszystkim podziękowania dla angellomichel387 za organizację wspaniałego konkursu :hi To po prostu gratka dla, przypuszczam, wszystkich forumowiczów. A zatem także dla mnie. Chciałbym wygrać, ponieważ klasyczne antywirusy przestają wystarczać. Często nie dają rady w przypadku nowych zagrożeń. Takie cechy programu, jak ochrona w czasie rzeczywistym czy znajdowanie rootkitów, są nie do przecenienia. A mamy coraz więcej do stracenia. Vide np. e-banking.
A poza tym wszystkim to świetny program. Po prostu. Pozdrawiam
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
tego typu softu nigdy nie za wiele. Kiedyś testowałem i świetnie się sprawdzał. Szybki, intuicyjny i prosty w obsłudze. Przydałby się u mnie na kompie jako uzupełnienie antywirusa, także zgłaszam swój udział w konkursie. Wielkie dzięki dla organizatora. Kawał dobrego softu.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Rzadko zdarza się taka gratka żeby można wygrać program, który dostępny jest tylko w subskrypcji rocznej.
A to program marzenie dla każdego użytkownika, który choć trochę interesuje się bezpieczeństwem swojego komputera. Może być używany jako skaner na żądanie lub w czasie rzeczywistym. Nie powoduje konfliktów z innym oprogramowaniem antywirusowym, a sam wykryje nam zainfekowane pliki, PUP-y oraz oprogramowanie szpiegujące.
Angellomichel387 dziękuję za zorganizowanie konkursu :dziękuję
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Czując się z jednych z przywołanych do tablicy przez kolegę angellomichel387 ,, Mogę śmiało napisać że na dzień dzisiejszy widzę że aż około 7 osób zostanie wykluczonych z konkursu dlatego że nie patrzą w regulamin konkursu” ,,Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Malwarebytes Anti-Malware Premium” pragnę do swojego zgłoszenia do konkursu z dnia 16.02.2016 ,, Właśnie kończy mi się okres promocyjny na GridinSoft Anti-Malware a tu taka niespodzianka. Dużo dobrego słyszałem o Malwarebytes Anti-Malware Premium i nie ma co się dużo rozpisywać tylko stawać do konkursu.” Pragnę dodać, że jeśli Malwarebytes Anti-Malware Premium jest tak skuteczny jak jest przedstawiany w materiale dokumentującym zalety tego programu to każdy kto przystępuje do tego konkursu chce go wygrać i mieć w swoim urządzeniu. Koledzy przystępujący do konkursu także opisują same zalety czyli coś w tym musu być. Do tej pory nie miałem okazji do skorzystania z tego softu ale może się to zmieni. W obecnym czasie kto dużo korzysta z Internetu musi być przygotowany i zabezpieczony przed występującymi zagrożeniami i niebezpieczeństwami w sieci. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich uczestników konkursu i życzę im powodzenia .Podziękowania dla kolegi angellomichel387 za zorganizowanie konkursu.
 

jasiekkidawa

Wygadany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
78
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
DGL :)
Krótko: to świetne i bardzo skuteczne uzupełnienie programu AV :)
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Zgłaszam się, ponieważ to jeden z topowych programów dla mnie pod względem zabezpieczenia komputera. Wersja premium chroni komputer w czasie rzeczywistym, co jest naprawdę bardzo przydatne. Ma wykrywanie heurystyczne, dzięki czemu wykryje jeszcze nieznane zagrożenia. Jest świetnym uzupełnieniem antywirusów, z którymi nie gryzie się. Możliwość otrzymania licencji w wersji lifetime jest super i dlatego zgłaszam się chętnie.
Dziękuję za konkurs :)
 

mariuszsaj

Wygadany
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
55
Reakcje/Polubienia
0
Moja przygoda z komputerem zaczęła się w 2008 roku i z programem Malwarebytes też , bo po każdym formacie i reinstalce systemu to jeden z pierwszych softów który zawsze instaluje , dziękuję za zorganizowanie konkursu.
 

MSerif

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
3
Even MBAM free version is efficient than most paid antivirus softwares. MBAM is one of the most sensible softwares. Thanks for the giveaway.
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
Malwarebytes Anti-Malware Premium is a favorite app of my friends since I installed this app on his laptop, he even bought a license key in order to maximize protection against malware attacks, I personally used to use the free version because I was reluctant to pay the license every year, this is an opportunity for me to be feel the full version without paying a license every year, thank you very much for making this a great Giveaway
 
Do góry