Konkurs!! Malwarebytes Anti-Malware Premium

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Niezwykle skuteczny w usuwaniu wszelkiego złośliwego ustrojstwa, niewielkie zużycie zasobów-fajne uzupełnienie posiadanej ochrony, licka lifetime - któż by nie chciał (oprócz Kolegi pss :dziwak ), chętnie przyłączam się do wyścigu :guma Prosty w obsłudze i codziennie aktualizowany jest :ok
Dzięki angellomichel387 za konkurs.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
244
Witam,
Czekałem kiedy pojawi się konkurs na No.1 Anti-Malware a za taki uważam i jest uważany Anti-Malware Premium świadczą o tym rankingi tego softu ! Dlatego startuję w tym konkursie bo pełna wersja tego programu to pełnia ochrony w zadanym zakresie malware i miło było_by :) Oczywiście podziękowania za organizację tego konkursu i oby takie perełki wpadały tu częściej-życzę wszystkim powodzenia mimo że licek mamy tylko tyle- a może aż tyle..Pzdr!
 
3

3e6-16hn

First of all I would like to thank you angellomichel387 for organizing this giveaway. I want to win a Malwarebytes Anti-Malware, because it is a reliable secondary security protection which is compatible with most of the antivirus . Malwarebytes also has a great rate detection's of PUP . It can also be installed even there is a malware in PC because it has the built in Malwarebytes Chameleon that protects and guards Malwarebytes Anti-Malware against malware's that attempts to disable it or blocking its installation.
 

lanzone

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
149
Reakcje/Polubienia
0
Program potęga, dlatego bez wahania zgłaszam chęć udziału w konkursie, szczególnie, że do wygrania jest licencja dożywotnia.
Dzięki za konkurs
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Program najlepszy w swojej klasie.Już samo zainteresowanie konkursem świadczy o zacności sofciku. Używam w wersjii free i nigdy mnie nie zawiódł. Dlatego mając na uwadze powyższe i biorąc pod uwagę ewentualną wygraną :) - zgłaszam swój udział w konkursie.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Malwarebytes Anti-Malware jest na moim komputerze w wersji free. Co jakiś czas skanuję komputer i zdarza się, że czasem coś znajdzie. Bardzo dobry soft i nie skłamię, jeśli powiem,że będę używał go dalej,może wersji Premium, jak szczęście dopisze to i dożywotnio, jeśli będzie się dobrze sprawował.

Dziękuję za konkurs! :ok
 

adio

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
W chwili obecnej korzystam z ograniczonej czasowo (trial) wersji premium MBAM.

Nie byłoby problemem wykupić w pełni funkcjonalną, dożywotnią licencję na oprogramowanie, gdyby takowa była dostępna w oficjalnym kanale dystrybucji... Chciałbym uniknąć ewentualnej wpadki i zakupu klucza, który po jakimś czasie zostanie zablokowany w związku z czym biorę udział w konkursie.

Mam nadzieję, że tym razem się uda!
 

wab

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
42
Reakcje/Polubienia
0
Program w wersji darmowej świetnie poradził sobie z odrobaczeniem mojego laptopa. Fajnie by było wygrać wersję Premium.
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Program w wersji free sprawdza się bardzo dobrze.
Miałem również okazję testować wersję Premium
i byłem pod wrażeniem - program lekki i skuteczny.
Byłbym bardzo zadowolony, gdybym mógł wygrać ten program'
 

pawel330k

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
29
Reakcje/Polubienia
6
Bardzo dobry program. Przydał by się jako dodatkowa ochrona, ale niestety dość drogi.
 

gjon

Świeżak
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
W zasadzie nie znam lepszego "antymalwera". Wyłapuje zawsze naprawdę wszystkie śmieci i za to pełen szacun. Wiele uśmierconych lub mocno pokiereszowanych systemów moich znajomych dzięki niemu ocaliłem.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
To chyba jedna z ostatnich szans na wygranie dożywotniej licencji. Ostatnio firma Malwarebytes otrzymała pokaźny zastrzyk gotówki, więc można się spodziewać tylko wzrostu użyteczności. Z Malwarebytes nigdy nie miałem żadnych niemiłych niespodzianek, co tylko dobrze świadczy o poziomie ich oprogramowania. Bardzo dobrze radzi sobie z leczeniem komputerów, a w wersji Premium można zobaczyć w akcji wysoce skuteczną blokadę ze złośliwymi adresami IP oraz ochronę przed uruchamianiem podejrzanych plików. angellomichel387 dzięki za organizację konkursu :piwko
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Mam wielką chrapkę na ten program chociaż znikome szanse spróbuję, miałem kiedyś ten program z roczną licencją i fajnie się sprawdzał pasowałoby znowu spróbować szczęścia.Program ma wiele możliwości i na dodatek jest skuteczny.
 
A

Anonymous

This i the number One Anti-Malware in the world.
This is the BEST.
Malwarebytes Anti-Malware Premium detects and protects against malware in real-time, crushes the new, and more prevalent, threats, while keeping our online experience fast and hassle free.
So i really wish to own this awesome app.
Thanks for the nice giveaway.
 

Anakondawaz

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Listopad 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
4
Dziękuje za konkurs
Program Malwarebytes Anti-Malware jest rewelacyjny,
wersja premium chroni komputer i tego mi potrzeba
mieć chroniony komputer przez najlepszy program
Pozdrawiam
 
Do góry